ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:52

Vettingu në polici, Kuvendi rrëzon Dekretin e Metës

Vettingu në polici, Kuvendi rrëzon Dekretin e Metës
Mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për të hedhur poshtë argumentet ...
Flaka | 16-May-2019 21:03
Mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për të hedhur poshtë argumentet ...

Vettingu në polici, Parlamenti rrëzon dekretin e Metës
Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit qe ktheu per rishqyrtim amendimet e ligjit për Vettingun e policisë. Vetëm me 79 votat e mazhorancës, ju hap rrugë që këtë proces në nivelin e dytë dhe të tretë të uniformave blu ...
TV Klan | 16-May-2019 16:03
Parlamenti rrëzoi dekretin e Presidentit qe ktheu per rishqyrtim amendimet e ligjit për Vettingun e policisë. Vetëm me 79 votat e mazhorancës, ju hap rrugë që këtë proces në nivelin e dytë dhe të tretë të uniformave blu ...

Arrestohet i riu që sulmoi me bojë deputetin Ralf Gjoni
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka deklaruar se sot është arrestuar personi që sulmoi me bojë deputetin Ralf Gjoni. Teksa u ndal t’u kthente përgjigje deputetëve që kritikuan për sjelljen e policisë në protestat e ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:34
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka deklaruar se sot është arrestuar personi që sulmoi me bojë deputetin Ralf Gjoni. Teksa u ndal t’u kthente përgjigje deputetëve që kritikuan për sjelljen e policisë në protestat e ...

Rrëzohet dekreti i presidentit për vetting, në polici
Në seancën e sotme parlamentare është rrëzuar dekreti i presidentit, Ilir Meta për vetting në polici. Dekreti i metës u rrezua me 79 vota. Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm, ...
Dritare | 16-May-2019 16:24
Në seancën e sotme parlamentare është rrëzuar dekreti i presidentit, Ilir Meta për vetting në polici. Dekreti i metës u rrezua me 79 vota. Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm, ...

Vetingu në Polici, Kuvendi rrëzon dekretin e Metës
TIRANË Kuvendi i Shqipërisë ka rrëzuar këtë të enjte me 79 vota kundër dekretin e Presidentit e vendit Ilir Meta për vetingun në polici. Kreu i grupit parlamentar të PS-së. Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm Sandër ...
BalkanWeb | 16-May-2019 15:09
TIRANË Kuvendi i Shqipërisë ka rrëzuar këtë të enjte me 79 vota kundër dekretin e Presidentit e vendit Ilir Meta për vetingun në polici. Kreu i grupit parlamentar të PS-së. Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm Sandër ...

Vettingu në polici, Kuvendi rrëzon Dekretin e Presidentit Meta
Mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për Vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për të hedhur poshtë argumentet ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 16:08
Mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për Vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për të hedhur poshtë argumentet ...

Vetingu në Polici, Kuvendi rrëzon dekretin e Metës
Kuvendi i Shqipërisë rrëzoi ditën e sotme me 79 vota kundër dekretin e Presidentit Ilir Meta për vetingun në polici. Ishin kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, që ...
Lapsi | 16-May-2019 15:26
Kuvendi i Shqipërisë rrëzoi ditën e sotme me 79 vota kundër dekretin e Presidentit Ilir Meta për vetingun në polici. Ishin kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, që ...

Vettingu, rrëzohet dekreti i Metës
Mazhoranca ka rrëzuar presidentin e republikes Ilir Meta i cili refuzoi të dekretojë ndryshimet në ligjin e vettingut në polici. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbrojti ndryshimet të cilat nuk janë kritikuar vetëm ...
VizionPlus | 16-May-2019 15:12
Mazhoranca ka rrëzuar presidentin e republikes Ilir Meta i cili refuzoi të dekretojë ndryshimet në ligjin e vettingut në polici. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbrojti ndryshimet të cilat nuk janë kritikuar vetëm ...

Vettingu në polici, Kuvendi rrëzon Dekretin e Metës
Ashtu siç pati paralajmëruar mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 15:26
Ashtu siç pati paralajmëruar mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për ...

Vettingu në polici, Kuvendi rrëzon Dekretin e Metës
Mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici.
Top Channel | 16-May-2019 15:05
Mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici.

Lleshaj: Rrëzoni dekretin e Metës, nëse doni vetting në polici
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, u shpreh sot nga foltorja e kuvendit se për ligjin e vettingut në polici, kthyer sërish në Kuvend me dekret të Presidentit Ilir Meta, është harxhuar kohë e tepërt për një temë që nuk ...
Telegraf | 16-May-2019 15:08
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, u shpreh sot nga foltorja e kuvendit se për ligjin e vettingut në polici, kthyer sërish në Kuvend me dekret të Presidentit Ilir Meta, është harxhuar kohë e tepërt për një temë që nuk ...

Lleshaj: Opozita protestë se ka frikë nga Vettingu, rrëzoni dekretin e Presidentit
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë motive se përse duhet rrëzuar dekreti i presidentit Ilir Meta për ligjin e Vettingut. Ai është shprehur se ligji i ri nuk e ndryshon në themel ligjin e vjetër. “Diskutimi ...
Lexo | 16-May-2019 15:18
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë motive se përse duhet rrëzuar dekreti i presidentit Ilir Meta për ligjin e Vettingut. Ai është shprehur se ligji i ri nuk e ndryshon në themel ligjin e vjetër. “Diskutimi ...

Vettingu në polici, Kuvendi rrëzon Dekretin e Metës
Ashtu siç pati paralajmëruar mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për ...
Gazeta Express | 16-May-2019 15:17
Ashtu siç pati paralajmëruar mazhoranca rrëzoi me 79 vota dekretin presidencial, i cili riktheu për rishqyrtim ndryshimet në ligjin për vettingun në polici. Në foltore doli vetë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, për ...

Vettingu në polici, Sandër Lleshaj: Rrëzoni dekretin e Metës, opozita ka frikë nga reforma në drejtësi
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë motive se përse duhet rrëzuar dekreti i presidentit Ilir Meta për ligjin e Vettingut. Ai është shprehur se ligji i ri nuk e ndryshon në themel ligjin e vjetër. “Diskutimi ...
GazetaTema | 16-May-2019 14:59
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë motive se përse duhet rrëzuar dekreti i presidentit Ilir Meta për ligjin e Vettingut. Ai është shprehur se ligji i ri nuk e ndryshon në themel ligjin e vjetër. “Diskutimi ...

Sulmi me bojë ndaj Ralf Gjonit, Lleshaj: U kap një nga autorët
TIRANE Rreth muaj i janë dashur policisë të ndalojë autorin që spërkati me bojë deputetin e Ralf Gjoni, ndërsa doli nga banesa e tij për të vajtur në parlament. Lajmi për arrestimin e tij u dha sot nuk ministri i ...
BalkanWeb | 16-May-2019 14:51
TIRANE Rreth muaj i janë dashur policisë të ndalojë autorin që spërkati me bojë deputetin e Ralf Gjoni, ndërsa doli nga banesa e tij për të vajtur në parlament. Lajmi për arrestimin e tij u dha sot nuk ministri i ...

Lleshaj: Rrëzoni dekretin e Metës, nëse doni vetting në polici
TIRANE Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, u shpreh sot nga foltorja e kuvendit se për ligjin e vettingut në polici, kthyer sërish në Kuvend me dekret të Presidentit Ilir Meta, është harxhuar kohë e tepërt për një temë ...
BalkanWeb | 16-May-2019 14:27
TIRANE Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, u shpreh sot nga foltorja e kuvendit se për ligjin e vettingut në polici, kthyer sërish në Kuvend me dekret të Presidentit Ilir Meta, është harxhuar kohë e tepërt për një temë ...

Lleshaj apel deputetëve: Rrëzoni dekretin e Metës nëse doni vetting në polici
Sandër Lleshaj deklaroi sot në Kuvend se për ligjin e vettingut në polici, kthyer sërish në Kuvend me dekret të Presidentit Ilir Meta, është harxhuar kohë e tepërt për një temë që nuk ekziston. Lleshaj apeloi deputetët ...
Lapsi | 16-May-2019 14:38
Sandër Lleshaj deklaroi sot në Kuvend se për ligjin e vettingut në polici, kthyer sërish në Kuvend me dekret të Presidentit Ilir Meta, është harxhuar kohë e tepërt për një temë që nuk ekziston. Lleshaj apeloi deputetët ...

Seanca parlamentare, pritet protestë simbolike nga të rinjtë e FRPD dhe LRI
Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në orën 10:00 për të votuar disa projektvendime dhe projektligje. Në rend të ditës janë për tu votuar raporti i INSTAT, raporti i Agjencisë së Prokurimeve Publike, por edhe ...
Gazeta55 | 16-May-2019 09:56
Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në orën 10:00 për të votuar disa projektvendime dhe projektligje. Në rend të ditës janë për tu votuar raporti i INSTAT, raporti i Agjencisë së Prokurimeve Publike, por edhe ...

Vettingu në polici,Balla: Meta orvatje ta pengojë, asnjë argument
TIRANË Kreu i grupit parlamentar i PS-së Taulant Balla e shikon revoltën e opozitës si një përpjekje për të ndaluar reformën në drejtësi. Ai tha se kur u miratua reforma opozitën e sollën prej veshi në parlament dhe që ...
BalkanWeb | 15-May-2019 15:08
TIRANË Kreu i grupit parlamentar i PS-së Taulant Balla e shikon revoltën e opozitës si një përpjekje për të ndaluar reformën në drejtësi. Ai tha se kur u miratua reforma opozitën e sollën prej veshi në parlament dhe që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved