ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:01

Pasi Fero konfirmoi ndarjen, ky është reagimi i Arbenitës (FOTO)

Pasi Fero konfirmoi ndarjen, ky është reagimi i Arbenitës (FOTO)
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...
TetovaSot | 16-May-2019 19:04
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...

Arbenita ismajli bën atë që s’e priste njeri pas lajmit të ndarjes nga Fero (FOTO)
Ditën e sotme, u përhap me shpejtësi lajmi se reperi Fero i kishte dhënë fund lidhjes me modelen e njohur Arbenita Ismajli. Ai habiti gjithë fansat teksa pak orë më parë publikoi një postim në ‘Instastory’ ku shkruante ...
TetovaSot | 16-May-2019 17:13
Ditën e sotme, u përhap me shpejtësi lajmi se reperi Fero i kishte dhënë fund lidhjes me modelen e njohur Arbenita Ismajli. Ai habiti gjithë fansat teksa pak orë më parë publikoi një postim në ‘Instastory’ ku shkruante ...

Aq deshën! Pas lajmit të ndarjes shpërthejnë fansat e Arbenitës: “Fero është …
Pas lajmit të bujshëm se reperi Fero i ka dhënë fund lidhjes me Arbenitën, fansat nuk kanë duruar më! Pasi pritën që modelja të sqaronte deklaratën e partnerit, i cili shkruante se nga sot e tutje është single, fansat ...
Lexo | 16-May-2019 16:55
Pas lajmit të bujshëm se reperi Fero i ka dhënë fund lidhjes me Arbenitën, fansat nuk kanë duruar më! Pasi pritën që modelja të sqaronte deklaratën e partnerit, i cili shkruante se nga sot e tutje është single, fansat ...

Fero me lot në sy e përjeton ndarjen nga Arbenita (FOTO)
Reperi i njohur Fero gjatë ditës së sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli. Fero në Instastory ka shkruar se që nga sot ai është beqar, duke lënë kështu tu kuptohet se lidhja e tij ...
InFokusi | 16-May-2019 15:33
Reperi i njohur Fero gjatë ditës së sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli. Fero në Instastory ka shkruar se që nga sot ai është beqar, duke lënë kështu tu kuptohet se lidhja e tij ...

Fero dha lajmin e ndarjes, por Arbenita i habit të gjithë me reagimin e saj në Instagram(Foto)
Lidhja e reperit te njohur Fero me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura. Por së fundmi Feri ka bërë me dije se lidhaj e tyre ka marrë fund teksa shkroi se është beqar ...
Lexo | 16-May-2019 14:46
Lidhja e reperit te njohur Fero me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura. Por së fundmi Feri ka bërë me dije se lidhaj e tyre ka marrë fund teksa shkroi se është beqar ...

Pas reagimit të Arbenitës, shikojeni çfarë bëri tani Fero
Reperi Fero sot e ka publikuar një Instastory me të cilin u drejtohet vajzave, shkruan . Në postimin në fjalë, reperi shqiptar la të kuptohet në njëfarë mënyre se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin. Mirëpo as ...
Lajminet | 16-May-2019 14:02
Reperi Fero sot e ka publikuar një Instastory me të cilin u drejtohet vajzave, shkruan . Në postimin në fjalë, reperi shqiptar la të kuptohet në njëfarë mënyre se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin. Mirëpo as ...

Fero deklaron se u nda nga Arbenita, modelja bllokon komentet në Instagram!
Sot në mëngjes fansat e reperit Fero u zgjuan me një mesazh nga reperi! “Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndetje zonja, nga sot e tutja jam single”, ka rrëfyer reperi, i cili po ashtu i ka larguar fotografitë me të ...
Prive | 16-May-2019 13:44
Sot në mëngjes fansat e reperit Fero u zgjuan me një mesazh nga reperi! “Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndetje zonja, nga sot e tutja jam single”, ka rrëfyer reperi, i cili po ashtu i ka larguar fotografitë me të ...

Pasi Fero konfirmoi ndarjen, ky është reagimi i Arbenitës
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 12:29
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...

Pasi Fero konfirmoi ndarjen, ky është reagimi i Arbenitës
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...
Albportali | 16-May-2019 12:05
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...

Fansat e “Game Of Thrones” të pakënaqur, mbi 200 mijë nënshkruajnë këtë peticion!
Mëngjesin e sotëm Fero dha lajmin për ndarjen nga e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Përmes një postimi të bërë në Instagram, reperi tha se tani është beqar. “Përshendetje vajza, prej tash ...
GazetaBlic | 16-May-2019 11:26
Mëngjesin e sotëm Fero dha lajmin për ndarjen nga e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Përmes një postimi të bërë në Instagram, reperi tha se tani është beqar. “Përshendetje vajza, prej tash ...

Fero zbulon se janë ndarë, ky është reagimi i Arbenitës pas postimit
Fero ka befasuar sot të gjithë me veprimet e tij në Instagram. Ai me mëngjuar ka shkruar në një postim në Instastory se që nga sot ai është beqar, duke lënë kështu tu kuptohet se lidhja e tij me Arbenitën ka mbaruar. ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:23
Fero ka befasuar sot të gjithë me veprimet e tij në Instagram. Ai me mëngjuar ka shkruar në një postim në Instastory se që nga sot ai është beqar, duke lënë kështu tu kuptohet se lidhja e tij me Arbenitën ka mbaruar. ...

Ky është reagimi i Arbenitës pasi Fero tha se i ka dhënë fund lidhjes
Në orët e para të ditës së sotme, reperi Fero e ka bërë një postim në Instagram me të cilin la të kuptohet se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin, shkruan . Mirëpo as ai e as Arbenita nuk i kanë fshirë fotot që ...
Lajminet | 16-May-2019 11:20
Në orët e para të ditës së sotme, reperi Fero e ka bërë një postim në Instagram me të cilin la të kuptohet se i ka dhënë fund lidhjes me Arbenita Ismajlin, shkruan . Mirëpo as ai e as Arbenita nuk i kanë fshirë fotot që ...

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar
Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga ...
Republika | 16-May-2019 11:20
Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga ...

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar
Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:05
Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga ...

Pasi Fero konfirmoi ndarjen, ky është reagimi i Arbenitës
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...
Indeks Online | 16-May-2019 11:02
Në orët e para të mëngjesit të sotëm, reperi kosovar i njohur si Fero ka postuar një instastory i cili tregoi se nga sot është beqar, duke konfirmuar ndarjen me modelen, Arbenita Ismajli. Megjithatë të dy vazhdojnë t’i ...

Arbenita, modelja çuditë me reagimin e saj
Lidhja e tij me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura, por siç shihet rrugët e tyre janë ndarë që nga sot. Të paktën kështu u shpreh reperi ku shkroi se është beqar ...
Arbresh | 16-May-2019 10:58
Lidhja e tij me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura, por siç shihet rrugët e tyre janë ndarë që nga sot. Të paktën kështu u shpreh reperi ku shkroi se është beqar ...

Loredana hedh pas krahëve historinë me çiftin zviceran, ja çfarë ka publikuar
Fero ditën e sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Në Instagram Fero i ka bërë të ditur femrave që tani ai është ‘single’.| “Përshendetje vajza, prej tash unë ...
GazetaBlic | 16-May-2019 10:55
Fero ditën e sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Në Instagram Fero i ka bërë të ditur femrave që tani ai është ‘single’.| “Përshendetje vajza, prej tash unë ...

Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin, e thotë vet reperi
Fero ditën e sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Në Instagram Fero i ka bërë të ditur femrave që tani ai është ‘single’.| “Përshendetje vajza, prej tash unë ...
Zeri | 16-May-2019 10:32
Fero ditën e sotme ka dhënë lajmin se i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli, shkruan GazetaBlic. Në Instagram Fero i ka bërë të ditur femrave që tani ai është ‘single’.| “Përshendetje vajza, prej tash unë ...

Fero fshinë fotografitë, por Arbenita cfarë bëri?!
Fero sapo hapi sytë në mëngjes, tha se ‘I’m single, Arbenita vërteton të kundërten. Fero sot në mëngjes ka postuar një instastory, ku thotë se “I just woke up in this morning, Hi ladies from now on, I’m Single”, shkruan ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:31
Fero sapo hapi sytë në mëngjes, tha se ‘I’m single, Arbenita vërteton të kundërten. Fero sot në mëngjes ka postuar një instastory, ku thotë se “I just woke up in this morning, Hi ladies from now on, I’m Single”, shkruan ...

Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin
Në orët e para të mëngjesit, reperi i njohur shqiptar Fero ka bërë një postim në Instastory me të cilin ua bëri kokën lëmsh të gjithëve. “Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndeje vajza prej tash jam beqar”, ka shkruar ...
Arbresh | 16-May-2019 09:53
Në orët e para të mëngjesit, reperi i njohur shqiptar Fero ka bërë një postim në Instastory me të cilin ua bëri kokën lëmsh të gjithëve. “Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndeje vajza prej tash jam beqar”, ka shkruar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved