ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 02:02

Mediat serbe: Nishi i banuar me shqiptarë? Provokim

Mediat serbe: Nishi i banuar me shqiptarë? Provokim
SERBI Media serbe B92 ka cituar Kadri Veselin, i cili tha se Nishi ka qenë banuar dikur nga shqiptarët, por serbët i kanë dëbuar dhe i kanë dërguar kryesisht në Prishtinë. Kjo deklaratë e kryetarit të parlamentit të ...
BalkanWeb | 16-May-2019 18:02
SERBI Media serbe B92 ka cituar Kadri Veselin, i cili tha se Nishi ka qenë banuar dikur nga shqiptarët, por serbët i kanë dëbuar dhe i kanë dërguar kryesisht në Prishtinë. Kjo deklaratë e kryetarit të parlamentit të ...

Hasani – Veselit: Pas 20 viteve iu ra ndërmend të formojmë tribunale
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...
Telegrafi | 16-May-2019 18:23
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...

Miqtë kujtojnë Ukshin Hotin (VIDEO)
Në 20 vjetorin e zhdukjes, veprimtarin Ukshin Hoti e kujtuan miqtë e tij. Disa ish-të burgosur politikë e konsiderojnë veten me fat që patën mundësi të ndajnë qelinë me Ukshin Hotin. Njëri prej tyre tregon rastin kur u ...
Klan Kosova | 16-May-2019 20:17
Në 20 vjetorin e zhdukjes, veprimtarin Ukshin Hoti e kujtuan miqtë e tij. Disa ish-të burgosur politikë e konsiderojnë veten me fat që patën mundësi të ndajnë qelinë me Ukshin Hotin. Njëri prej tyre tregon rastin kur u ...

Hasani: Pas 20 viteve iu ra ndërmend të formojmë tribunale, vonë është o kryetar
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 19:16
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...

Hasani: Pas 20 viteve iu ra ndërmend të formojmë tribunale, vonë është o kryetar
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...
TetovaSot | 16-May-2019 18:32
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...

Hasani: Vonë është për Tribunalin
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri pa fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 18:17
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri pa fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...

Deputeti i PDK-së i revoltuar: Vonë është të formohet Tribunali kundër serbëve!
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...
Indeks Online | 16-May-2019 18:09
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...

Hasani: Pas 20 viteve iu ra ndërmend të formojmë tribunale, vonë është o kryetar
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...
Kosova Press | 16-May-2019 18:07
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Nait Hasani ka deklaruar se ministri i Drejtësisë, Abelar Tahiri ka fije turpi ka thënë se nuk mund të bëjnë burgun e Prishtinës një muze për krimet që kanë ndodhur nga regjimi ...

Deputeti Nait Hasani “përplaset” me ministrin Tahiri, shkak burgu i Prishtinës
Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, ka thënë se ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, nuk i ka kushtuar rëndësi kërkesës që burgu i Prishtinës të shpallet burg muze, raporton Ekonomia Online. “Kemi kërkuar nga ministri i ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 16:24
Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, ka thënë se ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, nuk i ka kushtuar rëndësi kërkesës që burgu i Prishtinës të shpallet burg muze, raporton Ekonomia Online. “Kemi kërkuar nga ministri i ...

Debati për krimet serbe, përplasen Ministri dhe deputeti i PDK’së
Një deputet dhe një ministër i PDK’së, janë përplasur në Kuvendin e Republikës së Kosovës, rreth ndërtesës së Burgut të Prishtinës dhe shndërrimit të atij objekti në muze. Nait Hasani në fjalën e tij ka folur rreth ...
Arbresh | 16-May-2019 16:24
Një deputet dhe një ministër i PDK’së, janë përplasur në Kuvendin e Republikës së Kosovës, rreth ndërtesës së Burgut të Prishtinës dhe shndërrimit të atij objekti në muze. Nait Hasani në fjalën e tij ka folur rreth ...

Deputeti Nait Hasani “përplaset” me ministrin Tahiri, shkak burgu i Prishtinës
Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, ka thënë se ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, nuk i ka kushtuar rëndësi kërkesës që burgu i Prishtinës të shpallet burg muze, raporton Ekonomia Online. “Kemi kërkuar nga ministri i ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 16:21
Deputeti i PDK-së, Nait Hasani, ka thënë se ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, nuk i ka kushtuar rëndësi kërkesës që burgu i Prishtinës të shpallet burg muze, raporton Ekonomia Online. “Kemi kërkuar nga ministri i ...

Debati për krimet serbe, përplasen ministri dhe deputeti të PDK-së
Një deputet dhe një ministër, të PDK-së, janë përplasur në Kuvendin e Republikës së Kosovës, rreth ndërtesës së Burgut të Prishtinës dhe shndërrimit të atij objekti në muze. Nait Hasani në fjalën e tij ka folur rreth ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:20
Një deputet dhe një ministër, të PDK-së, janë përplasur në Kuvendin e Republikës së Kosovës, rreth ndërtesës së Burgut të Prishtinës dhe shndërrimit të atij objekti në muze. Nait Hasani në fjalën e tij ka folur rreth ...

‘Je mësu me abuzu ti. Po sjellesh si fëmijë’ – Përplasje mes Abelard Tahirit dhe Nait Hasanit
Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri është përplasur me deputetin e partisë së tij, Nait Hasanin, për çështjen e burgut të Prishtinës. Ka qenë deputeti Nait Hasani ai që ka kritikuar Qeverinë se nuk e ka ruajtur burgun ...
Zeri | 16-May-2019 16:20
Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri është përplasur me deputetin e partisë së tij, Nait Hasanin, për çështjen e burgut të Prishtinës. Ka qenë deputeti Nait Hasani ai që ka kritikuar Qeverinë se nuk e ka ruajtur burgun ...

Thaçi: U bënë 20 vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar 20 vjetorin e zhdukjes së Ukshin Hotit. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin ...
Albportali | 16-May-2019 10:26
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar 20 vjetorin e zhdukjes së Ukshin Hotit. Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin ...

Thaçi: U bënë njëzet vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë që Hoti ishte një ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 09:37
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë që Hoti ishte një ...

Thaçi kujton Ukshin Hotin: Ishte nga intelektualët e paktë që kërkoi bashkimin e Kosovës me Shqipërinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar profesorin dhe intelektualin Ukshin Hoti, në 20 vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Ukshin Hoti ishte njeri jokonformist, i radhitur ...
Shenja | 16-May-2019 09:03
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka kujtuar profesorin dhe intelektualin Ukshin Hoti, në 20 vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Ukshin Hoti ishte njeri jokonformist, i radhitur ...

Thaçi kujton Ukshin Hotin: Ishte nga intelektualët e paktë që kërkoi bashkimin e Kosovës me Shqipërinë
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka kujtuar profesorin dhe intelektualin Ukshin Hoti, në 20 vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Ukshin Hoti ishte njeri jokonformist, i radhitur ...
Telegrafi | 16-May-2019 08:38
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka kujtuar profesorin dhe intelektualin Ukshin Hoti, në 20 vjetorin e vdekjes së tij. Thaçi përmes një postimi në Facebook, ka thënë se Ukshin Hoti ishte njeri jokonformist, i radhitur ...

Thaçi: U bënë 20 vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë që Hoti ishte një ...
Lajminet | 16-May-2019 08:49
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë që Hoti ishte një ...

Thaçi: Fatkeqësisht ende nuk dihet se ç’ndodhi me Ukshin Hotin
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në çdo kohë për të ...
Arbresh | 16-May-2019 08:38
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarin Ukshin Hoti në 20-vjetorin e zhdukjes së tij duke thënë se shquhej për guxim intelektual, temperament autentik dhe i gatshëm për të reaguar në çdo kohë për të ...

Thaçi: U bënë njëzet vjet dhe ende nuk është i qartë fati jetësor i profesorit Ukshin Hoti
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti, njofton Klan Kosova. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka ...
Klan Kosova | 16-May-2019 08:33
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, e ka kujtuar në 20-vjetorin e zhdukjes veprimtarin e çështjes kombëtare dhe intelektualin Ukshin Hoti, njofton Klan Kosova. Thaçi përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved