ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Shiu “mbyt” Patosin, katet e para të banesave nën ujë

Shiu “mbyt” Patosin, katet e para të banesave nën ujë
Reshjet e dendura të shiut në qarkun e Fierit kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në disa zona, pasditen e kësaj të enjte. Më konkretisht rreth ores 16:15, në “Lagjen e Re” Patos, si pasoje e reshjeve te shumta të shiut ...
VizionPlus | 16-May-2019 18:52
Reshjet e dendura të shiut në qarkun e Fierit kanë shkaktuar përmbytje të mëdha në disa zona, pasditen e kësaj të enjte. Më konkretisht rreth ores 16:15, në “Lagjen e Re” Patos, si pasoje e reshjeve te shumta të shiut ...

Përmbytje në Gjakovë, dalin pamjet
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës shihen të përmbytura disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 14:05
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës shihen të përmbytura disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...

Përmbytje nga reshjet e shiut në Gjakovë
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...
Zeri | 16-May-2019 14:03
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...


Përmbytje nga reshjet e shiut në Gjakovë
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...
InFokusi | 16-May-2019 13:53
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...

Përmbytje nga reshjet e shiut në Gjakovë
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:41
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” dhe pjesa te ...

Përmbytje nga reshjet e shiut në Gjakovë (FOTO)
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës, njofton Klan Kosova. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” ...
Klan Kosova | 16-May-2019 13:34
Të reshurat e fundit të shiut kanë shkaktuar përmbytje në komunën e Gjakovës, njofton Klan Kosova. Në fotografitë e dërguara në redaksinë e Klan Kosovës janë përmbytur disa lagje si: “Blloku i Ri”, rruga” Gjergj Fishta” ...

Sylë Tahirsylaj apelon të ndalet prerja e pyjeve
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...
PortaliOnline | 16-May-2019 10:47
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...

Sylë Tahirsylaj paralajmëron për gjendje alarmante
Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja nga të reshurat e shiut, Tahirsylaj pohoi se pati një të mirë pasi ngriti mekanizmat për tu përgatitur në lidhje me këtë problem. ...
Lajminet | 16-May-2019 09:48
Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja nga të reshurat e shiut, Tahirsylaj pohoi se pati një të mirë pasi ngriti mekanizmat për tu përgatitur në lidhje me këtë problem. ...

Nuk ka rrezik nga vërshimet konfirmon Sylë Tahirsylaj: Gjendje alarmante kemi nga prerja e pyjeve
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...
Arbresh | 16-May-2019 08:41
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...

Sylë Tahirsylaj tregon nëse ka rrezik nga vërshimet, thotë se kjo është gjendja alarmante
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...
Gazeta Express | 16-May-2019 08:35
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...

“Nuk ka rrezik nga vërshimet në Kosovë”
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...
Indeks Online | 16-May-2019 08:27
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...

Nuk ka rrezik nga vërshimet konfirmon Sylë Tahirsylaj: Gjendje alarmante kemi nga prerja e pyjeve
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...
Klan Kosova | 16-May-2019 08:16
Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga të reshurat. Ndonëse u shpërndanë informacionet dhe u krijua lloj paniku se mund të ketë pasoja ...

Alternativa fajëson Komunën për vërshimet në Gjakovë
Reshjet e ditës së djeshme kanë bërë që dy lokacione të rëndësishme në qytetin e Gjakovës të vërshohen nga ujërat e zeza: Blloku i Ri dhe pjesa te segmenti i ndertuar i lumit Krena. Alternativa në Gjakovë për të dy ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 21:53
Reshjet e ditës së djeshme kanë bërë që dy lokacione të rëndësishme në qytetin e Gjakovës të vërshohen nga ujërat e zeza: Blloku i Ri dhe pjesa te segmenti i ndertuar i lumit Krena. Alternativa në Gjakovë për të dy ...

Alternativa fajëson Komunën për vërshimet në Gjakovë
Alternativa në Gjakovë për të dy rastet fajtore bën Komunën e Gjakovës. “Është shumë e vërtet që gypat sipas projektit të Impiantit të ujrave të zeza janë më të ngushtë sesa ata egzistues, pasi që në marrëveshjen në mes ...
Lajminet | 15-May-2019 21:43
Alternativa në Gjakovë për të dy rastet fajtore bën Komunën e Gjakovës. “Është shumë e vërtet që gypat sipas projektit të Impiantit të ujrave të zeza janë më të ngushtë sesa ata egzistues, pasi që në marrëveshjen në mes ...

Alternativa fajëson Komunën për vërshimet në Gjakovë
Reshjet e ditës së djeshme kanë bërë që dy lokacione të rëndësishme në qytetin e Gjakovës të vërshohen nga ujërat e zeza: Blloku i Ri dhe pjesa te segmenti i ndertuar i lumit Krena. Alternativa në Gjakovë për të dy ...
Arbresh | 15-May-2019 21:36
Reshjet e ditës së djeshme kanë bërë që dy lokacione të rëndësishme në qytetin e Gjakovës të vërshohen nga ujërat e zeza: Blloku i Ri dhe pjesa te segmenti i ndertuar i lumit Krena. Alternativa në Gjakovë për të dy ...

Alternativa fajëson Komunën për vërshimet në Gjakovë
Reshjet e ditës së djeshme kanë bërë që dy lokacione të rëndësishme në qytetin e Gjakovës të vërshohen nga ujërat e zeza: Blloku i Ri dhe pjesa te segmenti i ndertuar i lumit Krena. Alternativa në Gjakovë për të dy ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 21:28
Reshjet e ditës së djeshme kanë bërë që dy lokacione të rëndësishme në qytetin e Gjakovës të vërshohen nga ujërat e zeza: Blloku i Ri dhe pjesa te segmenti i ndertuar i lumit Krena. Alternativa në Gjakovë për të dy ...

Eksperti i meteorologjisë tregon nëse reshjet do sjellin vërshime në Kosovë
Era dhe reshjet e shiut të cilat janë të pranishme këto ditë në Kosovë, kanë shkaktuar frikë se mund të ketë vërshime në vend. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka thënë se me këtë sasi të reshjeve nuk mund të ...
Zeri | 15-May-2019 09:50
Era dhe reshjet e shiut të cilat janë të pranishme këto ditë në Kosovë, kanë shkaktuar frikë se mund të ketë vërshime në vend. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka thënë se me këtë sasi të reshjeve nuk mund të ...

Eksperti i meteorologjisë tregon nëse reshjet do sjellin vërshime në Kosovë
Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka thënë se me këtë sasi të reshjeve nuk mund të ketë vërshime. “Nuk ka vërshime, nuk ka reshje aq të mëdha që me pas vërshime. Vërshime mund të ketë për shkak të ...
Lajminet | 15-May-2019 09:45
Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka thënë se me këtë sasi të reshjeve nuk mund të ketë vërshime. “Nuk ka vërshime, nuk ka reshje aq të mëdha që me pas vërshime. Vërshime mund të ketë për shkak të ...

Tahirsylaj tregon nëse ka ikur rreziku i vërshimeve në Kosovë
Era dhe reshjet e shiut të cilat janë të pranishme këto ditë në Kosovë, kanë shkaktuar frikë se mund të ketë vërshime në vend. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka thënë se me këtë sasi të reshjeve nuk mund të ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 08:40
Era dhe reshjet e shiut të cilat janë të pranishme këto ditë në Kosovë, kanë shkaktuar frikë se mund të ketë vërshime në vend. Eksperti i meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka thënë se me këtë sasi të reshjeve nuk mund të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved