ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Financial Times: BE, gabim historik nëse le Shqipërinë në dhomën e pritjes

Financial Times: BE, gabim historik nëse le Shqipërinë në dhomën e pritjes
Bashkimi Europian nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe mos-hapja e negociatave në qershor për Shqipërinë mund të jetë një gabim historik shkruan gazeta britanike Financial Times. Bashkimi Europian mund të bëjë një ...
VizionPlus | 16-May-2019 13:39
Bashkimi Europian nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe mos-hapja e negociatave në qershor për Shqipërinë mund të jetë një gabim historik shkruan gazeta britanike Financial Times. Bashkimi Europian mund të bëjë një ...

Tiranës i ka mbetur vetëm karta e “Shqipërisë së madhe”. Financial Times: Negociatat duhen hapur në qershor
Prestigjozja ‘Financial Times’ ka publikuar një artikull ku thekson rëndësinë e hapjes së negociatave në muajin qershor për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Sipas kësaj media, BE duhet të hapë negociatat për shmangur ...
Politiko | 16-May-2019 13:44
Prestigjozja ‘Financial Times’ ka publikuar një artikull ku thekson rëndësinë e hapjes së negociatave në muajin qershor për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Sipas kësaj media, BE duhet të hapë negociatat për shmangur ...

Financial Times: Rreziqet në Ballkan nëse BE mban derën mbyllur
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Koha.mk | 16-May-2019 09:34
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

Financial Times: Rreziqet në Ballkan nëse BE mban derën mbyllur
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 09:12
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

Bashkimi Evropian gabon nëse nuk zgjërohet drejtë Maqedonisë dhe Shqipërisë
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Gazeta Express | 16-May-2019 08:18
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“Financial Times”: Nëse BE i mbyll derën Tiranës, do ndezë nacionalizmin shqiptar dhe mund të ringjallet ideja e “Shqipërisë së Madhe”
“BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon”, shkruan “Financial Times”. Sipas gazettes së njohur, BE mund të bëjë ...
GazetaTema | 15-May-2019 19:44
“BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon”, shkruan “Financial Times”. Sipas gazettes së njohur, BE mund të bëjë ...

“Financial Times”: BE-ja mund të bëjë gabim historik në Ballkan
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Zeri | 15-May-2019 23:59
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“Financial Times”: BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Flaka | 15-May-2019 22:00
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“Financial Times”: BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
TetovaSot | 15-May-2019 21:53
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“Financial Times”: BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Albportali | 15-May-2019 20:15
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“Europa mund të bëjë një gabim historik në Ballkan”
“BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon”, shkruan “Financial Times”. Sipas gazettes së njohur, BE mund të bëjë ...
Lexo | 15-May-2019 20:04
“BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon”, shkruan “Financial Times”. Sipas gazettes së njohur, BE mund të bëjë ...

“Financial Times”: BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan
Bashkimi Evropian nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan gazeta britanike “Financial Times”. Sipas gazetës, ...
Telegrafi | 15-May-2019 19:12
Bashkimi Evropian nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan gazeta britanike “Financial Times”. Sipas gazetës, ...

“Financial Times”: BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Alsat-M | 15-May-2019 19:19
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan”
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 18:58
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

“BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan”
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...
Indeks Online | 15-May-2019 18:55
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times. Sipas gazetës, BE mund të bëjë një gabim ...

‘BE mund të bëjë gabim historik në Ballkan’
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times.
Kosova Press | 15-May-2019 18:55
BE nuk duhet të heqë dorë nga Ballkani dhe premtimet e paplotësuara të anëtarësimit mund të dobësojnë rrymat e moderuara dhe reformiste në rajon, shkruan Financial Times.

BE drejt një gabimi të ri historik në Ballkan
Premtimet e thyera për anëtarësim do të dëmtojnë të moderuarit dhe reformatorët në rajon. Në fillimin e luftërave jugosllave më 1991, Jacques Poos, atëherë ministrër i jashtëm i Luksemburgut, vlerësoi përpjekjet ...
Arbresh | 15-May-2019 16:20
Premtimet e thyera për anëtarësim do të dëmtojnë të moderuarit dhe reformatorët në rajon. Në fillimin e luftërave jugosllave më 1991, Jacques Poos, atëherë ministrër i jashtëm i Luksemburgut, vlerësoi përpjekjet ...

Ora e Evropës: BE-ja drejt një gabimi të ri historik në Ballkan
Premtimet e thyera për anëtarësim do të dëmtojnë të moderuarit dhe reformatorët në rajon. Në fillimin e luftërave jugosllave më 1991, Jacques Poos, atëherë ministër i jashtëm i Luksemburgut, vlerësoi përpjekjet ...
Gazeta Express | 15-May-2019 15:49
Premtimet e thyera për anëtarësim do të dëmtojnë të moderuarit dhe reformatorët në rajon. Në fillimin e luftërave jugosllave më 1991, Jacques Poos, atëherë ministër i jashtëm i Luksemburgut, vlerësoi përpjekjet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved