ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/07/2019 22:38

Policia e gjen gruan që braktisi foshnjën e saj në Shkup. Nëna tregon arsyen

Policia e gjen gruan që braktisi foshnjën e saj në Shkup. Nëna tregon arsyen
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën. “Nëna e mitur ka ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:26
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën. “Nëna e mitur ka ...

Policia e gjen gruan që braktisi foshnjën e saj në Shkup
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën. “Nëna e mitur ka ...
Zeri | 16-May-2019 16:20
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën. “Nëna e mitur ka ...

Policia gjeti nënën që e braktisi foshnjën e sapolindur në Shkup
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...
IliriaNews | 16-May-2019 16:08
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...

Policia e ka gjetur nënën e cila braktisi foshnjën e porsalindur në Fushë Topanë
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...
Albportali | 16-May-2019 15:46
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...

Policia e ka gjetur nënën e cila braktisi foshnjën e porsalindur në Fushë Topanë
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...
Republika | 16-May-2019 15:43
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...

Policia e ka gjetur nënën e cila braktisi foshnjën e porsalindur në Fushë Topanë
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...
TetovaSot | 16-May-2019 15:40
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...

Policia gjeti nënën që e braktisi foshnjën e sapolindur në Shkup
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...
Ina-Online | 16-May-2019 15:26
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...

Foshnja e porsalindur braktiset në një lagje të Shkupit
Dje në Klinikën për Sëmundje të Fëmijëve, është pranuar një foshnje e sapolindur nga lagjja e Shkupit, Topansko Pole. “Bëhet fjalë për të sapolindur të gjinisë mashkullore, me peshë të lindjes 2.400 gr, gjendja ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:11
Dje në Klinikën për Sëmundje të Fëmijëve, është pranuar një foshnje e sapolindur nga lagjja e Shkupit, Topansko Pole. “Bëhet fjalë për të sapolindur të gjinisë mashkullore, me peshë të lindjes 2.400 gr, gjendja ...

Policia e ka gjetur nënën e cila braktisi foshnjën e porsalindur në Fushë Topanë
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...
Shenja | 16-May-2019 15:21
Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup. Ajo është e mitur dhe ka dhënë deklaratë se nuk është në gjendje të kujdeset për foshnjën, shkruan ...

Braktiset foshnja e sapolindur, gjendja e bebes stabile, kërkohet nëna që e braktisi
Një foshnje është gjetur mbrëmë në Fushë Topanë në Shkup e braktisur menjëherë pas lindjes. Një kalimtar i rastit ka dëgjuar të qarat e foshnjës dhe ka lajmëruar menjëherë policinë. Nga Qendra për punë sociale thonë se ...
Flaka | 15-May-2019 19:37
Një foshnje është gjetur mbrëmë në Fushë Topanë në Shkup e braktisur menjëherë pas lindjes. Një kalimtar i rastit ka dëgjuar të qarat e foshnjës dhe ka lajmëruar menjëherë policinë. Nga Qendra për punë sociale thonë se ...

Foshnja e porsalindur braktiset në një lagje të Shkupit
Dje në Klinikën për Sëmundje të Fëmijëve, është pranuar një foshnje e sapolindur nga lagjja e Shkupit, Topansko Pole. “Bëhet fjalë për të sapolindur të gjinisë mashkullore, me peshë të lindjes 2.400 gr, gjendja ...
Arbresh | 15-May-2019 16:35
Dje në Klinikën për Sëmundje të Fëmijëve, është pranuar një foshnje e sapolindur nga lagjja e Shkupit, Topansko Pole. “Bëhet fjalë për të sapolindur të gjinisë mashkullore, me peshë të lindjes 2.400 gr, gjendja ...

Foshnja e gjetur e sapolindur është pranuar në Klinikën e Sëmundjeve të Fëmijëve
Shkup, 15 maj – Në Klinikën e Sëmundjeve të Fëmijëve dje me automjetin e ndihmës së shpejtë është sjellë një foshnjë e sapolindur e cila u gjet në lagjen Fushë Topanë të Shkupit, njofton Koha.mk “Bëhet fjalë për një ...
Koha.mk | 15-May-2019 14:30
Shkup, 15 maj – Në Klinikën e Sëmundjeve të Fëmijëve dje me automjetin e ndihmës së shpejtë është sjellë një foshnjë e sapolindur e cila u gjet në lagjen Fushë Topanë të Shkupit, njofton Koha.mk “Bëhet fjalë për një ...

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e ...
Republika | 15-May-2019 11:10
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e ...

Braktiset një foshnjë e posalindur në Fushë Topanë
Banorët sot kanë gjetur një foshnjë të porsalindur të lënë në një trotuar në lagjen Fushë Tophanë në Shkup. Sipas banorëve, foshnja ishte lënë pa rroba. Foshnja është gjetur dhe me ekipe të ndihmës së shpejtë është ...
Shenja | 15-May-2019 11:02
Banorët sot kanë gjetur një foshnjë të porsalindur të lënë në një trotuar në lagjen Fushë Tophanë në Shkup. Sipas banorëve, foshnja ishte lënë pa rroba. Foshnja është gjetur dhe me ekipe të ndihmës së shpejtë është ...

Mësohet gjendja e foshnjës së braktisur në rrugë në Fushë Topanë
Foshnja e porsalindur e gjetur në Fushë Topanë është në gjendje të mirë shëndetësore. Një kalimtar rasti ka dëgjuar të qarat e foshnjës dhe e ka paraqitur rastin në polici. Nga Klinika për sëmundje të fëmijëve thonë se ...
Shenja | 15-May-2019 11:02
Foshnja e porsalindur e gjetur në Fushë Topanë është në gjendje të mirë shëndetësore. Një kalimtar rasti ka dëgjuar të qarat e foshnjës dhe e ka paraqitur rastin në polici. Nga Klinika për sëmundje të fëmijëve thonë se ...

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e ...
TetovaSot | 15-May-2019 10:51
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e ...

Një i porsalindur në Shkup braktiset nga nëna, gjendet në trotuar
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë të Shkupit. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur ...
Gazeta Express | 15-May-2019 09:52
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë të Shkupit. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur ...

Një i porsalindur braktiset nga nëna, gjendet në trotuar në Fushtophanë
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e ...
Alsat-M | 15-May-2019 09:48
Një i porsalindur sot është lënë në mëshirë të fatit në trotuar në lagjen Fushë Tophanë. Dëshmitarët kanë njoftuar se foshnja ishte i porsalindur dhe i gjithi i mbuluar në gjak, atëherë kur e kishin hasur kalimtarët e ...

Shkup, nëna braktis foshnjën e sapolindur, e lë në rrugë
Një foshnje e sapolindur dje është gjetur e braktisur në rrugë në lagjen Fushë Topanë të Shkupit, njoftoi 24 info. Sipas dëshmitarëve, foshnja është hetuar nga kalimtar të rastit rreth orës 11 në një trotuarë në ...
Ina-Online | 15-May-2019 02:00
Një foshnje e sapolindur dje është gjetur e braktisur në rrugë në lagjen Fushë Topanë të Shkupit, njoftoi 24 info. Sipas dëshmitarëve, foshnja është hetuar nga kalimtar të rastit rreth orës 11 në një trotuarë në ...

Foshnje e braktisur gjendet në Çair
Në lagjen Teneqe Mëhallë, në Çair, paraditen e sotme është gjetur një foshnje e braktisur. Siç mëson gazet KOHA, ekipe të policisë së Shkupit, pas denoncimit të marrë nga një qytetar, kanë dalë në vendngjarje dhe kanë ...
Flaka | 14-May-2019 20:59
Në lagjen Teneqe Mëhallë, në Çair, paraditen e sotme është gjetur një foshnje e braktisur. Siç mëson gazet KOHA, ekipe të policisë së Shkupit, pas denoncimit të marrë nga një qytetar, kanë dalë në vendngjarje dhe kanë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved