ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

“Space X”do të dërgojë 20 satelitë: Internet i lirë nga hapësira

“Space X”do të dërgojë 20 satelitë: Internet i lirë nga hapësira
SpaceX kërkon që të ketë internet të lirë në të gjithë planetin dhe është duke hedhur një hap të madh përpara drejt kthimit të kësaj dëshire në realitet. Kompania e Elon Musk do të përpiqet të dërgojë një flotë prej 60 ...
GazetaTema | 16-May-2019 14:43
SpaceX kërkon që të ketë internet të lirë në të gjithë planetin dhe është duke hedhur një hap të madh përpara drejt kthimit të kësaj dëshire në realitet. Kompania e Elon Musk do të përpiqet të dërgojë një flotë prej 60 ...

“Space X”do të dërgojë 20 satelitë: Internet i lirë nga hapësira
SpaceX kërkon që të ketë internet të lirë në të gjithë planetin dhe është duke hedhur një hap të madh përpara drejt kthimit të kësaj dëshire në realitet. Kompania e Elon Musk do të përpiqet të dërgojë një flotë prej 60 ...
Lexo | 16-May-2019 15:56
SpaceX kërkon që të ketë internet të lirë në të gjithë planetin dhe është duke hedhur një hap të madh përpara drejt kthimit të kësaj dëshire në realitet. Kompania e Elon Musk do të përpiqet të dërgojë një flotë prej 60 ...

Internet i lirë nga hapësira. “Space X”do të dërgojë 20 satelitë
SpaceX kërkon që të ketë internet të lirë në të gjithë planetin dhe është duke hedhur një hap të madh përpara drejt kthimit të kësaj dëshire në realitet.
Top Channel | 16-May-2019 12:17
SpaceX kërkon që të ketë internet të lirë në të gjithë planetin dhe është duke hedhur një hap të madh përpara drejt kthimit të kësaj dëshire në realitet.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved