ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Shpërndahen 500 pako ushqimore për familjet me gjendje të rëndë sociale në Prishtinë

Shpërndahen 500 pako ushqimore për familjet me gjendje të rëndë sociale në Prishtinë
Komuna e Prishtinës ka njoftuar se në bashkëpunim me organizatën “Qatar Charity” kanë shpërndarë 500 pako ushqimore për familjet në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike. LEXO EDHE: Kuvendi shkon në pauzë deri në orën ...
Zeri | 16-May-2019 19:32
Komuna e Prishtinës ka njoftuar se në bashkëpunim me organizatën “Qatar Charity” kanë shpërndarë 500 pako ushqimore për familjet në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike. LEXO EDHE: Kuvendi shkon në pauzë deri në orën ...

Shpërndahen 500 pako ushqimore për familjet me gjendje të rendë sociale në Prishtinë
Komuna e Prishtinës ka njoftuar se në bashkëpunim me organizatën “Qatar Charity” kanë shpërndarë 500 pako ushqimore për familjet në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike. “Organizata ‘Qatar Charity’ në koordinim me ...
Arbresh | 16-May-2019 17:55
Komuna e Prishtinës ka njoftuar se në bashkëpunim me organizatën “Qatar Charity” kanë shpërndarë 500 pako ushqimore për familjet në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike. “Organizata ‘Qatar Charity’ në koordinim me ...

Shpërndahen 500 pako ushqimore për familjet me gjendje të rëndë sociale në Prishtinë
“Organizata ‘Qatar Charity’ në koordinim me Drejtorinë për Mirëqenie Sociale dhe qendrat për punë sociale në Komunën e Prishtinës, shpërndanë 500 pako ushqimore për familjet në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike. Të ...
Lajminet | 16-May-2019 17:51
“Organizata ‘Qatar Charity’ në koordinim me Drejtorinë për Mirëqenie Sociale dhe qendrat për punë sociale në Komunën e Prishtinës, shpërndanë 500 pako ushqimore për familjet në gjendje të rëndë sociale dhe ekonomike. Të ...

“SHELL Kosova” përkrah fermerët e Podujevës
Komuna e Podujevës ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me kompaninë ‘SHELL Kosova” për përkrahjen e fermerëve në komunën e Podujevës.
Kosova Press | 16-May-2019 14:32
Komuna e Podujevës ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me kompaninë ‘SHELL Kosova” për përkrahjen e fermerëve në komunën e Podujevës.

Fermerët e Podujevës do të furnizohen me derivate për litër 5 centë më lirë
Komuna e Podujevës ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me kompaninë ‘Shell Kosova” për përkrahjen e fermerëve në Komunën e Podujevës. Përmes marrëveshjes së nënshkruar nga Vezir Januzi – drejtor i Bujqësisë, ...
Telegrafi | 16-May-2019 14:11
Komuna e Podujevës ka nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi me kompaninë ‘Shell Kosova” për përkrahjen e fermerëve në Komunën e Podujevës. Përmes marrëveshjes së nënshkruar nga Vezir Januzi – drejtor i Bujqësisë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved