ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:01

Zyrtare: Skriniar vazhdon kontratën me Interin

Zyrtare: Skriniar vazhdon kontratën me Interin
Milan Skriniar ka nënshkruar zyrtarisht një kontratë të re me Interin, duke e lidhur atë me klubin deri në vitin 2023. Skriniar kishte qenë i lidhur me skuadrat e Manchester Cityt dhe Barcelonës, por një rinovim ka qenë ...
Telegrafi | 16-May-2019 14:56
Milan Skriniar ka nënshkruar zyrtarisht një kontratë të re me Interin, duke e lidhur atë me klubin deri në vitin 2023. Skriniar kishte qenë i lidhur me skuadrat e Manchester Cityt dhe Barcelonës, por një rinovim ka qenë ...

Zyrtare: Skriniar vazhdon kontratën me Interin
Milan Skriniar ka nënshkruar zyrtarisht një kontratë të re me Interin, duke e lidhur atë me klubin deri në vitin 2023. Skriniar kishte qenë i lidhur me skuadrat e Manchester Cityt dhe Barcelonës, por një rinovim ka qenë ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 15:40
Milan Skriniar ka nënshkruar zyrtarisht një kontratë të re me Interin, duke e lidhur atë me klubin deri në vitin 2023. Skriniar kishte qenë i lidhur me skuadrat e Manchester Cityt dhe Barcelonës, por një rinovim ka qenë ...

Interi zyrtarisht rinovon deri më 2023 me yllin e mbrojtjes
Eshtë zyrtare. Interi ka njoftuar se ka rinovuar kontratën me mbrojtësin Milan Skriniar, e cila përfundonte në vitin 2022. Marrëveshja e re, e arritur mes palëve, do të përfundojë një vit më vonë, më 2023. “Së bashku, ...
Koha.mk | 16-May-2019 15:05
Eshtë zyrtare. Interi ka njoftuar se ka rinovuar kontratën me mbrojtësin Milan Skriniar, e cila përfundonte në vitin 2022. Marrëveshja e re, e arritur mes palëve, do të përfundojë një vit më vonë, më 2023. “Së bashku, ...

Zyrtare: Skriniar vendos për të ardhmen
Edhe zyrtarisht Milan Skriniar ka vendosur që të nënshkruajë kontratë të re me Interin, çka do ta mbaj në klub deri në vitin 2023. Skriniar ka qenë i shumëkërkuar nga top-klubet si Barcelona dhe Manchester City, por ...
Indeks Online | 16-May-2019 14:54
Edhe zyrtarisht Milan Skriniar ka vendosur që të nënshkruajë kontratë të re me Interin, çka do ta mbaj në klub deri në vitin 2023. Skriniar ka qenë i shumëkërkuar nga top-klubet si Barcelona dhe Manchester City, por ...

Inter i zgjat kontratën futbollistit më të mirë
Milan Skriniar ka vendosur të vazhdoj kontratën me Interin deri me 30 qershor 2023. Mbrojtësi arriti te Nerazzurrët në vitin 2017, ku që në sezonin e parë zhvilloi të gjitha ndeshjet kampionale. Skriniar do të ketë një ...
Kosova Sot | 16-May-2019 14:54
Milan Skriniar ka vendosur të vazhdoj kontratën me Interin deri me 30 qershor 2023. Mbrojtësi arriti te Nerazzurrët në vitin 2017, ku që në sezonin e parë zhvilloi të gjitha ndeshjet kampionale. Skriniar do të ketë një ...

ZYRTARE: Skriniar vendos për të ardhmen
Skriniar ka qenë i shumëkërkuar nga top-klubet si Barcelona dhe Manchester City, por ‘Zikaltërit’ punuan fortë për ta bindur mbrojtësin sllovak të rinovojë. ‘’Bashkë. Sepse bashkë jemi më të fortë’’, thuhet në njoftimin ...
Lajminet | 16-May-2019 14:51
Skriniar ka qenë i shumëkërkuar nga top-klubet si Barcelona dhe Manchester City, por ‘Zikaltërit’ punuan fortë për ta bindur mbrojtësin sllovak të rinovojë. ‘’Bashkë. Sepse bashkë jemi më të fortë’’, thuhet në njoftimin ...

Inter i zgjat kontratën futbollistit më të mirë
Milan Skriniar ka vendosur të vazhdoj kontratën me Interin deri me 30 qershor 2023. Mbrojtësi arriti te Nerazzurrët në vitin 2017, ku që në sezonin e parë zhvilloi të gjitha ndeshjet kampionale. Skriniar do të ketë një ...
Indeks Online | 16-May-2019 14:50
Milan Skriniar ka vendosur të vazhdoj kontratën me Interin deri me 30 qershor 2023. Mbrojtësi arriti te Nerazzurrët në vitin 2017, ku që në sezonin e parë zhvilloi të gjitha ndeshjet kampionale. Skriniar do të ketë një ...

Zyrtare: Skriniar refuzon Real Madridin dhe Man Unitedin, vazhdon me Interin
Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, e ka rinovuar kontratën e tij me Interin, duke i dhënë kështu fund spekulimeve për të ardhmen e tij, pas interesimit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit. 24-vjeçari e ka shijuar ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 14:43
Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, e ka rinovuar kontratën e tij me Interin, duke i dhënë kështu fund spekulimeve për të ardhmen e tij, pas interesimit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit. 24-vjeçari e ka shijuar ...

Skriniar vazhdon kontratën me Interin
Milan Skriniar edhe zyrtarisht ka vazhduar kontratën me skuadrën e Inter. Mbrojtësi zikaltër ka vënë firmën në kontratën e cila e mban atë te Neruazurët [...]
VeqSport | 16-May-2019 14:43
Milan Skriniar edhe zyrtarisht ka vazhduar kontratën me skuadrën e Inter. Mbrojtësi zikaltër ka vënë firmën në kontratën e cila e mban atë te Neruazurët [...]

Zyrtare: Skriniar refuzon Real Madridin dhe Man Unitedin, vazhdon me Interin
Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, e ka rinovuar kontratën e tij me Interin, duke i dhënë kështu fund spekulimeve për të ardhmen e tij, pas interesimit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit. 24-vjeçari e ka shijuar ...
Kosova Sot | 16-May-2019 14:33
Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, e ka rinovuar kontratën e tij me Interin, duke i dhënë kështu fund spekulimeve për të ardhmen e tij, pas interesimit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit. 24-vjeçari e ka shijuar ...

Zyrtare: Skriniar refuzon Real Madridin dhe Man Unitedin, vazhdon me Interin
Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, e ka rinovuar kontratën e tij me Interin, duke i dhënë kështu fund spekulimeve për të ardhmen e tij, pas interesimit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit. 24-vjeçari e ka shijuar ...
Gazeta Express | 16-May-2019 14:29
Mbrojtësi i Interit, Milan Skriniar, e ka rinovuar kontratën e tij me Interin, duke i dhënë kështu fund spekulimeve për të ardhmen e tij, pas interesimit të Manchester Unitedit dhe Real Madridit. 24-vjeçari e ka shijuar ...

Inter futet në garë për Federico Chiesa
Interi futet në garë për sulmuesin e talentuar Federico Chiesa. Barcelona nuk heq dorë nga mbrojtësi holandez De Ligt. Drejtuesit e skuadrës së Interit po planifikojnë për të ndërtuar një skuadër të aftë për të ...
ABCNews | 15-May-2019 23:01
Interi futet në garë për sulmuesin e talentuar Federico Chiesa. Barcelona nuk heq dorë nga mbrojtësi holandez De Ligt. Drejtuesit e skuadrës së Interit po planifikojnë për të ndërtuar një skuadër të aftë për të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved