ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:11

Pendarovski pret në zyrën e tij kryeministrin Zoran Zaev

Pendarovski pret në zyrën e tij kryeministrin Zoran Zaev
Në Villën Vodno sot pritet takimi i parë mes presidentit të ri Stevo Pendarovski dhe kryeministrit Zoran Zaev. Nga ekzekutivi thonë se arsyeja e kësaj vizite të kryeministrit dhe konkluzionet do të kumtohen për publikun ...
Arbresh | 16-May-2019 15:11
Në Villën Vodno sot pritet takimi i parë mes presidentit të ri Stevo Pendarovski dhe kryeministrit Zoran Zaev. Nga ekzekutivi thonë se arsyeja e kësaj vizite të kryeministrit dhe konkluzionet do të kumtohen për publikun ...

Pendarovski pret në zyrën e tij kryeministrin Zoran Zaev
Në Villën Vodno sot pritet takimi i parë mes presidentit të ri Stevo Pendarovski dhe kryeministrit Zoran Zaev. Nga ekzekutivi thonë se arsyeja e kësaj vizite të kryeministrit dhe konkluzionet do të kumtohen për publikun ...
Alsat-M | 16-May-2019 15:08
Në Villën Vodno sot pritet takimi i parë mes presidentit të ri Stevo Pendarovski dhe kryeministrit Zoran Zaev. Nga ekzekutivi thonë se arsyeja e kësaj vizite të kryeministrit dhe konkluzionet do të kumtohen për publikun ...

Ende nuk është dakorduar takimi Zaev – Ahmeti
Shkup, 16 maj – Tani për tani ende nuk është caktuar datë për takimin e kryeministrit Zoran Zaev me liderin e BDI-së dhe partnerin e koalicionit Ali Ahmeti lidhur me rikonstruimin e paralajmëruar qeveritar, tha ...
Koha.mk | 16-May-2019 14:38
Shkup, 16 maj – Tani për tani ende nuk është caktuar datë për takimin e kryeministrit Zoran Zaev me liderin e BDI-së dhe partnerin e koalicionit Ali Ahmeti lidhur me rikonstruimin e paralajmëruar qeveritar, tha ...

Boshnjakovski sekretar i përgjithshëm në Kabinetin e Presidentit Pendarovski
Shkup, 16 maj – Mile Boshnjakovski sot në konferencë shtypi në Qeveri kumtoi se kjo është pres konferenca e tij e fundit në cilësinë e zëdhënësit të Qeverisë dhe se largohet në Kabinetin e Presidentit të shtetit, Stevo ...
Koha.mk | 16-May-2019 14:20
Shkup, 16 maj – Mile Boshnjakovski sot në konferencë shtypi në Qeveri kumtoi se kjo është pres konferenca e tij e fundit në cilësinë e zëdhënësit të Qeverisë dhe se largohet në Kabinetin e Presidentit të shtetit, Stevo ...

Boshnjakovski, sekretar i përgjithshëm i presidentit
Dane Taleski emërohet koordinator i ri kombëtar i NATO-s. Kjo pozitë deri tani i takonte presidentit të ri të shtetit, Stevo Pendarovski. Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski do të kalojë në Villën Vodno si sekretar ...
TetovaSot | 16-May-2019 14:06
Dane Taleski emërohet koordinator i ri kombëtar i NATO-s. Kjo pozitë deri tani i takonte presidentit të ri të shtetit, Stevo Pendarovski. Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski do të kalojë në Villën Vodno si sekretar ...

Bosnjakovski, Sekretar i Përgjithshëm i Presidentit, Taleski koordinator për NATO-n
Dane Taleski emërohet koordinator i ri kombëtarë i NATO-s. Kjo pozitë deri tani i takonte Presidentit të ri të Shtetit, Stevo Pendraovski. Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski do të kalojë në Villën Vodno si Sekretar ...
Alsat-M | 16-May-2019 13:34
Dane Taleski emërohet koordinator i ri kombëtarë i NATO-s. Kjo pozitë deri tani i takonte Presidentit të ri të Shtetit, Stevo Pendraovski. Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski do të kalojë në Villën Vodno si Sekretar ...

Boshnjakovski braktis Zaevin për Pendarovskin
Mile Boshnjakovski nga zëdhënës i Qeverisë do të kaloj në pozitën e Sekretarit gjeneral në kabinetin e presidentit të ri Stevo Pendarovski, raporton SHENJA. Në preskonferencën e sotme për shtyp në Qeveri, ai njoftoi se ...
Shenja | 16-May-2019 12:27
Mile Boshnjakovski nga zëdhënës i Qeverisë do të kaloj në pozitën e Sekretarit gjeneral në kabinetin e presidentit të ri Stevo Pendarovski, raporton SHENJA. Në preskonferencën e sotme për shtyp në Qeveri, ai njoftoi se ...

Boshnjakovski mban konferencën e fundit si zëdhënës i Qeverisë
Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski njoftoi se konferenca e sotme për shtyp do të jetë e fundit e këtij formati, pasi ai është emëruar për Sekretar të Përgjithshëm në Kabinetin e presidentit, Stevo Pendarovski.
Alsat-M | 16-May-2019 12:20
Zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski njoftoi se konferenca e sotme për shtyp do të jetë e fundit e këtij formati, pasi ai është emëruar për Sekretar të Përgjithshëm në Kabinetin e presidentit, Stevo Pendarovski.

Zoran Zaev, në konak te Stevo Pendarovski
Shkup, 16 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev, njofton Koha.mk Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i ...
Koha.mk | 16-May-2019 11:52
Shkup, 16 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev, njofton Koha.mk Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i ...

Stevo Pendarovski pret në presidencë kryeministrin Zoran Zaev
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta takohet sot me kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit. Ky ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:32
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta takohet sot me kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit. Ky ...

Takohet Pendarovski me Zaev në Vilën Vodno
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/
Arbresh | 16-May-2019 11:08
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Takim Pendarovski – Zaev në Vilën Vodno
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/
Alsat-M | 16-May-2019 11:05
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit./MIA/

Maqedoni e Veriut, në qershor “fshesa” institucionale
Ndryshimet institucionale që kanë si qëllim pastrimin e administratës në Maqedoninë e Veriut do të nisin në qershor. Duke njoftuar planin, kryeministri Zoran Zaev deklaroi se ai do të zbatohet në nivel qendror dhe ...
ABCNews | 15-May-2019 21:56
Ndryshimet institucionale që kanë si qëllim pastrimin e administratës në Maqedoninë e Veriut do të nisin në qershor. Duke njoftuar planin, kryeministri Zoran Zaev deklaroi se ai do të zbatohet në nivel qendror dhe ...

Presidenti Pendarovski sot takohet me Zaevin në Vilën Vodno
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit.
Republika | 16-May-2019 11:05
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit.

Presidenti Pendarovski sot takohet me Zaevin në Vilën Vodno
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit. Loading...
TetovaSot | 16-May-2019 10:53
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot do ta presë kryetarin e Qeverisë, Zoran Zaev. Takimi do të mbahet në Vilën Vodno në orën 16:15, kumtoi kabineti i shefit të shtetit. Loading...

Zaevi sot kthehet në punë, a do ta kap menjëherë “fshesën”?!
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...
Albportali | 15-May-2019 13:21
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...

Zaevi sot kthehet në punë, a do ta kap menjëherë “fshesën”?!
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...
Republika | 15-May-2019 13:21
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...

Zaevi sot kthehet në punë, a do ta kap menjëherë “fshesën”?!
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...
TetovaSot | 15-May-2019 11:22
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...

Zaevi sot kthehet në punë, a do ta kap menjëherë “fshesën”?!
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...
Ina-Online | 15-May-2019 10:43
Kryeministri Zoran Zaev pas gati një jave pushim është kthyer sot në vendin e punës. Ai shkoi në pushim të papritur menjëherë pas zgjedhjeve presidenciale, krejtësisht në rrethana dhe në një lokacion të panjohur, por që ...

Dane Taleski emërohet koordinator kombëtar për NATO
Qeveria ka konfirmuar ndërprerjen e funksionit “koordinator kombëtar për NATO” për Stevo Pendarovskin, për shkak të zgjedhjes së tij presidentin i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Sipas nenit 83 të Kushtetutës, ...
Gazeta Express | 15-May-2019 09:22
Qeveria ka konfirmuar ndërprerjen e funksionit “koordinator kombëtar për NATO” për Stevo Pendarovskin, për shkak të zgjedhjes së tij presidentin i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Sipas nenit 83 të Kushtetutës, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved