ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:52

Mali i Zi – Kosova pa shikues, reagon kreu i futbollit malazez

Mali i Zi – Kosova pa shikues, reagon kreu i futbollit malazez
Presidenti i Federatës së Malit të Zi të Futbollit thotë se malazezët nuk e merituan dënimin nga UEFA për ta zhvilluar ndeshjen me Kosovën pa praninë e shikuesve Dejan Savicevic, president i Federatës së Futbollit të ...
Gazeta Express | 16-May-2019 16:12
Presidenti i Federatës së Malit të Zi të Futbollit thotë se malazezët nuk e merituan dënimin nga UEFA për ta zhvilluar ndeshjen me Kosovën pa praninë e shikuesve Dejan Savicevic, president i Federatës së Futbollit të ...

Zyrtarët e Federatës së Bullgarisë të zhgënjyer me listën e kombëtares “anti-Kosovë”
Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për kualifikueset e kampionatit evropian të vitit 2020. Tashmë janë publikuar emrat e 23 lojtarëve bullgarë që janë ftuar nga përzgjedhësi i ri, Krasimir ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:53
Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për kualifikueset e kampionatit evropian të vitit 2020. Tashmë janë publikuar emrat e 23 lojtarëve bullgarë që janë ftuar nga përzgjedhësi i ri, Krasimir ...

Savicevic: Mali i Zi do ta kërkojë fitoren ndaj Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi thotë se malazezët do të kërkojnë fitore ndaj Kosovës në duelin e 7 qershorit, në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020 Dejan Savicevic, president i Federatës së ...
Gazeta Express | 16-May-2019 15:55
Presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi thotë se malazezët do të kërkojnë fitore ndaj Kosovës në duelin e 7 qershorit, në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020 Dejan Savicevic, president i Federatës së ...

Savicevic: Loja me Kosovën, si krejt të tjerat për Malin e Zi
Dejan Savicevic ka siguruar se në ndeshjen ndërmjet Malit të Zi dhe Kosovës nuk do të ketë kurrfarë presioni apo incidenti Presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, Dejan Savicevic, ndeshjen ndaj Kosovës e ...
Gazeta Express | 16-May-2019 15:43
Dejan Savicevic ka siguruar se në ndeshjen ndërmjet Malit të Zi dhe Kosovës nuk do të ketë kurrfarë presioni apo incidenti Presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, Dejan Savicevic, ndeshjen ndaj Kosovës e ...

Zyrtare: Bullgaria publikon listën e futbollistëve të ftuar ‘anti-Kosovë’
Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për kualifikueset e kampionatit evropian të vitit 2020. Tashmë janë publikuar emrat e 23 lojtarëve bullgarë që janë ftuar nga përzgjedhësi i ri, Krasimir ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:29
Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për kualifikueset e kampionatit evropian të vitit 2020. Tashmë janë publikuar emrat e 23 lojtarëve bullgarë që janë ftuar nga përzgjedhësi i ri, Krasimir ...

ZYRTARE: Bullgaria publikon listën anti-Kosovë
Siç dihet, kombëtarja bullgare është në tranzicion dhe trajneri Krasimir Balakov ka bërë të ditur 28 lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor, të vlefshme për kualifikimet e Euro 2020. Bullgaria përballet ...
Lajminet | 16-May-2019 15:03
Siç dihet, kombëtarja bullgare është në tranzicion dhe trajneri Krasimir Balakov ka bërë të ditur 28 lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit qershor, të vlefshme për kualifikimet e Euro 2020. Bullgaria përballet ...

Saviqeviq: Nuk pres që lojtarët serbë të reagojnë ndaj himnit të Kosovës në Podgoricë
Në pritje të ndeshjes kualifikuese për Evropianin 2020 ku Mali i Zi do të presë në Podgoricë Kosovën, presidenti i Federatës Malazeze të Futbollit, Dejan Saviqeviq ka thënë se kjo ndeshje do të jetë si gjitha tjerat. ...
Koha.mk | 16-May-2019 14:35
Në pritje të ndeshjes kualifikuese për Evropianin 2020 ku Mali i Zi do të presë në Podgoricë Kosovën, presidenti i Federatës Malazeze të Futbollit, Dejan Saviqeviq ka thënë se kjo ndeshje do të jetë si gjitha tjerat. ...

Zyrtarët e Federatës së Bullgarisë të zhgënjyer me listën e kombëtares “anti-Kosovë”
Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për kualifikueset e kampionatit evropian të vitit 2020. Tashmë janë publikuar emrat e 23 lojtarëve bullgarë që janë ftuar nga përzgjedhësi i ri, Krasimir ...
Kosova Sot | 16-May-2019 14:06
Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve që i ka ftuar për kualifikueset e kampionatit evropian të vitit 2020. Tashmë janë publikuar emrat e 23 lojtarëve bullgarë që janë ftuar nga përzgjedhësi i ri, Krasimir ...

Saviçeviq zbulon planin e Malit të Zi kundër Kosovës
Presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, Dejan Saviçeviq ka folur para ndeshjes me Kosovën. Ndeshja e ardhshme kualifikuese për “Euro 2020” ku Mali i Zi do ta presë Kosovën në Podgoricë është duel si gjithë ...
Zeri | 16-May-2019 13:21
Presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, Dejan Saviçeviq ka folur para ndeshjes me Kosovën. Ndeshja e ardhshme kualifikuese për “Euro 2020” ku Mali i Zi do ta presë Kosovën në Podgoricë është duel si gjithë ...

Pas paralajmërimeve për trazira, Dejan Savicevic: Nuk pres që të vërshëllehet himni i Kosovës
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020 e Malit të Zi është kundër Kosovës. Ndeshja që do të zhvillohet në Podgoricë më 7 qershor është një lojë si çdo tjetër, tha presidenti i Federatës së ...
Telegrafi | 16-May-2019 12:50
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020 e Malit të Zi është kundër Kosovës. Ndeshja që do të zhvillohet në Podgoricë më 7 qershor është një lojë si çdo tjetër, tha presidenti i Federatës së ...

Saviçeviq zbulon planin e Malit të Zi kundër Kosovës
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për “Euro 2020” ku Mali i Zi do ta presë Kosovën në Podgoricë është duel si gjithë të tjerët, ka deklaruar presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, Dejan Saviçeviq. “Pres që të ...
Lajminet | 16-May-2019 13:11
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për “Euro 2020” ku Mali i Zi do ta presë Kosovën në Podgoricë është duel si gjithë të tjerët, ka deklaruar presidenti i Federatës së Futbollit të Malit të Zi, Dejan Saviçeviq. “Pres që të ...

Pas paralajmërimeve për trazira, Dejan Savicevic: Nuk pres që të vërshëllehet himni i Kosovës
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020 e Malit të Zi është kundër Kosovës. Ndeshja që do të zhvillohet në Podgoricë më 7 qershor është një lojë si çdo tjetër, tha presidenti i Federatës së ...
Kosova Sot | 16-May-2019 12:58
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020 e Malit të Zi është kundër Kosovës. Ndeshja që do të zhvillohet në Podgoricë më 7 qershor është një lojë si çdo tjetër, tha presidenti i Federatës së ...

Kundërshtarja e Kosovës për EURO 2020 publikon listën e lojtarëve
Pasi para dy ditëve e emëroi trajnerin e ri, Krasimir Balakovin, Kombëtarja e Bullgarisë e ka publikuar edhe listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e radhës, kundër Kosovës dhe Republikës Çeke. Ekipi kombëtar i ...
Gazeta Express | 16-May-2019 12:52
Pasi para dy ditëve e emëroi trajnerin e ri, Krasimir Balakovin, Kombëtarja e Bullgarisë e ka publikuar edhe listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e radhës, kundër Kosovës dhe Republikës Çeke. Ekipi kombëtar i ...

Dejan Saviçeviq: Ndeshja kundër Kosovës si çdo tjetër
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për evropianin 2020 në të cilin Mali i Zi do të mirëpresë përzgjedhjen e Kosovës në Podgoricë është një lojë si çdo tjetër, deklaroi presidenti i Shoqatës së Futbollit të Malit të Zi, ...
Kosova Press | 16-May-2019 12:14
Ndeshja e ardhshme kualifikuese për evropianin 2020 në të cilin Mali i Zi do të mirëpresë përzgjedhjen e Kosovës në Podgoricë është një lojë si çdo tjetër, deklaroi presidenti i Shoqatës së Futbollit të Malit të Zi, ...

Bullgaria publikon listën për ndeshjen ndaj Kosovës
Përveç Kosovës edhe Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e parë, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Skuadra bullgare sic nuk duket ka asnjë mungesë në formacionin e saj startues dhe ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 18:22
Përveç Kosovës edhe Bullgaria ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e parë, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Skuadra bullgare sic nuk duket ka asnjë mungesë në formacionin e saj startues dhe ...

2 Zyrtare: Bullgaria publikon listën e lojtarëve të ftuar për takimin ndaj Kosovës
Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë dy ndeshje në muajin qershor – në kuadër të sfidave për kualifikimin në kampionatin evropian 2020. Kosova do të përballet me Malin e Zi me 7 qershor dhe tre ditë më pas do të ...
Kosova Sot | 16-May-2019 12:00
Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë dy ndeshje në muajin qershor – në kuadër të sfidave për kualifikimin në kampionatin evropian 2020. Kosova do të përballet me Malin e Zi me 7 qershor dhe tre ditë më pas do të ...

Zyrtare: Bullgaria publikon listën e futbollistëve të ftuar 'anti-Kosovë'
Kombëtarja bullgare do t’i zhvillojë dy ndeshje muajin e kaluar në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Fillimisht, më 7 qershor, djelmoshat e Krasimir Balakov do të udhëtojnë për t’u përballur ...
Zeri | 16-May-2019 11:32
Kombëtarja bullgare do t’i zhvillojë dy ndeshje muajin e kaluar në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Euro 2020”. Fillimisht, më 7 qershor, djelmoshat e Krasimir Balakov do të udhëtojnë për t’u përballur ...

Bullgaria zbulon listën për ndeshjen me Kosovën
Kosova do të zhvilloj dy ndeshjet e radhës në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Dardanët fillimisht do të udhëtojnë në Podgoricë për Malin e Zi e më pas në Sofje ku do të ndeshen me Bullgarinë. Kombëtarja bullgare ...
Indeks Online | 16-May-2019 11:32
Kosova do të zhvilloj dy ndeshjet e radhës në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Dardanët fillimisht do të udhëtojnë në Podgoricë për Malin e Zi e më pas në Sofje ku do të ndeshen me Bullgarinë. Kombëtarja bullgare ...

Kundërshtari i Kosovës bëhet me trajner të ri
Kombëtarja bullgare e ka emëruar përzgjedhësin e ri. Bëhet fjalë për trajnerin Krasimir Balakov, dikur ish-futbollist i njohur bullgar. Kosova do të përballet me bullgarët më 10 qershor në kualifikimet e Evropianit 2020 ...
InFokusi | 14-May-2019 18:34
Kombëtarja bullgare e ka emëruar përzgjedhësin e ri. Bëhet fjalë për trajnerin Krasimir Balakov, dikur ish-futbollist i njohur bullgar. Kosova do të përballet me bullgarët më 10 qershor në kualifikimet e Evropianit 2020 ...

Kundërshtari i Kosovës emëron trajnerin e ri
Federata Bullgare e Futbollit ka angazhuar Krasimir Balakov si trajner të ekipit Kombëtar për të synuar një vend në Kampionatin Evropian. Balakov ka zëvendësuar Petar Hubçev në stol, i cili dha dorëheqje pas barazimit ...
Indeks Online | 14-May-2019 18:26
Federata Bullgare e Futbollit ka angazhuar Krasimir Balakov si trajner të ekipit Kombëtar për të synuar një vend në Kampionatin Evropian. Balakov ka zëvendësuar Petar Hubçev në stol, i cili dha dorëheqje pas barazimit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved