ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:11

Paloka: Zgjedhjet po manipulohen që tani, skandal në Kukës e Kavajë

Paloka: Zgjedhjet po manipulohen që tani, skandal në Kukës e Kavajë
Nenkryetari i PD, Edi Paloka, shpjegoi vendimin e opozites per te mos i lene bosh vendet e saj ne komisionet zonale zgjedhore. “Anetaret e KZAZ do te jene per te ndalur manipulimin e zgjedhjeve. E genjen mendja Edi ...
VizionPlus | 16-May-2019 21:20
Nenkryetari i PD, Edi Paloka, shpjegoi vendimin e opozites per te mos i lene bosh vendet e saj ne komisionet zonale zgjedhore. “Anetaret e KZAZ do te jene per te ndalur manipulimin e zgjedhjeve. E genjen mendja Edi ...

Paligjshmëria e kërkesës së PD- LSI për komisionerë!
Nga Mero Baze Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, në frymën e respektimit të rezultatit të dalë nga Zgjedhjet e vitit 2017, duhet të dorëzonin edhe ato listat e tyre për komisioner në KZAZ dhe ...
GazetaTema | 16-May-2019 20:01
Nga Mero Baze Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, në frymën e respektimit të rezultatit të dalë nga Zgjedhjet e vitit 2017, duhet të dorëzonin edhe ato listat e tyre për komisioner në KZAZ dhe ...

Opozita mund të çojë kandidatët e KZAZ
Opozita ka marrë një vendim të papritur për sa i përket zgjedhjeve të 30 Qershorit. Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim mund të dorëzojnë emrat e kandidatëve për Komisionet Zonale të Administrimit ...
TV Klan | 16-May-2019 21:15
Opozita ka marrë një vendim të papritur për sa i përket zgjedhjeve të 30 Qershorit. Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim mund të dorëzojnë emrat e kandidatëve për Komisionet Zonale të Administrimit ...

Paloka shpjegon pse PD do të dërgojë anëtarë komisionesh në zgjedhjet e 30 qershorit
Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka shpjegoi vendimin e opozitës për të mos i lënë bosh vendet e saj në Komisionet Zonale Zgjedhore. Paloka tha se misioni i komisionerëve do të jetë të ndalojnë manipulimin e zgjedhjeve. ...
Lapsi | 16-May-2019 20:59
Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka shpjegoi vendimin e opozitës për të mos i lënë bosh vendet e saj në Komisionet Zonale Zgjedhore. Paloka tha se misioni i komisionerëve do të jetë të ndalojnë manipulimin e zgjedhjeve. ...

PD me anëtarë në KZAZ/ Patozi i ashpër: Nuk i takojnë, KQZ të ndalë sulmin provokues
Pas lajmit të publikuar në Vizion Plus se PD do të dërgojë anëtarë në KZAZ për procesin zgjedhor të 30 qershorit, ka reaguar edhe drejtuesi I partisë më të re “Bindja Demokratike”. Astrit Patozi i bën thirrje KQZ-së që ...
VizionPlus | 16-May-2019 19:57
Pas lajmit të publikuar në Vizion Plus se PD do të dërgojë anëtarë në KZAZ për procesin zgjedhor të 30 qershorit, ka reaguar edhe drejtuesi I partisë më të re “Bindja Demokratike”. Astrit Patozi i bën thirrje KQZ-së që ...

PD dhe LSI mund të çojnë komisionerë në KZAZ, reagon kreu i ‘BD’ Astrit Patozi
Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj procesit zgjedhor. Zgjedhjet janë procesi i atyre, ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 21:09
Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj procesit zgjedhor. Zgjedhjet janë procesi i atyre, ...

Bardhi: PD do ketë komisionerë në zgjedhjet vendore. Reagon Astrit Patozi
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka reaguar për propozimin e anëtarëve që i takojnë PD në KZAZ. Për mediat Gazmend Bardhi thotë se ‘Partia Demokratike ka informacion zyrtar se në KZAZ janë duke u kryer ...
ABCNews | 16-May-2019 20:19
Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka reaguar për propozimin e anëtarëve që i takojnë PD në KZAZ. Për mediat Gazmend Bardhi thotë se ‘Partia Demokratike ka informacion zyrtar se në KZAZ janë duke u kryer ...

Astrit Patozi reagon pas lëvizjes së fundit të PD dhe LSI: KQZ të ndalë urgjentisht këtë sulm provokues
Astrit Patozi e ka konsideruar si provokim, lëvizjen më të fundit të PD-LSI. “Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është ...
GazetaTema | 16-May-2019 19:13
Astrit Patozi e ka konsideruar si provokim, lëvizjen më të fundit të PD-LSI. “Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është ...

PD dhe LSI komisionerë në zgjedhje, Patozi: Ata duan të fusin brenda Kalin e Trojës
PD dhe LSI ka dërguar anëtarët në KZAZ, por kjo lëvizje e opozitës nuk i ka pëlqyer Astrit Patozit. Në një reagim në Facebook, Patozi shprehet se kjo është një përpjekje për të penguar procesin zgjedhor me komisionerë ...
Politiko | 16-May-2019 20:47
PD dhe LSI ka dërguar anëtarët në KZAZ, por kjo lëvizje e opozitës nuk i ka pëlqyer Astrit Patozit. Në një reagim në Facebook, Patozi shprehet se kjo është një përpjekje për të penguar procesin zgjedhor me komisionerë ...

Paloka mik me Patozin? “Nuk ka qenë asnjëherë në krahun tim”
Ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka ka komentuar reagimin e Astrit Patozit, që e konsideron vendimin e opozitës për të dërguar komisionerë në KZAZ si një përpjekje për të penguar procesin zgjedhor kundër Bindjes ...
Politiko | 16-May-2019 20:47
Ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka ka komentuar reagimin e Astrit Patozit, që e konsideron vendimin e opozitës për të dërguar komisionerë në KZAZ si një përpjekje për të penguar procesin zgjedhor kundër Bindjes ...

Paligjshmëria e kërkesës së PD/LSI për komisionerë
Nga Mero Baze Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, në frymën e respektimit të rezultatit të dalë nga Zgjedhjet e vitit 2017, duhet të dorëzonin edhe ato listat e tyre për komisioner në KZAZ dhe ...
Lexo | 16-May-2019 20:42
Nga Mero Baze Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, në frymën e respektimit të rezultatit të dalë nga Zgjedhjet e vitit 2017, duhet të dorëzonin edhe ato listat e tyre për komisioner në KZAZ dhe ...

Lëvizja e fundit PD-LSI/ Patozi: KQZ të ndal urgjentisht këtë sulm provokues
Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj procesit zgjedhor. Kështu është shprehur kryetari i ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 20:29
Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj procesit zgjedhor. Kështu është shprehur kryetari i ...

PD-LSI do kenë komisionerë në zgjedhje, Patozi: Sulm ndaj nesh, KQZ ta ndalë menjëherë
Kreu i Partisë më të re Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Gazment Bardhit se PD dhe LSI do të dërgojnë komisionerë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Patoz shprehet se ky është ...
Dritare | 16-May-2019 20:21
Kreu i Partisë më të re Bindja Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Gazment Bardhit se PD dhe LSI do të dërgojnë komisionerë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Patoz shprehet se ky është ...

E paralajmëroi Vizion Plus/ PD e pranon: Do dërgojmë anëtarë në KZAZ
Sekretari I Përgjithshëm të PD Gazment Bardhi ka reaguar pas lajmit të publikuar në Vizion Plus mbi porosinë që selia blu i ka drejtuar Degëve për propozimin e anëtarëve që i takojnë PD në KZAZ. Funksionari I lartë I ...
VizionPlus | 16-May-2019 18:52
Sekretari I Përgjithshëm të PD Gazment Bardhi ka reaguar pas lajmit të publikuar në Vizion Plus mbi porosinë që selia blu i ka drejtuar Degëve për propozimin e anëtarëve që i takojnë PD në KZAZ. Funksionari I lartë I ...

Astrit Patozi thirrje KQZ-së: Ndalni komisionerët e PD-së në zgjedhje, janë ‘Kal Troje’ për procesin
Nga Astrit Patozi Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj procesit zgjedhor. Zgjedhjet janë ...
Lapsi | 16-May-2019 19:38
Nga Astrit Patozi Lajmi se Partia Demokratike dhe LSI-ja do të kërkojnë të përfaqësohen me komisionerë, por me jo me popull, në zgjedhjet e 30 Qershorit është provokimi më i fundit ndaj procesit zgjedhor. Zgjedhjet janë ...

PD-LSI çojnë komisionerët, reagon Patozi: Po godasin Bindjen dhe zgjedhjet me një “kalë Troje”
Kryetari i Bindjes Demokratike Astrit Patozi i ka bërë thirrje Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që të ndalojë futjen e komisionerëve të PD-së e LSI-së në KZAZ, duke deklaruar se ky “është kali i fundit i trojë”. Përmes ...
Gazeta Express | 16-May-2019 20:09
Kryetari i Bindjes Demokratike Astrit Patozi i ka bërë thirrje Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që të ndalojë futjen e komisionerëve të PD-së e LSI-së në KZAZ, duke deklaruar se ky “është kali i fundit i trojë”. Përmes ...

PD me anëtarë në KZAZ, Bardhi: Po kryhen manipulime
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha të enjten se PD dhe LSI kanë informacion zyrtar se në KZAZ po kryhen manipulime të procesit zgjedhor, prandaj kanë porositur degët që të propozojnë ...
ABCNews | 16-May-2019 19:23
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, tha të enjten se PD dhe LSI kanë informacion zyrtar se në KZAZ po kryhen manipulime të procesit zgjedhor, prandaj kanë porositur degët që të propozojnë ...

Edhe bojkot edhe fut komisionerët në zgjedhje
Përmes Sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi, PD bëri të ditur se ka dërguar në KQZ emrat e anëtarëve që i takojnë PD në Komisionet Zonale Zgjedhore. Argumenti është ky: Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për ...
Respublica | 16-May-2019 19:49
Përmes Sekretarit të Përgjithshëm Gazment Bardhi, PD bëri të ditur se ka dërguar në KQZ emrat e anëtarëve që i takojnë PD në Komisionet Zonale Zgjedhore. Argumenti është ky: Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për ...

Befason opozita, dërgon anëtarët e saj në KZAZ
Në një zhvillim të befasishëm, PD dhe LSI kanë vendosur të dërgojnë anëtarët e tyre në komisionet e administrimit të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit. Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi tha se kjo bëhet për ...
RTSH | 16-May-2019 19:41
Në një zhvillim të befasishëm, PD dhe LSI kanë vendosur të dërgojnë anëtarët e tyre në komisionet e administrimit të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit. Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi tha se kjo bëhet për ...

PD dhe LSI do të dërgojnë anëtarë në KZAZ. Ja arsyeja
Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim do të dërgojnë anëtarët e tyre në Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve.
Top Channel | 16-May-2019 18:20
Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim do të dërgojnë anëtarët e tyre në Komisionet Zonale të Administrimit të Zgjedhjeve.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved