ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:42

Prezantohen modelet e reja të Audi A4 – çmimet, detajet, pamjet

Prezantohen modelet e reja të Audi A4 – çmimet, detajet, pamjet
Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt vendosi të ...
Ina-Online | 16-May-2019 12:24
Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt vendosi të ...

Prezantohen modelet e reja të Audi A4 – detaje dhe pamje
Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt vendosi të ...
Gazeta Express | 15-May-2019 21:13
Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar. Ristilizimi i butë i Audi A4 është kryer pothuajse një vit më parë, dhe prodhuesi gjerman shpejt vendosi të ...

Audi rifreskon familjen A4 - foto
Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar.
Kosova Press | 15-May-2019 15:09
Pas lansimit të S4 TDI në fillim të majit, Audi zbuloi edhe pjesën tjetër të familjes A4 të ridizajnuar.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved