ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 11:26

Maqedonia e Veriut i shpëtoi motit të ligë

Maqedonia e Veriut i shpëtoi motit të ligë
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
Telegrafi | 15-May-2019 16:50
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Mot i keq në Evropë, bie borë në Korsikë
Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është vendosur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet e borës ranë me shumicë dhe mbuluan shpejt rrugët. “Ne po habitemi jo pak. Nuk kemi zinxhirë për ...
Arbresh | 16-May-2019 00:56
Një rekord i ri për temperaturat e ulëta në muajin maj është vendosur në ishullin francez në Mesdhe, Korsikë, ku reshjet e borës ranë me shumicë dhe mbuluan shpejt rrugët. “Ne po habitemi jo pak. Nuk kemi zinxhirë për ...

Maqedonia e Veriut i shpëtoi motit të ligë
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
IliriaNews | 15-May-2019 19:27
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Nesër e pasnesër shi, vikendi me diell
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 18:42
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...

Nesër në Kosovë shi, parashikimi i motit edhe për ditët e ardhshme
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vransira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...
InFokusi | 15-May-2019 18:05
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vransira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...

Nesër e pasnesër shi, vikendi me diell
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...
Indeks Online | 15-May-2019 17:52
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vranësira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...

Nesër në Kosovë shi, parashikimi i motit edhe për ditët e ardhshme
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vransira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...
Zeri | 15-May-2019 17:51
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vransira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...

Nesër në Kosovë shi, parashikimi i motit edhe për ditët e ardhshme
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vransira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...
Gazeta Express | 15-May-2019 17:27
Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i motit për ditët e ardhshme: 16.05 – Më ftohtë, kryesisht me vransira dhe reshje lokale shiu. Pasdite ...

Maqedonia e Veriut i shpëtoi motit të ligë
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
Ina-Online | 15-May-2019 17:25
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Maqedonia e Veriut i shpëtoi motit të ligë
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
Arbresh | 15-May-2019 17:05
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Borë në Rugovë, trashësia e saj arrin deri në 15 centimetra (Foto)
Temperaturat e ulëta të cilat po vazhdojnë të na shoqërojnë gjatë këtyre ditëve, përveç të reshurave të shiut të kanë sjellë edhe borë në disa pjesë të Kosovës. Gjatë ditës së djeshme ka rënë borë në Rugovë të Pejës, e ...
Telegrafi | 15-May-2019 09:38
Temperaturat e ulëta të cilat po vazhdojnë të na shoqërojnë gjatë këtyre ditëve, përveç të reshurave të shiut të kanë sjellë edhe borë në disa pjesë të Kosovës. Gjatë ditës së djeshme ka rënë borë në Rugovë të Pejës, e ...

Maqedonia i shpëton motit të keq
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për dëme ...
Republika | 15-May-2019 15:18
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për dëme ...

Maqedonia i shpëton motit të keq
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për dëme ...
Albportali | 15-May-2019 15:18
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për dëme ...

Mobilizohen komunat – a do të mund t’u bëjnë ballë vërshimeve?
Paralajmërimet e meteorologëve kanë bërë që komunat të bëjnë përgatitje në rast të vërshimeve. Në komunat në të cilat janë paralajmëruar vërshime thonë se kanë bërë përgatitjet e duhura. Deklarojnë se kanë edhe mjete ...
InFokusi | 15-May-2019 15:07
Paralajmërimet e meteorologëve kanë bërë që komunat të bëjnë përgatitje në rast të vërshimeve. Në komunat në të cilat janë paralajmëruar vërshime thonë se kanë bërë përgatitjet e duhura. Deklarojnë se kanë edhe mjete ...

Maqedonia e Veriut i shpëton motit të keq
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
Gazeta Observer | 15-May-2019 15:01
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Maqedonia e Veriut i shpëton motit të keq
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
TetovaSot | 15-May-2019 15:01
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Pamje të frikshme! Stuhia godet Serbinë Moti i keq ka përfshirë Serbinë dhe disa vende të tjera të Ballkanit. Reshje shiu, stuhi dhe breshër kanë përfshirë Serbinë, Bosnjë-Herzegovinën dhe Kroacinë. Mediat lokale...
Moti i keq ka përfshirë Serbinë dhe disa vende të tjera të Ballkanit. Reshje shiu, stuhi dhe breshër kanë përfshirë Serbinë, Bosnjë-Herzegovinën dhe Kroacinë. Mediat lokale në Vojvodinë njoftojnë se stuhia ka qenë e ...
Kosova Sot | 15-May-2019 14:54
Moti i keq ka përfshirë Serbinë dhe disa vende të tjera të Ballkanit. Reshje shiu, stuhi dhe breshër kanë përfshirë Serbinë, Bosnjë-Herzegovinën dhe Kroacinë. Mediat lokale në Vojvodinë njoftojnë se stuhia ka qenë e ...

Maqedonia e Veriut i shpëton motit të keq
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
Alsat-M | 15-May-2019 14:47
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

Moti për ditën e mërkurë, 15 maj 2019!
Moti sot parashikohet të jetë me reshje shiu në të gjithë territotin e vendit. Sipas asaj që raporton IGJEUM, qarqet që pritet të kenë sasinë më të madhe të reshjeve janë Shkodra dhe Lezha. Sa i përket temperaturave, ...
VizionPlus | 15-May-2019 07:31
Moti sot parashikohet të jetë me reshje shiu në të gjithë territotin e vendit. Sipas asaj që raporton IGJEUM, qarqet që pritet të kenë sasinë më të madhe të reshjeve janë Shkodra dhe Lezha. Sa i përket temperaturave, ...

Maqedonia e Veriut i shpëton motit të keq
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...
Gazeta Express | 15-May-2019 14:47
Stuhia që kaploi shtetet ballkanike, nuk u tregua e ashpër me Maqedoninë e Veriut. Mbrëmë u shënuan të reshura intensive të shiut në Shkup, Kumanovë dhe disa qytete të tjera lindore, megjithatë nuk është raportuar për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved