ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 08:12

Shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi do të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune

Shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi do të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune
Qeveria e Republikës së Shqipërisë mori vendim që shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Malit të Zi të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ky vendim u mor nga qeveria e Edi Ramës në ...
Telegrafi | 15-May-2019 20:39
Qeveria e Republikës së Shqipërisë mori vendim që shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Malit të Zi të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ky vendim u mor nga qeveria e Edi Ramës në ...

Shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi do të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune
Qeveria e Republikës së Shqipërisë mori vendim që shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Malit të Zi të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ky vendim u mor nga qeveria e Edi Ramës në ...
Arbresh | 15-May-2019 20:52
Qeveria e Republikës së Shqipërisë mori vendim që shqiptarët nga Maqedonia e Veriut dhe Malit të Zi të mund të punojnë në Shqipëri pa leje pune, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ky vendim u mor nga qeveria e Edi Ramës në ...

Rama heq vizat e punës për shqiptarët e Malit të Zi dhe Maqedonisë së Veriut
Shqiptarët që jetojnë në Malin e Zi dhe Maqedoni tashmë do të kenë të njëjtën qasje në vendet e punës në Shqipëri si vendasit. Ata nuk kanë më nevojë të aplikojnë për leje për të punaur në Shqipëri- pjesë e një nisme ...
TetovaSot | 15-May-2019 15:29
Shqiptarët që jetojnë në Malin e Zi dhe Maqedoni tashmë do të kenë të njëjtën qasje në vendet e punës në Shqipëri si vendasit. Ata nuk kanë më nevojë të aplikojnë për leje për të punaur në Shqipëri- pjesë e një nisme ...

Hiqen vizat e punës për shqiptarët e Malit të Zi dhe Maqedonisë
Shqiptarët që jetojnë në Malin e Zi dhe Maqedoni tashmë do të kenë të njëjtën qasje në vendet e punës në Shqipëri si vendasit. Ata nuk kanë më nevojë të aplikojnë për leje për të punaur në Shqipëri- pjesë e një nisme ...
Shenja | 15-May-2019 12:34
Shqiptarët që jetojnë në Malin e Zi dhe Maqedoni tashmë do të kenë të njëjtën qasje në vendet e punës në Shqipëri si vendasit. Ata nuk kanë më nevojë të aplikojnë për leje për të punaur në Shqipëri- pjesë e një nisme ...

Tirana e liberalizoi tregun e punës edhe për shqiptarët nga Maqedonia e Veriut
Tiranë, 15 maj – Qeveria shqiptare solli vendim për liberalizim të tregut të punës për shqiptarët nga Maqedonia e Veriut, si edhe ata nga Mali i Zi, kumtoi në profilin e tij në Fejsbuk ministri për Evropë dhe Punë të ...
Koha.mk | 15-May-2019 12:25
Tiranë, 15 maj – Qeveria shqiptare solli vendim për liberalizim të tregut të punës për shqiptarët nga Maqedonia e Veriut, si edhe ata nga Mali i Zi, kumtoi në profilin e tij në Fejsbuk ministri për Evropë dhe Punë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved