ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/09/2019 12:55

Njihuni me 12 vjeçaren që sfidoi verbërinë për pasionin e pianos

Njihuni me 12 vjeçaren që sfidoi verbërinë për pasionin e pianos
Vasilika Duli vajza e verbër që nuk njeh barriera dhe dhuron grimca magjie me notat e pianos së saj. Edhe pse është me aftësi të kufizuar, ky fakt nuk do ta pengonte të realizonte ëndrrën e saj për tu bërë pianist. Në ...
VizionPlus | 16-May-2019 12:29
Vasilika Duli vajza e verbër që nuk njeh barriera dhe dhuron grimca magjie me notat e pianos së saj. Edhe pse është me aftësi të kufizuar, ky fakt nuk do ta pengonte të realizonte ëndrrën e saj për tu bërë pianist. Në ...

FOTOT/ Pianistja e verbër koncert bamirësie në Elbasan: Kur luaj mbi tastierë më duket sikur edhe unë shikoj
Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë të cilit ka ...
GazetaTema | 15-May-2019 18:06
Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë të cilit ka ...

Pianistja me aftësi të kufizuar, koncert bamirësie në Elbasan
Asnjë pengesë nuk është aq e fortë sa të mposhtë ëndrrat. E ëndrra e Vasilikës tashmë është realiteti i saj më i bukur. Vasilika Duli është një pianiste e shkëlqyer. Edhe pse lindi e verbër, ajo luftoi dhe me sytë e ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 23:48
Asnjë pengesë nuk është aq e fortë sa të mposhtë ëndrrat. E ëndrra e Vasilikës tashmë është realiteti i saj më i bukur. Vasilika Duli është një pianiste e shkëlqyer. Edhe pse lindi e verbër, ajo luftoi dhe me sytë e ...

Pianistja e verbër, koncert recital në ndihmë të fëmijëve
Asnjë pengesë nuk është aq e fortë sa të mposhtë ëndrrat. E ëndrra e Vasilikës tashmë është realiteti i saj më i bukur.
Top Channel | 15-May-2019 15:34
Asnjë pengesë nuk është aq e fortë sa të mposhtë ëndrrat. E ëndrra e Vasilikës tashmë është realiteti i saj më i bukur.

Pianistja me aftësi të kufizuar, koncert bamirësie në Elbasan
Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë të cilit ka ...
BalkanWeb | 15-May-2019 12:56
Vasilika Duli është një vajzë me aftësi të kufizuar në shikim që mbrëmjen e të martës së kësaj jave ka dhënë në skenën e Teatrit Skampa në Elbasan një Koncert Bamirësie, koncerti i saj i tretë ky, gjatë të cilit ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved