ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/02/2020 14:52

265 milionë halle për Barcelonën, katalanasit me “dhembje koke”

265 milionë halle për Barcelonën, katalanasit me “dhembje koke”
Një operacion i përcaktuar dhe dy për t’u përfunduar. Barcelona ende pa u mbyllur muaji maj, është protagonistja absolute e merkatos. De Jong ka firmosur, De Ligt dhe Grizman janë pranë firmës dhe mund të zyrtarizohen ...
BalkanWeb | 15-May-2019 18:23
Një operacion i përcaktuar dhe dy për t’u përfunduar. Barcelona ende pa u mbyllur muaji maj, është protagonistja absolute e merkatos. De Jong ka firmosur, De Ligt dhe Grizman janë pranë firmës dhe mund të zyrtarizohen ...

Barcelonës i duhen 265 milionë euro – kërkon t’i fitojë nga shitjet, dhjetë lojtarë me valixhe në duar
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...
Telegrafi | 16-May-2019 00:10
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...

PSG do të tentojë transferimin e Firminos
Paris Saint-Germaini është duke u angazhuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Roberto Firmino – raporton BBC . Redsat nuk planifikojnë ta shesin asnjërin prej lojtarëve kryesorë gjatë verës që vjen, mirëpo ...
Telegrafi | 15-May-2019 23:51
Paris Saint-Germaini është duke u angazhuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Roberto Firmino – raporton BBC . Redsat nuk planifikojnë ta shesin asnjërin prej lojtarëve kryesorë gjatë verës që vjen, mirëpo ...

Premierliga hap afatin kalimtar të verës
Premierliga ka mbyllur njërin nga sezonet më interesante vitet e fundit. Manchester City u shpall kampion me 98 pikë, vetëm një më shumë se Liverpooli, shkruan Indeksonline. Gjithashtu edhe katër skuadra angleze janë ...
Indeks Online | 16-May-2019 08:23
Premierliga ka mbyllur njërin nga sezonet më interesante vitet e fundit. Manchester City u shpall kampion me 98 pikë, vetëm një më shumë se Liverpooli, shkruan Indeksonline. Gjithashtu edhe katër skuadra angleze janë ...

De Jong: Do të më mungoj Ajaxi Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar...
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...
Kosova Sot | 16-May-2019 08:16
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...

De Jong: Do të më mungoj Ajaxi
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...
Gazeta Express | 16-May-2019 08:12
Mesfushori Frenkie De Jong ka thënë se ai do ta kujtojë me shumë dashuri kohën e tij në Ajaxin, pasi e siguroi titullin e Eredivisie të mërkurën. Por, holandezi shtoi se ai nuk është penduar që ka vendosur të ...

PSG do të tentojë transferimin e Firminos
Paris Saint-Germaini është duke u angazhuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Roberto Firmino – raporton BBC. Redsat nuk planifikojnë ta shesin asnjërin prej lojtarëve kryesorë gjatë verës që vjen, mirëpo ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 00:42
Paris Saint-Germaini është duke u angazhuar për transferimin e sulmuesit të Liverpoolit, Roberto Firmino – raporton BBC. Redsat nuk planifikojnë ta shesin asnjërin prej lojtarëve kryesorë gjatë verës që vjen, mirëpo ...

Barcelonës i duhen 265 milionë euro – kërkon t’i fitojë nga shitjet, dhjetë lojtarë me valixhe në duar
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 00:42
Frenkie de Jong, Matthijs de Ligt dhe Antoine Griezmann janë lojtarët që do të luajnë te Barcelona sezonin ardhshëm, por duhen 265 milionë euro. Blaugranat po kërkojnë edhe mbrojtës të majtë rezervë për Jordi Alban dhe ...

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri me tri transferime
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...
Telegrafi | 15-May-2019 14:53
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...

Ajaxi shpallet kampion i Holandës për edicionin 2018/2019
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
GazetaBlic | 15-May-2019 22:00
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
TetovaSot | 15-May-2019 20:47
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

Barcelona një hap larg transferimit të De Ligt
Barcelona është shumë afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e kapitenit të Ajax, Matthijs de Ligt. Mediat spanjollene raportojnë se Blaugranat janë një hap larg [...]
VeqSport | 15-May-2019 16:03
Barcelona është shumë afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e kapitenit të Ajax, Matthijs de Ligt. Mediat spanjollene raportojnë se Blaugranat janë një hap larg [...]

FOTO/ Do ta kishte frikë çdo kundërshtar! Formacioni i Barçës me blerjet e mëdha
Barcelona është gati për të bërë një merkato të madhe. Pas afrimit të De Jongut, tashmë është radha e Antoine Griezmann i cili pritet të nënshkruajë me Barcelonën. Mbrëmjen e sotme “ylli” francez zyrtarizoi se do të ...
Lexo | 15-May-2019 15:54
Barcelona është gati për të bërë një merkato të madhe. Pas afrimit të De Jongut, tashmë është radha e Antoine Griezmann i cili pritet të nënshkruajë me Barcelonën. Mbrëmjen e sotme “ylli” francez zyrtarizoi se do të ...

Barcelona synon të pushtoj Europën
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
Indeks Online | 15-May-2019 15:50
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri me tri transferime
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 15:42
Barcelona ka mbetur e zhgënjyer nga eliminimi prej Ligës së Kampionëve, por që në këtë sezon ka fituar La Ligan dhe ka shansin që ta fitojë edhe Kupën e Mbretit, që në finale do të përballet me Valencian. Skuadra ...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
Alsat-M | 15-May-2019 15:29
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

11-shja e Barcelonës që mund të dominojë europën vitin tjetër
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
Koha.mk | 15-May-2019 15:05
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

2 Kush mund ta ndalë Barcelonën e sezonit të ardhshëm?
Barcelona kërkon me çdo kusht rikthimin e lavdisë evropiane sezonin e ardhshëm, pas katër viteve mungesë. Për këtë arsye priten blerje të fuqishme. ‘Bluagranasit’ e zyrtarizuan muaj më herët blerjen e mesfushorit të ...
Kosova Sot | 15-May-2019 14:47
Barcelona kërkon me çdo kusht rikthimin e lavdisë evropiane sezonin e ardhshëm, pas katër viteve mungesë. Për këtë arsye priten blerje të fuqishme. ‘Bluagranasit’ e zyrtarizuan muaj më herët blerjen e mesfushorit të ...

Gattuso mund të qëndrojë në Milan edhe për sezonin e ardhshëm
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...
GazetaBlic | 15-May-2019 14:47
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht ...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm (FOTO)
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera.
Kosova Press | 15-May-2019 14:47
Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved