ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:01

Veshjet më të bukura të Festivalin e Kanës

Veshjet më të bukura të Festivalin e Kanës
Ndersa Festivali i Filmit te Kanes eshte i njohur per prezantimin e filmave me te mire dhe talentet me te medha te filmit ne bote, gjithashtu eshte i njohur edhe per tapetin e tij te kuq. Ne fakt, ne Festivalin e Filmit ...
ikub.al | 16-May-2019 14:05
Ndersa Festivali i Filmit te Kanes eshte i njohur per prezantimin e filmave me te mire dhe talentet me te medha te filmit ne bote, gjithashtu eshte i njohur edhe per tapetin e tij te kuq. Ne fakt, ne Festivalin e Filmit ...

Eva Herzigova, fustani trasparent i zbulon gjoksin nudo
Eva Herzigova ka treguar fizikun e saj gjatë një dalje mondane mbrëmjen e djeshme. Top modelja 46-vjeçare ka mbërritur në Canne, dhe është shfaqur në rrugët e qytetit francez me një fustan të gjatë, duke treguar klasin ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:48
Eva Herzigova ka treguar fizikun e saj gjatë një dalje mondane mbrëmjen e djeshme. Top modelja 46-vjeçare ka mbërritur në Canne, dhe është shfaqur në rrugët e qytetit francez me një fustan të gjatë, duke treguar klasin ...

FOTOT: Modelja e njohur 46-vjeçare, me gjoksin jashtë në tapetin e kuq
Ajo ka qenë një nga modelet më të famshme disa vite më parë. Por, Eva Herzigová ka treguar në Kanë, se ajo mbetet ende ajo femra tërheqëse. 46-vjeçarja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve, teksa është shfaqur pa ...
GazetaTema | 16-May-2019 11:26
Ajo ka qenë një nga modelet më të famshme disa vite më parë. Por, Eva Herzigová ka treguar në Kanë, se ajo mbetet ende ajo femra tërheqëse. 46-vjeçarja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve, teksa është shfaqur pa ...

FOTOT: Alessandra Ambrosio “çmend demat” e Festivalit të Cannes
Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah kofshët e ...
GazetaTema | 16-May-2019 09:28
Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah kofshët e ...

Alessandra Ambrosio, show seksi me të kuqe në Festivalin e Cannes
Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah kofshët e ...
BalkanWeb | 16-May-2019 07:31
Ajo është një nga modelet më të famshme të modës. Alessandra Ambrosio i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa është shfaqur në tapetin e kuq të festivalit të Cannes me një fustan të kuq, që i nxirrte në pah kofshët e ...

Rita Ora për herë të parë në Kanë
Prej ditësh tashmë tapeti i kuq i Festivalit të Kanës është shtruar dhe për herë të parë ka shkelur në të edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora. Në një prej festivaleve më të rëndësishëm të filmit në ...
Lapsi | 16-May-2019 17:49
Prej ditësh tashmë tapeti i kuq i Festivalit të Kanës është shtruar dhe për herë të parë ka shkelur në të edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora. Në një prej festivaleve më të rëndësishëm të filmit në ...

Rita Ora performon në Kanë për brendin e njohur të akulloreve ‘Magnum’
Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka udhëtuar drejt Francës atje ku edhe po mbahet edicioni i 72-të i festivalit të filmit ‘Cannes’. 29 vjeçarja me të arritur në Kanë ka dhuruar një performancë fantastike për brendin e ...
Indeks Online | 16-May-2019 19:59
Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka udhëtuar drejt Francës atje ku edhe po mbahet edicioni i 72-të i festivalit të filmit ‘Cannes’. 29 vjeçarja me të arritur në Kanë ka dhuruar një performancë fantastike për brendin e ...

Rita Ora shkëlqen në fustanin e bardhë në Festivalin e Filmit në Kanë
Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë, shkruan . Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në kuadër të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Ajo ka performuar si e ftuar ...
Lajminet | 16-May-2019 19:58
Rita Ora pasi kaloi pak ditë në Londër bashkë me familjen, ka udhëtuar në Francë, shkruan . Këngëtarja ishte e ftuar për të performuar në kuadër të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Ajo ka performuar si e ftuar ...

Edhe njëherë shkëlqen Rita Ora
Rita Ora ka treguar edhe njëherë figurën e saj sensacionale derisa ka pasur të veshur një fustan të bardh në paraqitjen e saj të parë në Festivalin e filmit në Cannes Ajo ishte në NYC për Met Gala javën e kaluar, para ...
Gazeta Express | 16-May-2019 19:39
Rita Ora ka treguar edhe njëherë figurën e saj sensacionale derisa ka pasur të veshur një fustan të bardh në paraqitjen e saj të parë në Festivalin e filmit në Cannes Ajo ishte në NYC për Met Gala javën e kaluar, para ...

1 muaj pas lindjes, partnerja e Vincent Cassel e mahnitshme në Kanë (FOTO)
Ajo mirëpriti në jetë vajzën e saj Amazonie një mua më parë, si fryt i marrëdhënies me bashkëshortin Vincent Cassel. Dhe Tina Kunakey bëri daljen e saj të parë publike që nga koha kur solli në jetë fëmijën e parë duke ...
TetovaSot | 16-May-2019 19:14
Ajo mirëpriti në jetë vajzën e saj Amazonie një mua më parë, si fryt i marrëdhënies me bashkëshortin Vincent Cassel. Dhe Tina Kunakey bëri daljen e saj të parë publike që nga koha kur solli në jetë fëmijën e parë duke ...

Foto/ Si u vesh Rita Ora në Kanë
E veshur e gjitha në të bardha, Rita Ora ka shkëlqyer në Kanë, ku edhe po mbahet edicioni i 72-të i Fstivalit të Filmit. Rita i kishte stiluar flokët në mënyrë të çrregullt dhe gjysmë të kapura, teksa fustani i bardhë ...
Politiko | 16-May-2019 18:50
E veshur e gjitha në të bardha, Rita Ora ka shkëlqyer në Kanë, ku edhe po mbahet edicioni i 72-të i Fstivalit të Filmit. Rita i kishte stiluar flokët në mënyrë të çrregullt dhe gjysmë të kapura, teksa fustani i bardhë ...

Bella Hadid tregon si të shkëlqesh e veshur kokë e këmbë me ngjyrën nude!!
Veshjet monokrom janë kthyer në një trend të vërtetë në botën e modës, dhe yjet e adhurojnë! Pas Victoria Beckham, Kim Kardashian dhe Selena Gomez, I erdhi radha bukuroshes Bella Hadid të rrëmbejë zemrat e publikut me ...
Bordo | 16-May-2019 17:41
Veshjet monokrom janë kthyer në një trend të vërtetë në botën e modës, dhe yjet e adhurojnë! Pas Victoria Beckham, Kim Kardashian dhe Selena Gomez, I erdhi radha bukuroshes Bella Hadid të rrëmbejë zemrat e publikut me ...

Melissa Satta “shkëlqen” në tapetin e kuq të Kanës (Foto)
Prej 3 ditësh, në Kanë të Francës po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë qenë Melissa Satta dhe Rocio Morales, që kanë parakaluar mbi tapetin e kuq, duke tërhequr vëmendjen e të ...
SuperSport | 16-May-2019 16:58
Prej 3 ditësh, në Kanë të Francës po mbahet Festivali Ndërkombëtar i Filmit, ndërsa gjatë ditës së djeshme kanë qenë Melissa Satta dhe Rocio Morales, që kanë parakaluar mbi tapetin e kuq, duke tërhequr vëmendjen e të ...

Festivali i Kanës 2019: Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq (Foto)
Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Këto janë veshjet më të bukura të mbrëmjes, që nuk duhen humbur. Shteti shqiptar ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë vit. Shqipëria ...
Top Channel | 15-May-2019 18:27
Yjet e famshëm sollën shkëlqim dhe magji në Festivalin e Kanës, këtë vit. Këto janë veshjet më të bukura të mbrëmjes, që nuk duhen humbur. Shteti shqiptar ishte pjesë e festivalit të Filmit në Kanë këtë vit. Shqipëria ...

Kanë 2019, yjet zbulojnë këmbët në tapetin e kuq (Foto)
Ditën e dytë në Festivalit e filmit në Kanë, prurjet e reja në tapetin e kuq kanë qenë më interesantë: nga Amber Heard, te Carla Bruni … Ajo që ra në sy te yjet e Hollivudit, ishin veshjet, pjesa më e madhe të hapura në ...
InFokusi | 16-May-2019 14:50
Ditën e dytë në Festivalit e filmit në Kanë, prurjet e reja në tapetin e kuq kanë qenë më interesantë: nga Amber Heard, te Carla Bruni … Ajo që ra në sy te yjet e Hollivudit, ishin veshjet, pjesa më e madhe të hapura në ...

Festivali i Cannes 2019, veshjet më të bukura në tapetin e kuq
Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Cannes, e cila konfirmohet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:15
Në fund, dyshimet e pritjes janë zbuluar. Ka qenë Haider Ackermann që ka veshur Tilda Sëinton, ikonë e stilit dhe mes të parave mbretëresha në tapetin e kuq të edicionit të 72 të Festivalit të Cannes, e cila konfirmohet ...

Pa komplekse si Eva Herzigova!
Ajo është bashkuar me një mori yjesh në Francë për Festivalin e 72-të të Filmit në Kanë. Dhe Eva Herzigová siguroi që të gjithë sytë ishin në të, ndërsa ajo zgjodhi të shkonte në darkë me një fustan të zi. 46-vjeçarja ...
InFokusi | 16-May-2019 11:46
Ajo është bashkuar me një mori yjesh në Francë për Festivalin e 72-të të Filmit në Kanë. Dhe Eva Herzigová siguroi që të gjithë sytë ishin në të, ndërsa ajo zgjodhi të shkonte në darkë me një fustan të zi. 46-vjeçarja ...

Një film shqiptar arrin të bëhet pjesë zyrtare e Festivalit të Kanës
Në Francë, është hapur festivali i 72-të i filmit në Kanë, që do të vazhdojë deri më 25 maj. Filmat do të vlerësohen për Palmën e Artë nga një juri me 9 anëtarë, e drejtuar nga regjisori i serisë së filmave “Mad Max”, ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:25
Në Francë, është hapur festivali i 72-të i filmit në Kanë, që do të vazhdojë deri më 25 maj. Filmat do të vlerësohen për Palmën e Artë nga një juri me 9 anëtarë, e drejtuar nga regjisori i serisë së filmave “Mad Max”, ...

Eva Longoria, e çarë e eksagjeruar në Festivalin e Cannes
Në botën e spektaklit, muaji maj bën rimë me Festivalin e Cannes. Në takimin vjetor me kinemanë zbresin yjet më të famshëm të botës. Në mbrëmjen e inaugurimit nuk kanë munguar në tapetin e kuq, nga Selena Gomez tek ...
BalkanWeb | 15-May-2019 16:12
Në botën e spektaklit, muaji maj bën rimë me Festivalin e Cannes. Në takimin vjetor me kinemanë zbresin yjet më të famshëm të botës. Në mbrëmjen e inaugurimit nuk kanë munguar në tapetin e kuq, nga Selena Gomez tek ...

1 muaj pas lindjes, partnerja e Vincent Cassel e mahnitshme në Kanë
Ajo mirëpriti në jetë vajzën e saj Amazonie një mua më parë, si fryt i marrëdhënies me bashkëshortin Vincent Cassel. Dhe Tina Kunakey bëri daljen e saj të parë publike që nga koha kur solli në jetë fëmijën e parë duke ...
Bordo | 16-May-2019 10:23
Ajo mirëpriti në jetë vajzën e saj Amazonie një mua më parë, si fryt i marrëdhënies me bashkëshortin Vincent Cassel. Dhe Tina Kunakey bëri daljen e saj të parë publike që nga koha kur solli në jetë fëmijën e parë duke ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved