ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:21

Roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (110)

Roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (110)
"Jo!" bërtiti ajo, duke më mbajtur me dorë."Sot nuk është fjala për fajin e Ashlynit, sot nuk është fjala për Gabriellen. Ryan ka vdekur! Ti më premtove!", bërtiti ajo."Ti më premtove se do të përkujdeseshe për të, e ...
Kosova Sot | 16-May-2019 15:30
"Jo!" bërtiti ajo, duke më mbajtur me dorë."Sot nuk është fjala për fajin e Ashlynit, sot nuk është fjala për Gabriellen. Ryan ka vdekur! Ti më premtove!", bërtiti ajo."Ti më premtove se do të përkujdeseshe për të, e ...

Roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (109)
Në shkallët e kishës po qëndronin Hailey dhe Jake. Të ftohtit e dimrit nuk ishte i përshtatshëm për asnjë lëkurë. Po shikoja derisa Jake po i pëshpëriste diçka asaj dhe ajo bëri me kokë në shenjë të kuptimit të ...
Kosova Sot | 15-May-2019 15:13
Në shkallët e kishës po qëndronin Hailey dhe Jake. Të ftohtit e dimrit nuk ishte i përshtatshëm për asnjë lëkurë. Po shikoja derisa Jake po i pëshpëriste diçka asaj dhe ajo bëri me kokë në shenjë të kuptimit të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved