ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:01

Rrëzohet një ndërtesë në Shangai, ka të lënduar

Rrëzohet një ndërtesë në Shangai, ka të lënduar
Në ndërtesën që u rrëzua sot në qendrën financiare të Shangait, pesë persona humbën jetën dhe 14 u nxorën nga rrënojat. Ndërtesa në distriktin Changing ishte në procesin e rinovimit, në mënyrë që të ketë një sallë ...
Arbresh | 16-May-2019 14:43
Në ndërtesën që u rrëzua sot në qendrën financiare të Shangait, pesë persona humbën jetën dhe 14 u nxorën nga rrënojat. Ndërtesa në distriktin Changing ishte në procesin e rinovimit, në mënyrë që të ketë një sallë ...

Shangai, vriten pesë punëtorë gjatë rinovimit të një ndërtese
Një ndërtesë dy katëshe në Shangai po rinovohej nga një skuadër punëtorësh ndërtimi, kur papritur u shemb dhe punonjësit mbetën nën rrënoja. Pesë vetë u vranë kur ndërtesa tregtare dykatëshe e Shangait u rrëzua nga ...
RTSH | 16-May-2019 14:12
Një ndërtesë dy katëshe në Shangai po rinovohej nga një skuadër punëtorësh ndërtimi, kur papritur u shemb dhe punonjësit mbetën nën rrënoja. Pesë vetë u vranë kur ndërtesa tregtare dykatëshe e Shangait u rrëzua nga ...

Pesë të vdekur nga rrëzimi i një ndërtese në Shangai
Në ndërtesën që u rrëzua sot në qendrën financiare të Shangait, pesë persona humbën jetën dhe 14 u nxorën nga rrënojat. Ndërtesa në distriktin Changing ishte në procesin e rinovimit, në mënyrë që të ketë një sallë ...
Shenja | 16-May-2019 14:12
Në ndërtesën që u rrëzua sot në qendrën financiare të Shangait, pesë persona humbën jetën dhe 14 u nxorën nga rrënojat. Ndërtesa në distriktin Changing ishte në procesin e rinovimit, në mënyrë që të ketë një sallë ...

Pesë të vdekur nga rrëzimi i një ndërtese në Shangai
Në ndërtesën që u rrëzua sot në qendrën financiare të Shangait, pesë persona humbën jetën dhe 14 u nxorën nga rrënojat.
Kosova Press | 16-May-2019 12:44
Në ndërtesën që u rrëzua sot në qendrën financiare të Shangait, pesë persona humbën jetën dhe 14 u nxorën nga rrënojat.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved