ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 06:51

SONDAZHI: Shumica e europianëve parashikojnë se BE do të marrë fund brenda 20 viteve

SONDAZHI: Shumica e europianëve parashikojnë se BE do të marrë fund brenda 20 viteve
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se BE do të marrë fund brenda një brezi, pavarësisht mbështetjes për bllokun. Në Francë, Gjermani, Belgjikë, Itali, Holandë, Austri, Sllovaki, Rumani, Greqi, Republikë Çeke dhe ...
GazetaTema | 16-May-2019 12:36
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se BE do të marrë fund brenda një brezi, pavarësisht mbështetjes për bllokun. Në Francë, Gjermani, Belgjikë, Itali, Holandë, Austri, Sllovaki, Rumani, Greqi, Republikë Çeke dhe ...

Shumica e evropianëve mendojnë se BE-ja do të shpërbëhet brenda 20 vitesh
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se BE-ja do të shpërbëhet brenda njëzet viteve të ardhshme, ndonëse përkrahja për bllokun evropian është më e madhja e çerek-shekullit të kaluar, është bërë e ditur përmes një ...
Koha.mk | 16-May-2019 14:29
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se BE-ja do të shpërbëhet brenda njëzet viteve të ardhshme, ndonëse përkrahja për bllokun evropian është më e madhja e çerek-shekullit të kaluar, është bërë e ditur përmes një ...

Shumica e evropianëve parashikojnë se BE do të marrë fund brenda 20 viteve
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se BE do të marrë fund brenda një brezi, pavarësisht mbështetjes për bllokun.
Kosova Press | 16-May-2019 11:59
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se BE do të marrë fund brenda një brezi, pavarësisht mbështetjes për bllokun.

Anketa: Shumica e europianëve beson në zhbërjen e BE-së
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se Bashkimi Europian do të zhbëhet në një të ardhme, pavarësisht nga mbështetja e madhe ndaj Unionit në 25 vitet e fundit – shkruan The Guardian. Shumica e të anketuarve në ...
Tesheshi | 16-May-2019 10:20
Më shumë se gjysma e evropianëve besojnë se Bashkimi Europian do të zhbëhet në një të ardhme, pavarësisht nga mbështetja e madhe ndaj Unionit në 25 vitet e fundit – shkruan The Guardian. Shumica e të anketuarve në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved