ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Pendarovski: Shpresojmë në thellimin e bashkëpunimit me Mbretërinë e Bashkuar

Pendarovski: Shpresojmë në thellimin e bashkëpunimit me Mbretërinë e Bashkuar
Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski, sot ka pritur në takim princin Edward, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut. Siç njoftojnë nga kabineti i tij, Pendarovski ka shprehur ...
Telegrafi | 16-May-2019 12:20
Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski, sot ka pritur në takim princin Edward, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut. Siç njoftojnë nga kabineti i tij, Pendarovski ka shprehur ...

Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:19
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...
Republika | 16-May-2019 12:44
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...
Albportali | 16-May-2019 12:44
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar
Shkup, 16 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend, njofton Koha.mk Duke i dëshiruar ...
Koha.mk | 16-May-2019 11:49
Shkup, 16 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend, njofton Koha.mk Duke i dëshiruar ...

Pendarovski: Vizita e princit Eduard, konfirmim i lidhjeve të forta me Mbretërinë e Bashkuar
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:41
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski sot ka pranuar princin Eduard, grofin e Veseksit i cili po qëndron për vizitë zyrtare në vend. Duke i dëshiruar mirëseardhje në vend, presidenti ...

Princi Eduard në takim me presidentin Pendarovski
Princi Eduard, konti nga Veseksi, i cili që dje është duke qëndruar për vizitë zyrtare në vend, sot do të ketë takim me presidentin Stevo Pendarovski. Princi britanik do të marrë pjesë në Filarmoninë kombëtare në ...
TetovaSot | 16-May-2019 10:48
Princi Eduard, konti nga Veseksi, i cili që dje është duke qëndruar për vizitë zyrtare në vend, sot do të ketë takim me presidentin Stevo Pendarovski. Princi britanik do të marrë pjesë në Filarmoninë kombëtare në ...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut
Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë rast, Shekerinska në ...
Albportali | 16-May-2019 00:30
Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë rast, Shekerinska në ...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut
Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë ...
Ina-Online | 16-May-2019 00:11
Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë ...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut
Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 23:43
Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë ...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut
Me këtë rast, Shekerinska në Twitter ka shkruar “një vizitë unike që flet për marrëdhëniet e shkëlqyera midis dy vendeve”. Madhëria e tij, Princi Edward nesër do të marrë pjesë në manifestimin e organizuar në ...
Lajminet | 15-May-2019 23:39
Me këtë rast, Shekerinska në Twitter ka shkruar “një vizitë unike që flet për marrëdhëniet e shkëlqyera midis dy vendeve”. Madhëria e tij, Princi Edward nesër do të marrë pjesë në manifestimin e organizuar në ...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut
Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë ...
Klan Kosova | 15-May-2019 22:46
Ministrja e Mbrojtjes në Maqedoninë e Veriut, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë ...

Princi Edward mbërrin në Maqedoninë e Veriut
Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë rast, Shekerinska në ...
Alsat-M | 15-May-2019 22:19
Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot pasdite në aeroportin e Shkupit ka pritur Princin Edward, udhëheqësin e Wessex-ut dhe njëri prej djemve të Mbretëreshës Elizabeta e dytë. Me këtë rast, Shekerinska në ...

Princi Edvard arriti në Maqedoninë e Veriut
Zv. kryeministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerindska sot pasdite në aeroportin e Shupit e priti princin Edvard, grofot nga Saseks, njofton AIM. Për këtë pritje Sheqerinska në “Twitter” shkruan se “vizita ...
Telegrafi | 15-May-2019 21:31
Zv. kryeministrja dhe ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerindska sot pasdite në aeroportin e Shupit e priti princin Edvard, grofot nga Saseks, njofton AIM. Për këtë pritje Sheqerinska në “Twitter” shkruan se “vizita ...

Princi i Britanisë së Madhe sot pasdite ka arritur në Shkup, do t’i promovojë lidhjet e forta mes dy vendeve
Princi i Britanisë së Madhe, Eduard arriti sot pasdite në aeroportin e Shkupit dhe u prit nga ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, transmeton Portalb.mk. “Vizitë unikate e cila flet për marrëdhëniet e ...
Flaka | 15-May-2019 21:29
Princi i Britanisë së Madhe, Eduard arriti sot pasdite në aeroportin e Shkupit dhe u prit nga ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, transmeton Portalb.mk. “Vizitë unikate e cila flet për marrëdhëniet e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved