ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Vrasja e Dejvi Kasmit, lirohet Mario Meshini

Vrasja e Dejvi Kasmit, lirohet Mario Meshini
Gjykata e Tiranës ka ndryshuar këtë të enjte masën e sigurisë nga arrest me burg në detyrim paraqitje për Mario Meshinin, i akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Devi Kasmit. Ndërkohë më parë i akuzuari Meshini ka ...
VizionPlus | 16-May-2019 16:34
Gjykata e Tiranës ka ndryshuar këtë të enjte masën e sigurisë nga arrest me burg në detyrim paraqitje për Mario Meshinin, i akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Devi Kasmit. Ndërkohë më parë i akuzuari Meshini ka ...

Vrasja e Devi Kasmit, lirohet nga burgu Mario Meshini
Pas disa muajsh qëndrimi në qeli, Gjykata e Tiranës vendosi sot që ta lërë të lirë Mario Meshinin, duke i caktuar një masë sigurimi personal lehtësuese atë të detyrimit të paraqitjes. Meshini u akuza nga Prokuroria për ...
TV Klan | 16-May-2019 18:07
Pas disa muajsh qëndrimi në qeli, Gjykata e Tiranës vendosi sot që ta lërë të lirë Mario Meshinin, duke i caktuar një masë sigurimi personal lehtësuese atë të detyrimit të paraqitjes. Meshini u akuza nga Prokuroria për ...

Lirohet nga burgu Mario Meshini, i dyshuar se nxorri në pritë Devi Kasmin
Pas disa muajsh qëndrimi në qeli, Gjykata e Tiranës vendosi sot që ta lërë të lire Mario Meshinin, duke i caktuar një masë sigurimi personal lehtësuese atë të Detyrimit të Paraqitjes. Meshini u akuza nga Prokuroria për ...
ABCNews | 16-May-2019 17:38
Pas disa muajsh qëndrimi në qeli, Gjykata e Tiranës vendosi sot që ta lërë të lire Mario Meshinin, duke i caktuar një masë sigurimi personal lehtësuese atë të Detyrimit të Paraqitjes. Meshini u akuza nga Prokuroria për ...

Vrasja e Devi Kasmit, gjykata liron Mario Meshinin
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të vitit 2018. Mario Meshini u arrestua nën dyshimin se ka nxjerrë nga shtëpia Kasmin, ai u vu në pranga në ...
BalkanWeb | 16-May-2019 16:14
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të vitit 2018. Mario Meshini u arrestua nën dyshimin se ka nxjerrë nga shtëpia Kasmin, ai u vu në pranga në ...

Vrasja e Devi Kasmit, Gjykata e Tiranës liron një nga të arrestuarit
Vrasja e Devi Kasmit, Gjykata e Tiranës liron Mario Meshinin. Vijon…
Telegraf | 16-May-2019 16:16
Vrasja e Devi Kasmit, Gjykata e Tiranës liron Mario Meshinin. Vijon…

Akuzohej si bashkëpuntor për vrasjen e Devi Kasmit, lirohet Mario Meshini
Ndryshohet masa e sigurisë nga arrest me burg në detyrim paraqitje nga Gjykata e Tiranës për Mario Meshinin, i akuzuar si bashkëpuntor në vrasjen e Devi Kasmit. Meshini ka kërkuar lirimin nga burgu edhe më parë, duke ...
Lapsi | 16-May-2019 16:27
Ndryshohet masa e sigurisë nga arrest me burg në detyrim paraqitje nga Gjykata e Tiranës për Mario Meshinin, i akuzuar si bashkëpuntor në vrasjen e Devi Kasmit. Meshini ka kërkuar lirimin nga burgu edhe më parë, duke ...

Gjykata vendos masën detyrim paraqitjeje Mario Meshini
Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë nga “arrest me burg” në detyrim paraqitje për Marjo Meshinin, mikun e Devi Kasmit. Ai u arrestua menjëherë pas vrasjes si i dyshuar si bashkëpunëtor me autorët. 25-vjeçari ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 16:39
Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë nga “arrest me burg” në detyrim paraqitje për Marjo Meshinin, mikun e Devi Kasmit. Ai u arrestua menjëherë pas vrasjes si i dyshuar si bashkëpunëtor me autorët. 25-vjeçari ...

Vrasja e Devi Kasmit, Gjykata liron Mario Meshinin
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të 2018-s.
Top Channel | 16-May-2019 14:53
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të 2018-s.

Vrasja e Devi Kasmit, gjykata liron Mario Meshinin
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të vitit 2018. Mario Meshini u arrestua nën dyshimin se ka nxjerrë nga shtëpia Kasmin, ai u vu në pranga në ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:26
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të vitit 2018. Mario Meshini u arrestua nën dyshimin se ka nxjerrë nga shtëpia Kasmin, ai u vu në pranga në ...

Ja vendimi i gjykatës për 5 të arrestuarit, e protestës së të hënës!
Është marrë vendimi për 5 të arrestuarit nga protesta e së hënës e opozitës. Mësohet se, Gjykata ka vendosur “detyrim paraqitje” për: Arelin Ndoci, Beb Ndreka, Besmir Pula, Panajot Miraka dhe Albi Gerba. U vendos ...
Dritare | 16-May-2019 16:24
Është marrë vendimi për 5 të arrestuarit nga protesta e së hënës e opozitës. Mësohet se, Gjykata ka vendosur “detyrim paraqitje” për: Arelin Ndoci, Beb Ndreka, Besmir Pula, Panajot Miraka dhe Albi Gerba. U vendos ...

Protesta e 13 majit, Gjykata jep masën e sigurisë për 7 të arrestuarit
Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë për 7 të arrestuarit në protestën kombëtare të opozitës që u mbajt këtë të hënë, më 13 maj. 5 prej të ndaluarëve, Arelien Ndocit, Beb Ndrekës, Besmir Pulës, Panajot ...
Lapsi | 16-May-2019 15:02
Gjykata Penale e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë për 7 të arrestuarit në protestën kombëtare të opozitës që u mbajt këtë të hënë, më 13 maj. 5 prej të ndaluarëve, Arelien Ndocit, Beb Ndrekës, Besmir Pulës, Panajot ...

Ekzekutimi i Devi Kasmit, Gjykata liron të dyshuarin Mario Meshini
Gjykata e Tiranës ka vendosur lirimin e një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të 2018-s. Mario Meshini, u arrestua si personi që e nxori nga shtëpia Kasmin, ai u vu në pranga në ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 16:13
Gjykata e Tiranës ka vendosur lirimin e një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të 2018-s. Mario Meshini, u arrestua si personi që e nxori nga shtëpia Kasmin, ai u vu në pranga në ...

Lirohen 7 protestuesit e opozitës
Pasditen e sotme Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë për 7 protestuesit e opozitës të arrestuar dy ditë më parë. Prokurori kërkoi për 5 protestues “Arrest në burg” dhe dy protestues, “Detyrim paraqitje”. Mirëpo, ...
Gazeta Observer | 30-Mar-2019 18:37
Pasditen e sotme Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë për 7 protestuesit e opozitës të arrestuar dy ditë më parë. Prokurori kërkoi për 5 protestues “Arrest në burg” dhe dy protestues, “Detyrim paraqitje”. Mirëpo, ...

Protesta e së hënës, Gjykata liron të arrestuarit
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë shtatë të arrestuarit e protestës së të hënës në Tiranë. Në vendimin e kësaj të enjtje Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 arrest shtëpie. Sipas vendimit me detyrim ...
VizionPlus | 16-May-2019 14:44
Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë shtatë të arrestuarit e protestës së të hënës në Tiranë. Në vendimin e kësaj të enjtje Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 arrest shtëpie. Sipas vendimit me detyrim ...

Protesta e 13 Majit, gjykata liron 7 të arrestuar
Gjykata e Tiranës ka vendosur që të lerë në masën e sigurisë detyrim paraqitje pesë protestues të opozitës nga tubimi i fundit në datë 13 Maj, ndërsa dy të tjerë janë lënë në masën arrest shtëpie. Në protestën e 13 Maj ...
ABCNews | 16-May-2019 14:47
Gjykata e Tiranës ka vendosur që të lerë në masën e sigurisë detyrim paraqitje pesë protestues të opozitës nga tubimi i fundit në datë 13 Maj, ndërsa dy të tjerë janë lënë në masën arrest shtëpie. Në protestën e 13 Maj ...

Lirohen protestuesit e opozitës: Policia ushtroi dhunë gjatë ndalimit
Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 7 të arrestuarit nga policia në protestën e ditës së hënë. Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 masa arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ...
Gazeta55 | 16-May-2019 14:33
Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 7 të arrestuarit nga policia në protestën e ditës së hënë. Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 masa arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ...

Protesta e së hënës, Gjykata merr vendimin për të arrestuarit
Gjykata ka marrë vendimin për të arrestuarit e protestës së të hënës në Tiranë. Janë vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ndoci, Beb Ndreka, Besmir Pula, ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 14:32
Gjykata ka marrë vendimin për të arrestuarit e protestës së të hënës në Tiranë. Janë vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ndoci, Beb Ndreka, Besmir Pula, ...

Protesta e opozitës, Gjykata jep vendimin për 7 të arrestuarit
Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 7 të arrestuarit nga policia në protestën e ditës së hënë. Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 masa arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 14:29
Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për 7 të arrestuarit nga policia në protestën e ditës së hënë. Gjykata ka vendosur 5 masa detyrim paraqitje dhe 2 masa arrest shtëpie. Masa detyrim paraqitje është dhënë për: Arelin ...

Protesta e 13 Prillit, gjykata liron 7 të arrestuar
Gjykata penale e Tiranës liroi nga qelia të gjithë të arrestuarit pas protestës se opozitës në Tiranë në 13 prill. Me masën e sigurisë “detyrim paraqitje” u liruan 5 nga 7 të arrestuarit. Ata janë Arelien Ndoci, Beb ...
ABCNews | 16-May-2019 14:17
Gjykata penale e Tiranës liroi nga qelia të gjithë të arrestuarit pas protestës se opozitës në Tiranë në 13 prill. Me masën e sigurisë “detyrim paraqitje” u liruan 5 nga 7 të arrestuarit. Ata janë Arelien Ndoci, Beb ...

Shqipëri, për 7 persona të përfshirë në protestën e fundit kërkohet arrest me burg
Prokuroria e Tiranës kërkon masën e sigurisë “arrest me burg” për 7 protestuesit e arrestuar për marshimin-protestë e fundit të 13 majit nga opozita. Të arrestuarit akuzohen për veprat penale shkatërrim të pronës me ...
Alsat-M | 16-May-2019 12:11
Prokuroria e Tiranës kërkon masën e sigurisë “arrest me burg” për 7 protestuesit e arrestuar për marshimin-protestë e fundit të 13 majit nga opozita. Të arrestuarit akuzohen për veprat penale shkatërrim të pronës me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved