ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Largimi i Griezman, Cerezo: I zhgënjyer nga vendimi i tij

Largimi i Griezman, Cerezo: I zhgënjyer nga vendimi i tij
Antonie Griezmann vendosi të largohej nga Atletiko e Madridit dhe këtë e bëri nëpërmjet një video postimi në faqen zyrtare të klubit por kjo ka zhgënjyer presidentin, Enrique Cerezo i cili ka deklaruar se respekton ...
BalkanWeb | 15-May-2019 23:35
Antonie Griezmann vendosi të largohej nga Atletiko e Madridit dhe këtë e bëri nëpërmjet një video postimi në faqen zyrtare të klubit por kjo ka zhgënjyer presidentin, Enrique Cerezo i cili ka deklaruar se respekton ...

Barca pret muajin korrik për të nënshkruar me Griezmannin, futbollistit pothuajse i përgjysmohet klauzola e largimit
Sulmuesi francez është i gatshëm të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me klubin katalanas, i cili do ta shohë atë të qëndrojë në Camp Nou deri në vitin 2024. E përditshmja sportive franceze, “L’Equipe” ka ...
Telegrafi | 16-May-2019 11:14
Sulmuesi francez është i gatshëm të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me klubin katalanas, i cili do ta shohë atë të qëndrojë në Camp Nou deri në vitin 2024. E përditshmja sportive franceze, “L’Equipe” ka ...

Pas Barcelonës edhe Bajerni hyn në garë, për të nënshkruar me francezin Griezmann
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa ...
Telegraf | 15-May-2019 19:19
Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez ka bërë hapa ...

Cerezo: Jam i zhgënjyer, Griezmann kishte të ardhme të madhe në Atletico
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj vendimit të Antoine Griezmannit, për tu larguar nga Los Rojiblancos. Cerezo thotse se Atletico do ta respektojë vendimin e lojtarit, edhe ...
Telegrafi | 15-May-2019 22:00
Presidenti i Atletico Madridit, Enrique Cerezo ka shprehur zhgënjimin e tij ndaj vendimit të Antoine Griezmannit, për tu larguar nga Los Rojiblancos. Cerezo thotse se Atletico do ta respektojë vendimin e lojtarit, edhe ...

Nëse ndodh kjo, Neymar transferohet në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Albportali | 16-May-2019 16:12
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Nëse ndodh kjo, Neymar transferohet në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Lajminet | 16-May-2019 14:12
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Griezmann, çelësi që mund t’ia hapë Neymarit derën për në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Kosova Sot | 16-May-2019 13:48
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Griezmann, çelësi që mund t’ia hapë Neymarit derën për në Real Madrid
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:34
Nëse Antoine Griezmann vendos të transferohet në Paris Saint-Germain, presidenti i klubit francez, Nasser Al Khelaifi, mund ta shqyrtojë mundësinë e transferimit të Neymarit në Real Madrid, sipas AS. Emri i Neymarit po ...

Paris SG do të ‘luftojë’ me Barcelonën për Antoine Griezmann
Skuadra e Paris SG njofton se u takua me përfaqësuesit e Antoine Griezmann – përderisa milionerët po kërkojnë që ta mposhtin Barcelonën në këtë aspekt. Sulmuesi ditë më parë ka konfirmuar se zyrtarisht do të largohet ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 12:47
Skuadra e Paris SG njofton se u takua me përfaqësuesit e Antoine Griezmann – përderisa milionerët po kërkojnë që ta mposhtin Barcelonën në këtë aspekt. Sulmuesi ditë më parë ka konfirmuar se zyrtarisht do të largohet ...

Paris SG do të ‘luftojë’ me Barcelonën për Antoine Griezmann
Skuadra e Paris SG njofton se u takua me përfaqësuesit e Antoine Griezmann – përderisa milionerët po kërkojnë që ta mposhtin Barcelonën në këtë aspekt. Sulmuesi ditë më parë ka konfirmuar se zyrtarisht do të largohet ...
Kosova Sot | 16-May-2019 11:46
Skuadra e Paris SG njofton se u takua me përfaqësuesit e Antoine Griezmann – përderisa milionerët po kërkojnë që ta mposhtin Barcelonën në këtë aspekt. Sulmuesi ditë më parë ka konfirmuar se zyrtarisht do të largohet ...

City dhe United në garë të ngushtë për kapitenin e Ajaxit
Skuadra e Paris SG njofton se u takua me përfaqësuesit e Antoine Griezmann – përderisa milionerët po kërkojnë që ta mposhtin Barcelonën në këtë aspekt. Sulmuesi ditë më parë ka konfirmuar se zyrtarisht do të largohet ...
GazetaBlic | 16-May-2019 11:43
Skuadra e Paris SG njofton se u takua me përfaqësuesit e Antoine Griezmann – përderisa milionerët po kërkojnë që ta mposhtin Barcelonën në këtë aspekt. Sulmuesi ditë më parë ka konfirmuar se zyrtarisht do të largohet ...

Barca pret muajin korrik për të nënshkruar me Griezmannin, futbollistit pothuajse i përgjysmohet klauzola e largimit
Sulmuesi francez është i gatshëm të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me klubin katalanas, i cili do ta shohë atë të qëndrojë në Camp Nou deri në vitin 2024. E përditshmja sportive franceze, “L’Equipe” ka ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 11:40
Sulmuesi francez është i gatshëm të nënshkruajë një marrëveshje pesëvjeçare me klubin katalanas, i cili do ta shohë atë të qëndrojë në Camp Nou deri në vitin 2024. E përditshmja sportive franceze, “L’Equipe” ka ...

10:02 Deklarohet menaxheri, a do ta zëvendësojë Griezmanni Coutinhon në Barçë? Barcelona pritet ta transferojë Antoine...
Barcelona pritet ta transferojë Antoine Griezmannin nga Atletico Madridi gjatë afatit kalimtar të verës, mirëpo menaxheri i Philippe Coutinhos, Andrea Bertolucci, beson se klienti i tij nuk do të zëvendësohet nga ...
Kosova Sot | 16-May-2019 10:07
Barcelona pritet ta transferojë Antoine Griezmannin nga Atletico Madridi gjatë afatit kalimtar të verës, mirëpo menaxheri i Philippe Coutinhos, Andrea Bertolucci, beson se klienti i tij nuk do të zëvendësohet nga ...

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh (Video)
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...
Top Channel | 15-May-2019 12:41
Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe shokëve të tij të ...

Menaxheri: Griezmanni s’do ta zëvendësojë Coutinhon në Barçë
Barcelona pritet ta transferojë Antoine Griezmannin nga Atletico Madridi gjatë afatit kalimtar të verës, mirëpo menaxheri i Philippe Coutinhos, Andrea Bertolucci, beson se klienti i tij nuk do të zëvendësohet nga ...
Gazeta Express | 16-May-2019 10:04
Barcelona pritet ta transferojë Antoine Griezmannin nga Atletico Madridi gjatë afatit kalimtar të verës, mirëpo menaxheri i Philippe Coutinhos, Andrea Bertolucci, beson se klienti i tij nuk do të zëvendësohet nga ...

Presidenti i Atletico i zhgënjyer me vendimin e Griezmann
Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, ka thënë se është i zhgënjyer me vendimin e sulmuesit Antonie Griezmann që të largohet nga ky klub. Griezmann ka njoftuar dje se sezoni i tanishëm do të jetë i fundit për të ...
Klan Kosova | 16-May-2019 09:47
Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, ka thënë se është i zhgënjyer me vendimin e sulmuesit Antonie Griezmann që të largohet nga ky klub. Griezmann ka njoftuar dje se sezoni i tanishëm do të jetë i fundit për të ...

Griezmann largohet nga Atletico
Pas pesë vjetësh tek Atletico e Madridit, sulmuesi Griezmann i thotë lamtumirë ekipit. Me shumë gjasa, kampioni i botës do të aktivizohet sezonin tjetër me klubin e Barcelonës. Eleminimi ndaj Liverpool, ishte sinjali i ...
TV Klan | 15-May-2019 19:58
Pas pesë vjetësh tek Atletico e Madridit, sulmuesi Griezmann i thotë lamtumirë ekipit. Me shumë gjasa, kampioni i botës do të aktivizohet sezonin tjetër me klubin e Barcelonës. Eleminimi ndaj Liverpool, ishte sinjali i ...

Lampard “tallet” me Bielsan, shikoni festimin qesharak të trajnerit të Derbyt
Formacioni tradicionali i Barcelonës është 4-3-3 – kështu që nuk ofron një vend të sigurt për Griezmannin. Në shumicën e rasteve Griezmann është paraqitur në anën e djathtë për Atleticon dhe kombëtaren e Francës – gjë ...
GazetaBlic | 16-May-2019 09:44
Formacioni tradicionali i Barcelonës është 4-3-3 – kështu që nuk ofron një vend të sigurt për Griezmannin. Në shumicën e rasteve Griezmann është paraqitur në anën e djathtë për Atleticon dhe kombëtaren e Francës – gjë ...

‘‘Griezmann nuk do ta zëvendësojë Coutinhon te Barcelona’’
Pavarësisht se po bëhen një kohë e gjatë e Coutinhos në Spanjës, ai nuk ka arritur aspak të tregojë atë çfarë e kishte përformuar te Liverpoolin, në lëvizjen prej 160 milionë euro në janar 2018. Këtë sezon, mesfushori ...
Lajminet | 16-May-2019 08:36
Pavarësisht se po bëhen një kohë e gjatë e Coutinhos në Spanjës, ai nuk ka arritur aspak të tregojë atë çfarë e kishte përformuar te Liverpoolin, në lëvizjen prej 160 milionë euro në janar 2018. Këtë sezon, mesfushori ...

Gazeta e madhe franceze e zbulon pagën e majme të Griezmannit në Barcelonë Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze
Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta franceze i ...
Kosova Sot | 15-May-2019 23:48
Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta franceze i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved