ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:01

Regjisori Kujtim Gjonaj 50 vite krijimtari nderohet me titull

Regjisori Kujtim Gjonaj 50 vite krijimtari nderohet me titull
TIRANE “Gjurmët e kohës”, një film-dokumentar kushtuar regjisorit të njohur, Kujtim Gjonaj, në 50-vjetorin e krijimtarisë së tij artistike. Një jetë dedikuar filmit, mbi 200 filma dokumentarë; artistikë dhe vizatimorë ...
BalkanWeb | 16-May-2019 14:06
TIRANE “Gjurmët e kohës”, një film-dokumentar kushtuar regjisorit të njohur, Kujtim Gjonaj, në 50-vjetorin e krijimtarisë së tij artistike. Një jetë dedikuar filmit, mbi 200 filma dokumentarë; artistikë dhe vizatimorë ...

“Ekrani i artit” në Shkodër, festivali ndryshime rrënjësore në edicionin III
Shtëpitë e vjetra të Shkodrës, mes të cilave edhe ajo e Kol Idromenos do të hapin oborret për pjesëmarrësit e festivalit "Ekrani i Artit". Në edicionin e tretë, Festivali vjen me ndryshime rrënjësore. Festivali “Ekrani ...
Gazeta55 | 16-May-2019 13:55
Shtëpitë e vjetra të Shkodrës, mes të cilave edhe ajo e Kol Idromenos do të hapin oborret për pjesëmarrësit e festivalit "Ekrani i Artit". Në edicionin e tretë, Festivali vjen me ndryshime rrënjësore. Festivali “Ekrani ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved