ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 08:12

Promovohet libri “Marketingu Politik” i Mustafë Pllanës

Promovohet libri “Marketingu Politik” i Mustafë Pllanës
Në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, u promovua, libri “Marketingu Politik”, i profesorit universitar, Mustafë Pllana, raporton EkonomiaOnline. Me një fjalë rasti profesori Shaip Kabashi tha se ky libër është më një ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 15:50
Në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, u promovua, libri “Marketingu Politik”, i profesorit universitar, Mustafë Pllana, raporton EkonomiaOnline. Me një fjalë rasti profesori Shaip Kabashi tha se ky libër është më një ...

Beha në librin e ri thumbon politikën në Kosovë
Fakulteti Filozofik ditën e mërkurë hapi dyert për të diskutuar për librin më të ri të profesorit të shkencave politike, Adem Beha. Pavarësia, paqartësia dhe qeverisja në Kosovë janë nëntitujt që e përbëjnë boshtin e ...
Zeri | 16-May-2019 09:58
Fakulteti Filozofik ditën e mërkurë hapi dyert për të diskutuar për librin më të ri të profesorit të shkencave politike, Adem Beha. Pavarësia, paqartësia dhe qeverisja në Kosovë janë nëntitujt që e përbëjnë boshtin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved