ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Mourinho thumbon Solskjaerin: Trajnerët e sjellshëm bëhen kukulla

Mourinho thumbon Solskjaerin: Trajnerët e sjellshëm bëhen kukulla
Jose Mourinho e ka thumbuar trajnerin e Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin, duke pretenduar se trajnerët e sjellshëm bëhen më vonë marioneta të kontrolluara nga zyrtarët e klubeve. Trajneri portugez u shkarkua ...
Gazeta Express | 16-May-2019 13:13
Jose Mourinho e ka thumbuar trajnerin e Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaerin, duke pretenduar se trajnerët e sjellshëm bëhen më vonë marioneta të kontrolluara nga zyrtarët e klubeve. Trajneri portugez u shkarkua ...

Solskjaer: Lojtarët e rinj duhet të përshtaten me kulturën e Manchester Unitedit
Ole Gunnar Solskjaer thotë se çdo transferim që Manchester United e bën këtë verë duhet të përshtatet me kulturën dhe historinë e klubit. United përfundoi një sezon të dobët me një humbje 2-0 ndaj Cardiff në ‘Old ...
Kosova Sot | 16-May-2019 12:39
Ole Gunnar Solskjaer thotë se çdo transferim që Manchester United e bën këtë verë duhet të përshtatet me kulturën dhe historinë e klubit. United përfundoi një sezon të dobët me një humbje 2-0 ndaj Cardiff në ‘Old ...

Shifrat tregojnë se Solskjaeri është trajneri më i dobët në histori të Unitedit
Me të drejtë mund të thuhet se ky ka qenë një sezon për t’u harruar për Manchester Unitedin. Një fushatë që filloi me një fitore kundër Leicester Cityt në Old Trafford dhe përfundoi me një hidhërim, duke u mposhtur në ...
Telegrafi | 16-May-2019 09:42
Me të drejtë mund të thuhet se ky ka qenë një sezon për t’u harruar për Manchester Unitedin. Një fushatë që filloi me një fitore kundër Leicester Cityt në Old Trafford dhe përfundoi me një hidhërim, duke u mposhtur në ...

Tifozët e Liverpoolit dhe Tottenhamit kanë një kërkesë të veçantë për sponsorët e biletave për finalen e madhe
Ole Gunnar Solskjaer thotë se çdo transferim që Manchester United e bën këtë verë duhet të përshtatet me kulturën dhe historinë e klubit. United përfundoi një sezon të dobët me një humbje 2-0 ndaj Cardiff në ‘Old ...
GazetaBlic | 16-May-2019 12:26
Ole Gunnar Solskjaer thotë se çdo transferim që Manchester United e bën këtë verë duhet të përshtatet me kulturën dhe historinë e klubit. United përfundoi një sezon të dobët me një humbje 2-0 ndaj Cardiff në ‘Old ...

Mourinho: Nuk shkoj te Juventusi, janë ekip i dorës së dytë
Tashmë i papunë, Jose Mourinho e ka shpeshtuar daljen nëpër intervista në televizionet më të njohura, ku gjithashtu luan edhe rolin e analistit. Trajneri portugez i pyetur se cilat ekipe nuk do t’i udhëhiqte kurrë, ka ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 11:53
Tashmë i papunë, Jose Mourinho e ka shpeshtuar daljen nëpër intervista në televizionet më të njohura, ku gjithashtu luan edhe rolin e analistit. Trajneri portugez i pyetur se cilat ekipe nuk do t’i udhëhiqte kurrë, ka ...

Mourinho flet për gjithçka: Guardiola, United, Pogba, finalja e Champions-it dhe PSG
Jose Mourinho ka dhënë një intervistë të gjatë për prestigjiozen franceze “L’Equipe” ku ka folur për gjithçka ndodhur në karrierën e tij dhe të ardhmen që e pret. Trajneri i PSG-së? “Është e pamundur, nuk mund të ...
Lexo | 16-May-2019 11:38
Jose Mourinho ka dhënë një intervistë të gjatë për prestigjiozen franceze “L’Equipe” ku ka folur për gjithçka ndodhur në karrierën e tij dhe të ardhmen që e pret. Trajneri i PSG-së? “Është e pamundur, nuk mund të ...

5 Man Unitedi publikon fanellat e sezonit të ardhshëm
Manchester Unitedi do ta nderojë sezonin e tripletës, 1998/99, në fanellat e sezonit të ardhshëm, pasi që klubi ka vendosur ta kujtojë atë sukses në përvjetorin e 20-të. Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja ...
Kosova Sot | 16-May-2019 11:35
Manchester Unitedi do ta nderojë sezonin e tripletës, 1998/99, në fanellat e sezonit të ardhshëm, pasi që klubi ka vendosur ta kujtojë atë sukses në përvjetorin e 20-të. Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja ...

Mourinho: Nuk shkoj te Juventusi, janë ekip i dorës së dytë
Tashmë i papunë, Jose Mourinho e ka shpeshtuar daljen nëpër intervista në televizionet më të njohura, ku gjithashtu luan edhe rolin e analistit. Trajneri portugez i pyetur se cilat ekipe nuk do t’i udhëhiqte kurrë, ka ...
Kosova Sot | 16-May-2019 11:30
Tashmë i papunë, Jose Mourinho e ka shpeshtuar daljen nëpër intervista në televizionet më të njohura, ku gjithashtu luan edhe rolin e analistit. Trajneri portugez i pyetur se cilat ekipe nuk do t’i udhëhiqte kurrë, ka ...

Manchester United publikon fanellat e sezonit të ardhshëm
Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ri 2019/20. David De Gea dhe Paul Pogba, dy futbollistë që e kanë të ardhmen e pasigurt në Old Trafford, pozuan për reklamimin e këtyre fanellave të reja. ...
Alsat-M | 16-May-2019 11:26
Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ri 2019/20. David De Gea dhe Paul Pogba, dy futbollistë që e kanë të ardhmen e pasigurt në Old Trafford, pozuan për reklamimin e këtyre fanellave të reja. ...

Mourinho: Pogba nuk ishte i vetmi problem te Manchester Utd
Trajneri portugez Jose Muorinho ko folur sërish rreth të kalurës së tij tek Manchester United. Luzitani tha se Pogba nuk ishte problemi i vetëm tek ishullorët. Një ndër trajnerët më të suksesshëm në Europë Jose Mourinho ...
ABCNews | 15-May-2019 22:46
Trajneri portugez Jose Muorinho ko folur sërish rreth të kalurës së tij tek Manchester United. Luzitani tha se Pogba nuk ishte problemi i vetëm tek ishullorët. Një ndër trajnerët më të suksesshëm në Europë Jose Mourinho ...

Mourinho: Nuk shkoj te Juventusi, janë ekip i dorës së dytë
Trajneri portugez i pyetur se cilat ekipe nuk do t’i udhëhiqte kurrë, ka dhënë një përgjigjet tejet interesante. ‘’Ekipet që nuk do t’i udhëhiqja kurrë? Juventusin dhe PSG’’, tha fillimisht Mourinho, transmeton . ‘’Të ...
Lajminet | 16-May-2019 11:24
Trajneri portugez i pyetur se cilat ekipe nuk do t’i udhëhiqte kurrë, ka dhënë një përgjigjet tejet interesante. ‘’Ekipet që nuk do t’i udhëhiqja kurrë? Juventusin dhe PSG’’, tha fillimisht Mourinho, transmeton . ‘’Të ...

Mourinho beson se mund t’i zgjidhë problemet e PSG-së në Evropë
Jose Mourinho që prej fundit të muajt nëntor është i papunë, pasi u shkarkua nga drejtimi i Manchester Unitedit. Portugezi përflitet si trajneri i ardhshëm i shumë klubeve në Evropë, por deri tani asgjë nuk është ...
Telegrafi | 15-May-2019 21:33
Jose Mourinho që prej fundit të muajt nëntor është i papunë, pasi u shkarkua nga drejtimi i Manchester Unitedit. Portugezi përflitet si trajneri i ardhshëm i shumë klubeve në Evropë, por deri tani asgjë nuk është ...

Man Unitedi publikon fanellat e sezonit të ardhshëm
Manchester Unitedi do ta nderojë sezonin e tripletës, 1998/99, në fanellat e sezonit të ardhshëm, pasi që klubi ka vendosur ta kujtojë atë sukses në përvjetorin e 20-të. Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:20
Manchester Unitedi do ta nderojë sezonin e tripletës, 1998/99, në fanellat e sezonit të ardhshëm, pasi që klubi ka vendosur ta kujtojë atë sukses në përvjetorin e 20-të. Manchester Unitedi i ka publikuar fanellat e reja ...

Sir Alex Ferguson: Historia dhe karriera me Manchester Unitedin
“Fergie” vlerësohet si njëri ndër trajnerët më të mirët e të gjitha kohëve në futboll, pasi fitoi një shifër të madhe trofesh në 1500 ndeshjet si trajner i “Djajve të kuq”. Sir Alex Fergusoni konsiderohet si njëri prej ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:02
“Fergie” vlerësohet si njëri ndër trajnerët më të mirët e të gjitha kohëve në futboll, pasi fitoi një shifër të madhe trofesh në 1500 ndeshjet si trajner i “Djajve të kuq”. Sir Alex Fergusoni konsiderohet si njëri prej ...

Shifrat tregojnë se Solskjaeri është trajneri më i dobët në histori të Unitedit
Me të drejtë mund të thuhet se ky ka qenë një sezon për t’u harruar për Manchester Unitedin. Një fushatë që filloi me një fitore kundër Leicester Cityt në Old Trafford dhe përfundoi me një hidhërim, duke u mposhtur në ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 10:40
Me të drejtë mund të thuhet se ky ka qenë një sezon për t’u harruar për Manchester Unitedin. Një fushatë që filloi me një fitore kundër Leicester Cityt në Old Trafford dhe përfundoi me një hidhërim, duke u mposhtur në ...

Shifrat tregojnë se Solskjaeri është trajneri më i dobët në histori të Unitedit
Me të drejtë mund të thuhet se ky ka qenë një sezon për t’u harruar për Manchester Unitedin. Një fushatë që filloi me një fitore kundër Leicester Cityt në Old Trafford dhe përfundoi me një hidhërim, duke u mposhtur në ...
Kosova Sot | 16-May-2019 10:02
Me të drejtë mund të thuhet se ky ka qenë një sezon për t’u harruar për Manchester Unitedin. Një fushatë që filloi me një fitore kundër Leicester Cityt në Old Trafford dhe përfundoi me një hidhërim, duke u mposhtur në ...

Për shumë kë, kjo deklaratë e Mourinhos ‘zbulon’ skuadrën e tij të re
Strategu portugez është i papunë që nga dhjetori i vitit 2018, dhe e ardhmja e tij po lidhet me shumë klube. Manchester United është skuadra e fundit që Mourinho ka drejtuar, para se të shkarkohej pas një humbje 3:1 nga ...
Lajminet | 15-May-2019 23:57
Strategu portugez është i papunë që nga dhjetori i vitit 2018, dhe e ardhmja e tij po lidhet me shumë klube. Manchester United është skuadra e fundit që Mourinho ka drejtuar, para se të shkarkohej pas një humbje 3:1 nga ...

21:58 Mourinho mund t’i zgjidhë telashet e PSG-së në Evropë Jose Mourinho që prej fundit të muajt...
Jose Mourinho që prej fundit të muajt nëntor është i papunë, pasi u shkarkua nga drejtimi i Manchester Unitedit. Portugezi përflitet si trajneri i ardhshëm i shumë klubeve në Evropë, por deri tani asgjë nuk është ...
Kosova Sot | 15-May-2019 22:00
Jose Mourinho që prej fundit të muajt nëntor është i papunë, pasi u shkarkua nga drejtimi i Manchester Unitedit. Portugezi përflitet si trajneri i ardhshëm i shumë klubeve në Evropë, por deri tani asgjë nuk është ...

Mourinho beson se mund t'i zgjidhë problemet e PSG-së në Evropë
Jose Mourinho që prej fundit të muajt nëntor është i papunë, pasi u shkarkua nga drejtimi i Manchester Unitedit. Portugezi përflitet si trajneri i ardhshëm i shumë klubeve në Evropë, por deri tani asgjë nuk është ...
E Dua Sportin | 15-May-2019 21:42
Jose Mourinho që prej fundit të muajt nëntor është i papunë, pasi u shkarkua nga drejtimi i Manchester Unitedit. Portugezi përflitet si trajneri i ardhshëm i shumë klubeve në Evropë, por deri tani asgjë nuk është ...

Mourinho: Koha më dha të drejtë
Jose Mourinho beson se problemet që ndikuan në largimin e tij të parakohshëm nga “Old Trafford” janë ende të dukshme te Manchester United. Sipas portigezit, faji nuk duhet adresuar vetëm te lojtarët. Mourinho u detyrua ...
TetovaSot | 15-May-2019 20:53
Jose Mourinho beson se problemet që ndikuan në largimin e tij të parakohshëm nga “Old Trafford” janë ende të dukshme te Manchester United. Sipas portigezit, faji nuk duhet adresuar vetëm te lojtarët. Mourinho u detyrua ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved