ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/07/2019 07:20

Vlora rekomandohet nga italianët për tu vizituar

Vlora rekomandohet nga italianët për tu vizituar
Media italiane, “Siviaggia”, e profilizuar në turizëm dhe udhëtime, ka shkruar një artikull të gjatë mbi Shqipërinë si destinacion turistik për këtë verë, specifikisht për qytetin e Vlorës. Gjatë artikullit nuk janë ...
AlbInfo | 16-May-2019 11:02
Media italiane, “Siviaggia”, e profilizuar në turizëm dhe udhëtime, ka shkruar një artikull të gjatë mbi Shqipërinë si destinacion turistik për këtë verë, specifikisht për qytetin e Vlorës. Gjatë artikullit nuk janë ...

Mediat italiane: Vlora, destinacioni turistik i 2019
Media italiane, “Siviaggia”, e profilizuar në turizëm dhe udhëtime, ka shkruar një artikull të gjatë mbi Shqipërinë si destinacion turistik për këtë verë, specifikisht për qytetin e Vlorës. Gjatë artikullit nuk janë ...
Dritare | 15-May-2019 11:15
Media italiane, “Siviaggia”, e profilizuar në turizëm dhe udhëtime, ka shkruar një artikull të gjatë mbi Shqipërinë si destinacion turistik për këtë verë, specifikisht për qytetin e Vlorës. Gjatë artikullit nuk janë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved