ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

Vetëm 3 kumbulla të thata në ditë ju ndihmojnë të humbisni në peshë

Vetëm 3 kumbulla të thata në ditë ju ndihmojnë të humbisni në peshë
Problemet me kilet e tepërta apo ndjesitë e fryrjes janë prezente në jetë e përditëshme të shumë njerëzve. Mbi pesha rrjedh nga një sërë faktorësh që nisin që nga gjenetika deri tek stili i jetesës, shkruan Mapo.al. Po ...
Portalb | 16-May-2019 20:02
Problemet me kilet e tepërta apo ndjesitë e fryrjes janë prezente në jetë e përditëshme të shumë njerëzve. Mbi pesha rrjedh nga një sërë faktorësh që nisin që nga gjenetika deri tek stili i jetesës, shkruan Mapo.al. Po ...

Uji i patëllxhanit, zgjidhje për kolesterolin, zemrën dhe mëlçinë
Uji me patëllxhan është një mënyrë shumë e mirë për të mbajtur nën kontroll nepsin e shfrenuar por edhe për të pastruar organizmin nga toksinat e dëmshme, transmeton Agroweb. Ai është efikas për të mbajtur nivelet e ...
Portalb | 16-May-2019 15:59
Uji me patëllxhan është një mënyrë shumë e mirë për të mbajtur nën kontroll nepsin e shfrenuar por edhe për të pastruar organizmin nga toksinat e dëmshme, transmeton Agroweb. Ai është efikas për të mbajtur nivelet e ...

Uji i patëllxhanit, zgjidhje për kolesterolin, zemrën dhe mëlçinë
Uji me patëllxhan është një mënyrë natyrale për të pastruar enët e gjakut dhe për të humbur në peshë. Foto: Flickr Uji me patëllxhan është një mënyrë shumë e mirë për të mbajtur nën kontroll nepsin e shfrenuar por edhe ...
Bota.al | 16-May-2019 13:34
Uji me patëllxhan është një mënyrë natyrale për të pastruar enët e gjakut dhe për të humbur në peshë. Foto: Flickr Uji me patëllxhan është një mënyrë shumë e mirë për të mbajtur nën kontroll nepsin e shfrenuar por edhe ...

Kura me 40 arra të gjelbra të pabëra – Për tiroidet dhe gjakun
Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Ju tregojmë se kur bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera të mirëfillta ...
Standard | 16-May-2019 13:23
Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Ju tregojmë se kur bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera të mirëfillta ...

Livando, të gjitha arsyet pse duhet ta keni në shtëpi këtë bimë kurative
Vaji i livandos përbëhet nga lulet e thara, të shkëputura nga kalliri i livandos ose i trumzës së butë, e cila është një shkurre që kultivohet edhe në vendin tonë. Bima ka ngjyrë të hirtë, gjethe vezake, lule të vogla ...
Gazeta Monitor | 12-May-2018 11:33
Vaji i livandos përbëhet nga lulet e thara, të shkëputura nga kalliri i livandos ose i trumzës së butë, e cila është një shkurre që kultivohet edhe në vendin tonë. Bima ka ngjyrë të hirtë, gjethe vezake, lule të vogla ...

Kura me 40 arra të gjelbra të pabëra – Për tiroidet dhe gjakun
Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Ju tregojmë se kur bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera të mirëfillta ...
Portalb | 15-May-2019 21:02
Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. Ju tregojmë se kur bashkoni arrat e gjelbra me mjaltë, ju arrini të përgatisni një shurup me vlera të mirëfillta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved