ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Zhgënjim nga ngërçi në BE: Thaçi kërkon unitet tek ndërkombëtarët për Kosovën

Zhgënjim nga ngërçi në BE: Thaçi kërkon unitet tek ndërkombëtarët për Kosovën
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë një takimi me ambasadorët dhe shefat e misioneve ndërkombëtare, kërkoi unitet ndërkombëtar për Kosovën. Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, takoi sot të gjithë ambasadorët dhe ...
GazetaTema | 16-May-2019 09:59
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë një takimi me ambasadorët dhe shefat e misioneve ndërkombëtare, kërkoi unitet ndërkombëtar për Kosovën. Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, takoi sot të gjithë ambasadorët dhe ...

Macron shkon në Beograd me tri porosi, njëra ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për demarkacionin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak, janë tri pika kyçe të “paketës” me të cilën presidenti francez Emanuel Macron do të shkojë në ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:04
Mbështetja për demarkacionin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak, janë tri pika kyçe të “paketës” me të cilën presidenti francez Emanuel Macron do të shkojë në ...

Thaçi e sulmon sërish Haradinajn për vizat
Për takimet e njëjta që kishin në Samitit e Berlinit, dy krerët e shtetit kanë krejtësisht deklarata të ndryshme. Përderisa kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar procesin e liberalizimit, presidenti Hashim Thaçi thotë ...
Zeri | 16-May-2019 20:35
Për takimet e njëjta që kishin në Samitit e Berlinit, dy krerët e shtetit kanë krejtësisht deklarata të ndryshme. Përderisa kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar procesin e liberalizimit, presidenti Hashim Thaçi thotë ...

Thaçi sulmon përsëri Haradinajn: Askush nuk i përmendi vizat në Berlin
Për takimet e njëjta që kishin në Samitit e Berlinit, dy krerët e shtetit kanë krejtësisht deklarata të ndryshme. Përderisa kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar procesin e liberalizimit, presidenti Hashim Thaçi thotë ...
Gazeta Express | 16-May-2019 20:29
Për takimet e njëjta që kishin në Samitit e Berlinit, dy krerët e shtetit kanë krejtësisht deklarata të ndryshme. Përderisa kryeministri Ramush Haradinaj ka uruar procesin e liberalizimit, presidenti Hashim Thaçi thotë ...

Macron do shkojë në Beograd me tri porosi, njëra ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për demarkacionin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak, janë tri pika kyçe të “paketës” me të cilën presidenti francez Emanuel Macron do të shkojë në ...
Portalb | 16-May-2019 11:50
Mbështetja për demarkacionin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak, janë tri pika kyçe të “paketës” me të cilën presidenti francez Emanuel Macron do të shkojë në ...

Macron vjen me tri mesazhe në Beograd, një prej tyre ka lidhje me Kosovën
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tri ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:46
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tri ...

Macron vjen me tri mesazhe në Beograd, një prej tyre ka lidhje me Kosovën
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tri ...
Ina-Online | 16-May-2019 11:35
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tri ...

Njeriu i Vuçiq takohet me senatorin e besueshëm të Trumpit, flasin për situatën në Ballkan
Zëvendëskryeministri i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, ka udhëtuar drejt Washingtonit, ku është takuar me senatorin amerikan, Ron Johnson, me të cilin kanë biseduar për situatën e krijuar në rajonin e Ballkanit. Kjo ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:20
Zëvendëskryeministri i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, ka udhëtuar drejt Washingtonit, ku është takuar me senatorin amerikan, Ron Johnson, me të cilin kanë biseduar për situatën e krijuar në rajonin e Ballkanit. Kjo ...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:12
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...

Macron vjen me tri mesazhe në Beograd, një prej tyre ka lidhje me Kosovën
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë ...
InFokusi | 16-May-2019 10:52
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë ...

Macron shkon në Beograd me tri porosi, njëra ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për demarkacionin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak, janë tri pika kyçe të “paketës” me të cilën presidenti francez Emanuel Macron do të shkojë në ...
Shenja | 16-May-2019 10:39
Mbështetja për demarkacionin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak, janë tri pika kyçe të “paketës” me të cilën presidenti francez Emanuel Macron do të shkojë në ...

Thaçi i kërkon Quintit unitet për Kosovën
Presidenti Hashim Thaçi ua ka shprehur të mërkurën “habinë” ambasadorëve dhe shefave të zyrave dhe misioneve ndërkombëtare në Kosovë, për organizimin e samitit të Berlinit pa u koordinuar me Shtetet e Bashkuara të ...
Portalb | 16-May-2019 10:07
Presidenti Hashim Thaçi ua ka shprehur të mërkurën “habinë” ambasadorëve dhe shefave të zyrave dhe misioneve ndërkombëtare në Kosovë, për organizimin e samitit të Berlinit pa u koordinuar me Shtetet e Bashkuara të ...

Macron vjen me tri mesazhe në Beograd, një prej tyre ka lidhje me Kosovën
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë ...
Zeri | 16-May-2019 09:40
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron ka tri pika kryesore të temave për vizitën e tij të planifikuar në Serbi. Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë ...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilën presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...
Gazeta Express | 16-May-2019 09:31
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilën presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 09:31
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. ...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...
InFokusi | 16-May-2019 09:31
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...

Macron vjen me tri mesazhe në Beograd, një prej tyre ka lidhje me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tri pikat kryesore të pakos me të cilën presidenti francez Emmanuel Macron do ta vizitojë Beogradin më 16 korrik. ...
Lajminet | 16-May-2019 09:29
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tri pikat kryesore të pakos me të cilën presidenti francez Emmanuel Macron do ta vizitojë Beogradin më 16 korrik. ...

Macron në Beograd me mesazh edhe për Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...
Arbresh | 16-May-2019 09:28
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. ...
Klan Kosova | 16-May-2019 09:09
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. ...

Macron në Beograd dërgon tre mesazhe, njëri ka të bëjë me Kosovën
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 09:09
Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryesore të paketës me të cilin presidenti francez Emmanuel Macron viziton Beogradin më 16 korrik. Kështu ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved