ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:42

Vëllai i Dybala vë alarmin: Nuk është i vetmi që do largohet

Vëllai i Dybala vë alarmin: Nuk është i vetmi që do largohet
Paulo Dybala është një nga yjet e Juves që gjithnjë e më shumë po flitet se do të largohet nga Torino në fund të sezonit, kjo e kushtëzuar shumë nga raporti që argjentinasi ka me trajnerin Allegri. Për të përforcuar ...
BalkanWeb | 16-May-2019 10:48
Paulo Dybala është një nga yjet e Juves që gjithnjë e më shumë po flitet se do të largohet nga Torino në fund të sezonit, kjo e kushtëzuar shumë nga raporti që argjentinasi ka me trajnerin Allegri. Për të përforcuar ...

Plas te Juventusi, vëllai i Paulo Dybalas: Do të largohet ai dhe të tjerë, s’mund të luajë me Ronaldon
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në shoqërinë bardhezi, ...
GazetaTema | 16-May-2019 10:40
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në shoqërinë bardhezi, ...

Vëllai i Dybalas: Problemet me Cristiano Ronaldon janë brenda fushës
Paulo Dybala mund t’i thotë lamtumirë Juventusit në fund të sezonit. Për katër sezone, Dybala ka bërë 180 paraqitje me “Zonjën e Vjetër” dhe ka shënuar 78 gola. Kështu ka bërë të ditur vëllai dhe menaxheri i ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:16
Paulo Dybala mund t’i thotë lamtumirë Juventusit në fund të sezonit. Për katër sezone, Dybala ka bërë 180 paraqitje me “Zonjën e Vjetër” dhe ka shënuar 78 gola. Kështu ka bërë të ditur vëllai dhe menaxheri i ...

Vëllai i Paulo Dybalas: Do të largohet, s’mund të luajë me Ronaldon
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në shoqërinë bardhezi, ...
Koha.mk | 16-May-2019 15:55
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në shoqërinë bardhezi, ...

Plas “bomba”: Dybala dhe lojtarë të tjerë do të largohen nga Juventusi!
“Bomba” vjen nga Argjentina, ndërkohë që pritet të takohet presidenti Agnelli me Allegrin për të diskutuar mbi të ardhmen e trajnerit. Gustavo Dybala njofton lamtumirën e mundshme të vëllait të tij nga Juventusi. Duke ...
InFokusi | 16-May-2019 11:11
“Bomba” vjen nga Argjentina, ndërkohë që pritet të takohet presidenti Agnelli me Allegrin për të diskutuar mbi të ardhmen e trajnerit. Gustavo Dybala njofton lamtumirën e mundshme të vëllait të tij nga Juventusi. Duke ...

Vëllai i Dybalas: Jo vetëm Paulo por shumë lojtarë do të largohen nga Juventus
Vëllai dhe menaxheri i Paulo Dybalas, Gustavo ka njoftuar se ka gjasa të mëdha që sulmuesi argjentinas të largohet nga Juventusit këtë verë. Ai ka shkuar edhe më larg, saqë ka pohuar se shumë futbollistë nuk ndihen të ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:08
Vëllai dhe menaxheri i Paulo Dybalas, Gustavo ka njoftuar se ka gjasa të mëdha që sulmuesi argjentinas të largohet nga Juventusit këtë verë. Ai ka shkuar edhe më larg, saqë ka pohuar se shumë futbollistë nuk ndihen të ...

Atletico e gjen te Juventusi pasardhësin e Griezmannit
Largimi i Antoine Griezmann do të lë një boshllëk të madh në sulmin e Atletico Madridit, megjithatë klubi spanjoll tashmë është hedhur në sulm për të gjetur pasardhësin e tij. Gazzetta dello Sport raporton se Atletico ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 10:48
Largimi i Antoine Griezmann do të lë një boshllëk të madh në sulmin e Atletico Madridit, megjithatë klubi spanjoll tashmë është hedhur në sulm për të gjetur pasardhësin e tij. Gazzetta dello Sport raporton se Atletico ...

Vëllai i Paulo Dybalas: Do të largohet, s’mund të luajë me Ronaldon!
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në shoqërinë bardhezi, ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 10:38
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybalan. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në shoqërinë bardhezi, ...

Vëllai i Dybala ‘trazon ujërat’ te Juventusi: Paolo nuk mund të luajë dot me Ronaldon
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybala. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në klubin bardhezi, ...
Lexo | 16-May-2019 10:10
Tek Atletico e Madridit, me largimin e Antoine Griezmann, është liruar një vend në fazën sulmuese, që mund të jetë ideal për Paulo Dybala. Sulmuesi argjentinas është në qendër të thashethemeve në klubin bardhezi, ...

Vëllai i Dybalas, Gustavo: Paulo ka gjasa që të largohet nga Juventusi
Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa herë këtë sezon dhe ...
Kosova Sot | 16-May-2019 09:34
Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa herë këtë sezon dhe ...

Këto janë dy ndeshjet që zhvillohen sot në Ipko Superligë
Vëllai i Paulo Dybala, Gustavo njoftoi se ylli i Juventusit ka një shans të mirë për t’u larguar nga ‘Zonja e Vjetër’. La Joya është lënë në stol disa herë këtë sezon dhe është raportuar se Max Allegri e ka vënë atë në ...
GazetaBlic | 16-May-2019 09:12
Vëllai i Paulo Dybala, Gustavo njoftoi se ylli i Juventusit ka një shans të mirë për t’u larguar nga ‘Zonja e Vjetër’. La Joya është lënë në stol disa herë këtë sezon dhe është raportuar se Max Allegri e ka vënë atë në ...

Konfirmohet e ardhmja e Paulo Dybalas
Gustavo ndër të tjera zbuloi se ka shumë futbollistë të pakënaqur brenda ekipit që drejtohet nga Massimiliano Allegri. Paulo Dybala do ta përfundojë një sezon sa më shpejt të harrueshëm, pasi sivjet shumicën e ndeshjeve ...
Lajminet | 16-May-2019 08:52
Gustavo ndër të tjera zbuloi se ka shumë futbollistë të pakënaqur brenda ekipit që drejtohet nga Massimiliano Allegri. Paulo Dybala do ta përfundojë një sezon sa më shpejt të harrueshëm, pasi sivjet shumicën e ndeshjeve ...

Vëllai i Dybalas, Gustavo: Paulo ka gjasa që të largohet nga Juventusi
Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa herë këtë sezon dhe ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 08:41
Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa herë këtë sezon dhe ...

Vëllai i Dybalas, Gustavo: Paulo ka gjasa që të largohet nga Juventusi
Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa herë këtë sezon dhe ...
Telegrafi | 16-May-2019 08:38
Vëllai i Paulo Dybalas, Gustavo njoftoi se “ekziston një mundësi e mirë që lojtari ta lë Juventusin, pasi ai ka nevojë për një ndryshim”. La Joya është ka startuar lojën duke qëndruar në stol disa herë këtë sezon dhe ...

Rënia e Dybalas nën shoqërinë e Ronaldos
Paulo Dybala ka mbetur i lënë pas dore në sulmin e Juventusit këtë edicion. Argjentinasi i talentuar ka qenë njeriu kryesor i Juventusit gjatë viteve të fundit, por ndryshimet taktike pas ardhjes së Cristiano Ronaldos e ...
Zeri | 15-May-2019 08:26
Paulo Dybala ka mbetur i lënë pas dore në sulmin e Juventusit këtë edicion. Argjentinasi i talentuar ka qenë njeriu kryesor i Juventusit gjatë viteve të fundit, por ndryshimet taktike pas ardhjes së Cristiano Ronaldos e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved