ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 09:48

Shkelen me makinë dy gra në Kërçovë

Shkelen me makinë dy gra në Kërçovë
Dy gra të moshës 32 dhe 36 vjeçare janë shtypur me makinë në një rrugë në Kërçovë. Siç njoftojnë nga MPB, të dy gratë me lëndime të rënda trupore janë dërguar në Qendrën Mjekësore në Kërçovë dhe pas ndihmës së parë, ...
Telegrafi | 16-May-2019 11:29
Dy gra të moshës 32 dhe 36 vjeçare janë shtypur me makinë në një rrugë në Kërçovë. Siç njoftojnë nga MPB, të dy gratë me lëndime të rënda trupore janë dërguar në Qendrën Mjekësore në Kërçovë dhe pas ndihmës së parë, ...

Shkelen me makinë dy gra në Kërçovë
Dy gra të moshës 32 dhe 36 vjeçare janë shtypur me makinë në një rrugë në Kërçovë. Siç njoftojnë nga MPB, të dy gratë me lëndime të rënda trupore janë dërguar në Qendrën Mjekësore në Kërçovë dhe pas ndihmës së parë, ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:41
Dy gra të moshës 32 dhe 36 vjeçare janë shtypur me makinë në një rrugë në Kërçovë. Siç njoftojnë nga MPB, të dy gratë me lëndime të rënda trupore janë dërguar në Qendrën Mjekësore në Kërçovë dhe pas ndihmës së parë, ...

Aksident tragjik në Shkup, humbin jetën 5 persona
Pesë persona është bilanci i aksidentit tragjik në Shkup ku një automjet i tipit Reno ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga, dhe më pas është përplasur me një kamion. Tre nga viktimat kanë ndërruar jetë në vendngjarje ...
ABCNews | 15-May-2019 15:31
Pesë persona është bilanci i aksidentit tragjik në Shkup ku një automjet i tipit Reno ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga, dhe më pas është përplasur me një kamion. Tre nga viktimat kanë ndërruar jetë në vendngjarje ...

Humb jetën vajza dy vjeçare në Shkup
Një vajze dy vjeçare nga Shkupi, pasditen e sotme ka ndërruar jetë, pasi ka qenë e goditur nga një automjet, shkruan gazeta KOHA. Në njoftim zyrtar të Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup, thuhet se ngjarja ka ndodhur ...
IliriaNews | 16-May-2019 09:15
Një vajze dy vjeçare nga Shkupi, pasditen e sotme ka ndërruar jetë, pasi ka qenë e goditur nga një automjet, shkruan gazeta KOHA. Në njoftim zyrtar të Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup, thuhet se ngjarja ka ndodhur ...

Humb jetën vajza dy vjeçare në Shkup
Një vajze dy vjeçare nga Shkupi, pasditen e sotme ka ndërruar jetë, pasi ka qenë e goditur nga një automjet, shkruan gazeta KOHA. Në njoftim zyrtar të Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup, thuhet se ngjarja ka ndodhur ...
Ina-Online | 16-May-2019 00:22
Një vajze dy vjeçare nga Shkupi, pasditen e sotme ka ndërruar jetë, pasi ka qenë e goditur nga një automjet, shkruan gazeta KOHA. Në njoftim zyrtar të Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup, thuhet se ngjarja ka ndodhur ...

Humb jetën vajza dy vjeçare në Shkup
Shkup, 15 maj – Një vajze dy vjeçare nga Shkupi, pasditen e sotme ka ndërruar jetë, pasi ka qenë e goditur nga një automjet, shkruan gazeta KOHA. Në njoftim zyrtar të Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup, thuhet se ...
Koha.mk | 15-May-2019 23:09
Shkup, 15 maj – Një vajze dy vjeçare nga Shkupi, pasditen e sotme ka ndërruar jetë, pasi ka qenë e goditur nga një automjet, shkruan gazeta KOHA. Në njoftim zyrtar të Sektorit për Punë të Brendshme – Shkup, thuhet se ...

Përgjaken rrugët e Maqedonisë së Veriut, 7 të vdekur brenda 48 orëve
Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë të Shkupit, ku ...
IliriaNews | 15-May-2019 19:04
Shtatë të vdekur janë regjistruar brenda 48 orëve në Maqedoninë e Veriut, në tre aksidente fatale. Pesë viktima vetëm mbrëmë humbën jetën në aksidentin e rëndë që ndodhi mbrëmë pak para mesnate në Draçevë të Shkupit, ku ...

Maqedonia e Veriut: Vozitja e shpejtë u merr jetën 7 personave për 48 orë
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...
Gazeta Express | 15-May-2019 16:41
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...

“AKSIDENTET”, 7 viktima për 48 orë
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...
IliriaNews | 15-May-2019 16:11
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...

Detaje për aksidentin në Draçevë ku vdiqën pesë persona (Video)
Shoferi dhe katër bashkudhëtarë, kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë. Sipas informacioneve të para, tragjedia ka ndodhur në ...
Shenja | 15-May-2019 15:56
Shoferi dhe katër bashkudhëtarë, kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë. Sipas informacioneve të para, tragjedia ka ndodhur në ...

Publikohet emri i njërit prej pesë viktimave të mbrëmshme në Shkup, ja fotografia e tij (Foto)
Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish policin Jovançe ...
Ina-Online | 15-May-2019 15:29
Në rrjetet sociale është shpërndarë fotografia e njërit prej viktimave të aksidentit të mbrëmshëm në lagjen Draçevë të Shkupit, ku jetën e humbën pesë persona. Sipas portalit Dosie.mk bëhet fjalë për ish policin Jovançe ...

Është bërë ekspertizë për aksidentin në Draçevë, vetura ka kaluar në korsin e kundërt të rrugës
Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë se sipas ...
Ina-Online | 15-May-2019 14:12
Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike ka kryer ekspertizë në vendin e aksidentit të rëndë rrugor në afërsi të Draçevës, në të cilën pesë persona e humbën jetën. Nga Prokuroria informojnë se sipas ...

7 viktima nga aksidentet e ndryshme, në dy ditët e fundit
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...
Alsat-M | 15-May-2019 14:09
Në Maqedoni shënohen shtatë viktima për 48 orë vetëm nga aksidentet në trafik. Mbrëmë pak para mesnate, pesë persona, tre meshkuj dhe dy gra, humbën jetën në një aksident trafiku në Draçevë të Shkupit. Vetura e tipit ...

Shkup, një vajzë dy vjeçare goditet për vdekje në një hapësirë për parking
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...
Republika | 15-May-2019 13:24
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...

Aksidenti në Draçevë, MPB publikon detaje dhe inicialet e viktimave
Shoferi dhe katër udhëtarët nga makina “Reno 5” janë personat që kanë humbur jetën në aksidentin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë, njofton SHENJA. Nga Ministria e Punëve ...
Shenja | 15-May-2019 11:33
Shoferi dhe katër udhëtarët nga makina “Reno 5” janë personat që kanë humbur jetën në aksidentin tragjik që ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkovski” para lagjes Draçevë, njofton SHENJA. Nga Ministria e Punëve ...

Shkup, një vajzë dy vjeçare goditet për vdekje në një hapësirë për parking
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...
TetovaSot | 15-May-2019 11:27
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...

Shkup, një vajzë dy vjeçare goditet për vdekje në një hapësirë për parking
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...
Shenja | 15-May-2019 11:22
Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, ...

Shkup- Makina përplaset me kamionin, 5 të vdekur
Një aksident i rëndë u ka marrë jetën 5 personave. Ngjarja tragjike ka ndodhur pas mesnate në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup, shkruajnë mediat maqedonase. Një makinë është përplasur me një kamion ku si pasojë tre ...
TV Klan | 15-May-2019 10:58
Një aksident i rëndë u ka marrë jetën 5 personave. Ngjarja tragjike ka ndodhur pas mesnate në hyrje të lagjes Draçevë në Shkup, shkruajnë mediat maqedonase. Një makinë është përplasur me një kamion ku si pasojë tre ...

Video e tmerrshme nga aksidenti ku humbën jetën pesë persona në Shkup (Video)
Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka humbur jetën një ...
Republika | 15-May-2019 11:21
Gjatë mesnatës së djeshme në hyrje të lagjes Draçevë të Shkupit humbën jetën pesë persona në aksidentin e ndodhur mes një automjeti dhe një kamioni. Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident ka humbur jetën një ...

Ja kush janë 5 viktimat në aksidentin e mbrëmshëm fatal në Shkup, MPB publikon inicialet
Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të ditur MPB-ja, ...
TetovaSot | 15-May-2019 11:16
Pesë persona kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm mbrëmë në bulevardin “Boris Trajkosvski”, pasi një makinë e tipit “Reno” është përplasur në një kamion të “Higjienës Komunale”. Siç bëjnë të ditur MPB-ja, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved