ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Petrit Vasili: Turp dhe skandal, policia sapo ndaloi një tjetër studente për Borchardt

Petrit Vasili: Turp dhe skandal, policia sapo ndaloi një tjetër studente për Borchardt
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar një tjetër ndalim të Policisë së Tiranës për parullën në pallatin ku banon ambasadori i OSBE, në Tiranë. Në një postim në Faceook, Vasili shprehet se studentja e ndaluar ...
Telegraf | 16-May-2019 19:25
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar një tjetër ndalim të Policisë së Tiranës për parullën në pallatin ku banon ambasadori i OSBE, në Tiranë. Në një postim në Faceook, Vasili shprehet se studentja e ndaluar ...

Parulla ndaj Borchardt, shoqërohet në polici aktivistja që debatoi me Ramën
“Turp! Skandal! Policia sapo ndaloi studenten Viosana Kokla për Borchardt”. – Ky është denoncimi që sapo ka bërë në rrjetet sociale, Petrit Vasili, nënkryetari i LSI. “Studentja Viosana Kokla ndalohet nga Policia për ...
Telegraf | 16-May-2019 13:07
“Turp! Skandal! Policia sapo ndaloi studenten Viosana Kokla për Borchardt”. – Ky është denoncimi që sapo ka bërë në rrjetet sociale, Petrit Vasili, nënkryetari i LSI. “Studentja Viosana Kokla ndalohet nga Policia për ...

Në polici për thirrjet kundër Borchard, e reja: Nuk do të ndalem
Një grup të rinjsh pas protestës së pestë kombëtare të opozitës zgjodhën të shprehnin revoltën ndaj ndërkombëtarëve duke i shkuar në shtëpi ambasadori të OSBE në Tiranë dhe lëshuan thirrjet “Borchard të të vijë turp”. ...
Lapsi | 16-May-2019 14:02
Një grup të rinjsh pas protestës së pestë kombëtare të opozitës zgjodhën të shprehnin revoltën ndaj ndërkombëtarëve duke i shkuar në shtëpi ambasadori të OSBE në Tiranë dhe lëshuan thirrjet “Borchard të të vijë turp”. ...

U shoqërua për thirrjet kundër Borchard, e reja: Nuk do të ndalem
TIRANË Protestat e opozitës së bashkuar janë shoqëruar me reagime të forta edhe nga ndërkombëtarët, të cilët bën thirrje që tubimi i qytetarëve të zhvillohet pa dhunë dhe në formë demokratike. Por, një grup të rinjsh ...
BalkanWeb | 16-May-2019 11:05
TIRANË Protestat e opozitës së bashkuar janë shoqëruar me reagime të forta edhe nga ndërkombëtarët, të cilët bën thirrje që tubimi i qytetarëve të zhvillohet pa dhunë dhe në formë demokratike. Por, një grup të rinjsh ...

“Guerrilsja” e LSI që u shoqërua në polici për sulmin ndaj Borchard: Turp të keni, duhet të keni frikë
Aktivistja e LSI-së, Ana Azizaj, e cila u shoqërua në polici pas parullës që u shkruajt poshtë pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt, ka deklaruar se shprehja në mur nuk është shkruar nga ajo. Reagimi: ...
GazetaTema | 16-May-2019 09:21
Aktivistja e LSI-së, Ana Azizaj, e cila u shoqërua në polici pas parullës që u shkruajt poshtë pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt, ka deklaruar se shprehja në mur nuk është shkruar nga ajo. Reagimi: ...

‘E arrestoi’ Borchardt, flet Ana Azizaj: Po, turp të kesh!
Nga Ana Azizaj. “Turp të kesh!” – Kjo fjali kaq e shkurtër bëri të ndahej Shqipëria në dy opionione kundër ndërkombëtarëve dhe pro ndërkombëtarëve, kundër qeverisë dhe pro qeverisë. Pavarësisht se parulla nuk është ...
Telegraf | 16-May-2019 11:40
Nga Ana Azizaj. “Turp të kesh!” – Kjo fjali kaq e shkurtër bëri të ndahej Shqipëria në dy opionione kundër ndërkombëtarëve dhe pro ndërkombëtarëve, kundër qeverisë dhe pro qeverisë. Pavarësisht se parulla nuk është ...

“Policia ndalon studenten që kryqëzoi Ramën brenda fakultetit”
Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili njofton se policia ka ndaluar studenten Viosana Kokla, e cila u bë e njohur për përplasjen me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës studentore. Sipas Vasilit, ndalimi ...
Politiko | 16-May-2019 14:38
Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili njofton se policia ka ndaluar studenten Viosana Kokla, e cila u bë e njohur për përplasjen me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës studentore. Sipas Vasilit, ndalimi ...

“Borchard turp të kesh”/ Studentja e shoqëruar kandidate për deputete e LSI-së
Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”.
Top Channel | 15-May-2019 12:43
Policia e Shtetit ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE, Borchard, që pas incidentit me parrullën “Borchard turp të kesh”.

Mërtirit: Boschardt e meriton reagimin që patën studentët ndaj tij!!! Rama po e kthen vendin si Koreja e Veriut..
I ftuar në studion e Fax News, për të folur për aktualitetin politik, protestat e opozitës dhe arrestimin e disa të rinjve në Tiranë, ishte sociologu i njohur, Ergys Mërtiri. Lidhur me shoqërimin e studentes që, shkroi ...
Standard | 16-May-2019 13:23
I ftuar në studion e Fax News, për të folur për aktualitetin politik, protestat e opozitës dhe arrestimin e disa të rinjve në Tiranë, ishte sociologu i njohur, Ergys Mërtiri. Lidhur me shoqërimin e studentes që, shkroi ...

Braimllari: Hakmarrje e ulët e Edi Ramës me studenten që e kundërshtoi…
Studentja Viosana Kokla është ndaluar sot nga policia për parullat në pallatin ku banonte ambasadori i OSBE. Edhe pse motivet e shoqërimit janë të paqarta, përfaqësues të LSI deklarojnë se ndalimi i studentes është një ...
Standard | 16-May-2019 13:23
Studentja Viosana Kokla është ndaluar sot nga policia për parullat në pallatin ku banonte ambasadori i OSBE. Edhe pse motivet e shoqërimit janë të paqarta, përfaqësues të LSI deklarojnë se ndalimi i studentes është një ...

Parullat në banesën e Borchardt, policia ndalon një tjetër studente
“Turp! Skandal! Policia sapo ndaloi studenten Viosana Kokla për Borchardt”. – Ky është denoncimi që sapo ka bërë në rrjetet sociale, Petrit Vasili, nënkryetari i LSI. “Studentja Viosana Kokla ndalohet nga Policia për ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 12:51
“Turp! Skandal! Policia sapo ndaloi studenten Viosana Kokla për Borchardt”. – Ky është denoncimi që sapo ka bërë në rrjetet sociale, Petrit Vasili, nënkryetari i LSI. “Studentja Viosana Kokla ndalohet nga Policia për ...

U ndalua për parullën ndaj Borchardt, reagon Ana Azizaj: E them me plot gojën “turp të kesh”
Ana Azizaj është vajza që u shoqërua në polici për parullën e shkruajtur në pallatin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt, ka reaguar për ngjarjen. Ndonëse mohon ta ketë shkruar ajo atë parullë, Azizaj ...
Politiko | 16-May-2019 12:41
Ana Azizaj është vajza që u shoqërua në polici për parullën e shkruajtur në pallatin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt, ka reaguar për ngjarjen. Ndonëse mohon ta ketë shkruar ajo atë parullë, Azizaj ...

Skandal/ Ndalohet një tjetër studente për shkak të Borchard, hakmarrje edhe e Ramës
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar një tjetër ndalim të Policisë së Tiranës për parullën në pallatin ku banon ambasadori i OSBE, në Tiranë. Në një postim në Faceook, Vasili shprehet se studentja e ndaluar ...
Gazeta55 | 16-May-2019 12:23
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar një tjetër ndalim të Policisë së Tiranës për parullën në pallatin ku banon ambasadori i OSBE, në Tiranë. Në një postim në Faceook, Vasili shprehet se studentja e ndaluar ...

Borchard turp të kesh/ Flet studentja e arrestuar: E them përsëri
Studentja, Ana Azizaj, e cila u arrestua për parullën e shkruar në shtëpinë e ambasadorit të OSBE-së Bernd Boschardt është lënë e lirë ditën e djeshme. Ditën e sotme përmes një postimi në rrjetet social, Ana shkruan se ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 12:09
Studentja, Ana Azizaj, e cila u arrestua për parullën e shkruar në shtëpinë e ambasadorit të OSBE-së Bernd Boschardt është lënë e lirë ditën e djeshme. Ditën e sotme përmes një postimi në rrjetet social, Ana shkruan se ...

“Borchardt, turp të kesh”, lirohet ish-kandidatja për deputete e LSI
Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici të Ana Azizajt ...
VizionPlus | 15-May-2019 12:12
Është lënë e lirë nga Policia e Tiranës studentja Ana Azizaj e cila u thirr për të dëshmuar në lidhje me mbishkrimet në banesën e ambasadorit të OSBE, Bernd Borchardt. Në lidhje me shoqërimin në polici të Ana Azizajt ...

U arrestua për bojën ndaj ambasadorit të OSBE-së, lirohet studentja Azizaj
Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është pyetur për ...
Telegraf | 15-May-2019 11:27
Pas një nate në qeli është lënë e lirë Ana Azizaj, studentja e cila shkroi me bojë parullën “Borchardt turp të të vijë” në banesën ku jeton ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Mësohet Ana Azizaj është pyetur për ...

Një nate në qeli prej Borchartd/ flet Ana Azizaj: Qeveria t’i trembet popullit
Aktivistja e LSI-së, Ana Azizaj e cila u mbajt për një natë në polici pas parullës që u shkruaj poshtë pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt, ka deklaruar së fundmi se shprehja në mur nuk është shkruar ...
Gazeta55 | 16-May-2019 09:09
Aktivistja e LSI-së, Ana Azizaj e cila u mbajt për një natë në polici pas parullës që u shkruaj poshtë pallatit ku jeton ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt, ka deklaruar së fundmi se shprehja në mur nuk është shkruar ...

Vasili në mbrojtje të studentes që poshtëroi ambasadorin e OSBE-së
Ish deputeti dhe nënkryetari i LSI Petrit Vasili e ka konsideruar skandal dhe turp, thirrjen në polici të një studenteje e cila, ai pranoi se kishte shkruar parrullën “Borchardt shame on you”(Borshard turp të kesh”) në ...
RTSH | 15-May-2019 12:27
Ish deputeti dhe nënkryetari i LSI Petrit Vasili e ka konsideruar skandal dhe turp, thirrjen në polici të një studenteje e cila, ai pranoi se kishte shkruar parrullën “Borchardt shame on you”(Borshard turp të kesh”) në ...

Kërcënimi nga LSI? Alarmi i Vasilit: Skandal, studentja thirret në mesnantë në polici për Borchard!
Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ish-deputeti, ...
GazetaTema | 15-May-2019 09:27
Efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet kanë shoqëruar mbrëmjen e së martës (14 maj) studenten Ana Azizaj, për shkak të parullës pranë banesës ky jeton ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Boschardt. Ish-deputeti, ...

‘ Borchardt shame on you’, lihet e lirë simpatizantja e LSI
Studentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku dënonte dhunën e ...
Lexo | 15-May-2019 11:05
Studentja Ana Hazizaj është lënë e lirë nga Policia e Tiranës, pasi u thirr për t’u pyetur në lidhje me parullën në banesën e ambasadorit të OSBE Bernd Borchardt. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku dënonte dhunën e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved