ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:52

Një shtetas i Shqipërisë sulmon fizikisht bashkëkombësin e tij në Negotinë

Një shtetas i Shqipërisë sulmon fizikisht bashkëkombësin e tij në Negotinë
Me propozim të prokurorit publik, personit A.H (29) nga Republika e Shqipërisë i është përcaktuar paraburgim për shkak të dyshimit se në një përleshje ka lënduar rëndë një bashkëkombës të tij. A.H. ishte denoncuar në ...
Shenja | 16-May-2019 13:59
Me propozim të prokurorit publik, personit A.H (29) nga Republika e Shqipërisë i është përcaktuar paraburgim për shkak të dyshimit se në një përleshje ka lënduar rëndë një bashkëkombës të tij. A.H. ishte denoncuar në ...

Në rrugën për tek banja e Tetovës, gjendet i shtrirë një person i përgjakur
Sot (15-maj) rreth orës 06 e 30 minuta, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, një qytetarë ka denoncuar se për gjatë rrugës për tek ,,Banja e Tetovës,, në afërsi të një objekti hotelerik, gjendet i shtrirë një ...
TetovaSot | 15-May-2019 13:55
Sot (15-maj) rreth orës 06 e 30 minuta, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, një qytetarë ka denoncuar se për gjatë rrugës për tek ,,Banja e Tetovës,, në afërsi të një objekti hotelerik, gjendet i shtrirë një ...

Rrahje mes dy shtetasve nga Shqipëria në Negotinë të Gostivarit
Dje mbrëma (14-maj) rreth orës 23 e 30 minuta, shtetasi Shqipëtarë me iniciale P.H. në Stacionin policorë Gallatë-Gostivar, ka denoncuar përleshje fizike, e cila ka ndodhur në mes të 29-vjeçarit A.H. dhe 46-vjeçarit ...
TetovaSot | 15-May-2019 13:55
Dje mbrëma (14-maj) rreth orës 23 e 30 minuta, shtetasi Shqipëtarë me iniciale P.H. në Stacionin policorë Gallatë-Gostivar, ka denoncuar përleshje fizike, e cila ka ndodhur në mes të 29-vjeçarit A.H. dhe 46-vjeçarit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved