ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:42

Moti për ditën e enjte, 16 maj 2019!

Moti për ditën e enjte, 16 maj 2019!
Priten reshje në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë të dobëta në pjesën më të madhe të territorit. Ato pritet të jenë lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Durrës, Elbasan, Berat, Korçë, Vlorë. Në zona të ...
VizionPlus | 16-May-2019 07:37
Priten reshje në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë të dobëta në pjesën më të madhe të territorit. Ato pritet të jenë lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Durrës, Elbasan, Berat, Korçë, Vlorë. Në zona të ...

Moti sot në Shqipëri
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për të enjten në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash. Prej orëve të mesditës deri në ato të pasdites, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me ...
Telegrafi | 16-May-2019 08:18
Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për të enjten në Shqipëri parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash. Prej orëve të mesditës deri në ato të pasdites, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga pesë deri 11 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të ...
Telegrafi | 16-May-2019 08:10
Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga pesë deri 11 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të ...

Vranësira dhe shi, ky është moti për sot
Moti sot në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë ...
Telegrafi | 16-May-2019 07:29
Moti sot në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë ...

Qiproja ”përvëlohet” nga temperaturat e larta
Temperaturat e larta po shkaktojnë probleme në Qipro, pasi termometri shënoi sot 37 gradë Celsius.
Kosova Press | 16-May-2019 13:15
Temperaturat e larta po shkaktojnë probleme në Qipro, pasi termometri shënoi sot 37 gradë Celsius.

Moti sot
Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga pesë deri 11 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të ...
Republika | 16-May-2019 11:11
Moti në vend do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut ku do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë nga pesë deri 11 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të ...

Sot në mbarë Maqedoninë e Veriut do ketë reshje te shiut
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...
TetovaSot | 16-May-2019 10:34
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...

Shi përsëri! Ja deri kur pritet të zgjasë kjo kohë
Edhe ditën e sotme moti pritet të jetë me reshje shiu në të gjithë territorin. RESHJET Sot priten reshje në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë të dobëta në pjesën më të madhe të territorit. Ato pritet të jenë ...
Lexo | 16-May-2019 09:19
Edhe ditën e sotme moti pritet të jetë me reshje shiu në të gjithë territorin. RESHJET Sot priten reshje në të gjithë territorin. Reshjet do të jenë të dobëta në pjesën më të madhe të territorit. Ato pritet të jenë ...

Moti sot
Shkup, 1 6 maj – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe jo stabil me reshje të shiut dhe me bubullima, lokalisht në formën e motit të keq me erë të përforcuar dhe me paraqitjen e breshrit. Temperatura e mëngjesit do ...
Koha.mk | 16-May-2019 09:12
Shkup, 1 6 maj – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe jo stabil me reshje të shiut dhe me bubullima, lokalisht në formën e motit të keq me erë të përforcuar dhe me paraqitjen e breshrit. Temperatura e mëngjesit do ...

Si do të jetë moti sot, e enjte 16 maj 2019
Moti për ditën e sotme do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, që do të dominojnë përgjatë mëngjesit. Vranësirat më të dukshme paraqiten në kufirin lindor. Mesdita sjell një zhvillim të ...
Dritare | 16-May-2019 08:55
Moti për ditën e sotme do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare, që do të dominojnë përgjatë mëngjesit. Vranësirat më të dukshme paraqiten në kufirin lindor. Mesdita sjell një zhvillim të ...

Parashikimi i motit
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...
Shenja | 24-Jun-2016 10:48
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...

Moti sot
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...
IliriaNews | 16-May-2019 08:48
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...

Këto do të jenë temperaturat për diten e sotme
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot do të mbajë mot i ndryshueshëm por pa reshje. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ...
Indeks Online | 03-Feb-2019 07:35
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, sot do të mbajë mot i ndryshueshëm por pa reshje. “Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ...

Moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni kryesisht do të jetë i ftohtë, gjatë paradites do të ketë nivel të ulët të mjegullave, ndërkaq gjatë ditës do të ketë paraqitje të kohëpaskohshme të diellit. Temperaturat do të sillen nga -4 deri më ...
TetovaSot | 06-Feb-2016 09:03
Moti sot në Maqedoni kryesisht do të jetë i ftohtë, gjatë paradites do të ketë nivel të ulët të mjegullave, ndërkaq gjatë ditës do të ketë paraqitje të kohëpaskohshme të diellit. Temperaturat do të sillen nga -4 deri më ...

Shi, erë dhe temperatura të ulëta
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...
Gazeta Express | 16-May-2019 08:12
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...

Parashikimi i motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...
Lajminet | 16-May-2019 07:54
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...

Moti, reshje te shiut në mbarë vendin
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...
Alsat-M | 09-Apr-2019 09:06
Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të shiut. Do të fryjë erë mesatare në drejtim perëndimor. Temperatura minimale do të jetë mes 5 dhe 11, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë prej 10 ...

Parashikimi i motit për sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...
Arbresh | 16-May-2019 07:33
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...

Moti sot në Kosovë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...
InFokusi | 16-May-2019 07:22
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...

Moti për ditën e sotme
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...
Indeks Online | 16-May-2019 07:18
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëroi mot kryesisht të vranët dhe vende-vende me riga shiu të intensitetit të dobët edhe për sot. Meteorologët kanë paralajmëruar edhe ulje me dy gradë celsius të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved