ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:01

Loftus-Cheek rrezikon finalen e Europa League

Loftus-Cheek rrezikon finalen e Europa League
Ruben Loftus-Cheek rrezikon seriozisht ta humbasë finalen e Europa League ndaj Arsenalit. Një nga lojtarët më në formë të Chelseat u lëndua në miqësoren e [...]
VeqSport | 16-May-2019 12:08
Ruben Loftus-Cheek rrezikon seriozisht ta humbasë finalen e Europa League ndaj Arsenalit. Një nga lojtarët më në formë të Chelseat u lëndua në miqësoren e [...]

N’Golo Kante i gatshëm për finalen e madhe të “Baku-së”
Mesfushori i Chelseas, N’Golo Kante pret të jetë i aftë për finalen e Evropa Ligës kundër Arsenalit. Francezët u tërhoqën nga ndeshja me Watfordin – pasi pësoi një lëndim të rënd në ije, shkruan GazetaBlic. Chelsea ...
Kosova Sot | 16-May-2019 11:54
Mesfushori i Chelseas, N’Golo Kante pret të jetë i aftë për finalen e Evropa Ligës kundër Arsenalit. Francezët u tërhoqën nga ndeshja me Watfordin – pasi pësoi një lëndim të rënd në ije, shkruan GazetaBlic. Chelsea ...

Loftus-Cheek lëndohet rëndë, së paku gjashtë muaj jashtë fushave të blerta
Ruben Loftus-Cheek ka pësuar një lëndim të rëndë dhe do të humb finalen e Ligës së Evropës dhe fillimin e sezonit të ardhshëm të Ligës Premier. Mesfushori i Chelseat ka lënduar rëndë thembrën e Akilit pas miqësores ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 10:40
Ruben Loftus-Cheek ka pësuar një lëndim të rëndë dhe do të humb finalen e Ligës së Evropës dhe fillimin e sezonit të ardhshëm të Ligës Premier. Mesfushori i Chelseat ka lënduar rëndë thembrën e Akilit pas miqësores ...

Hapet afati kalimtar i verës në Premierligë
Ruben Loftus-Cheek mund të humbasë finalen e Europa League – pas një lëndimi gjatë miqësores së Chelseas në SHBA të mërkurën mbrëma. Mesfushori u largua në pjesën e dytë të fitores 3-0 ndaj New England Revolution në ...
GazetaBlic | 16-May-2019 10:26
Ruben Loftus-Cheek mund të humbasë finalen e Europa League – pas një lëndimi gjatë miqësores së Chelseas në SHBA të mërkurën mbrëma. Mesfushori u largua në pjesën e dytë të fitores 3-0 ndaj New England Revolution në ...

10:10 Lëndohet super lojtari i Chelseat, do të mungojë në finalen e Europa Leagues Ruben Loftus-Cheek mund të humbasë...
Ruben Loftus-Cheek mund të humbasë finalen e Europa League – pas një lëndimi gjatë miqësores së Chelseas në SHBA të mërkurën mbrëma. Mesfushori u largua në pjesën e dytë të fitores 3-0 ndaj New England Revolution në ...
Kosova Sot | 16-May-2019 10:15
Ruben Loftus-Cheek mund të humbasë finalen e Europa League – pas një lëndimi gjatë miqësores së Chelseas në SHBA të mërkurën mbrëma. Mesfushori u largua në pjesën e dytë të fitores 3-0 ndaj New England Revolution në ...

De Rossi u largua nga Roma – Sevilla përgatit ofertën për të
Mesfushori i Chelseas, N’Golo Kante pret të jetë i aftë për finalen e Evropa Ligës kundër Arsenalit. Francezët u tërhoqën nga ndeshja me Watfordin – pasi pësoi një lëndim të rënd në ije, shkruan GazetaBlic. Chelsea ...
GazetaBlic | 16-May-2019 10:09
Mesfushori i Chelseas, N’Golo Kante pret të jetë i aftë për finalen e Evropa Ligës kundër Arsenalit. Francezët u tërhoqën nga ndeshja me Watfordin – pasi pësoi një lëndim të rënd në ije, shkruan GazetaBlic. Chelsea ...

Loftus-Cheek lëndohet rëndë, së paku gjashtë muaj jashtë fushave të blerta
Ruben Loftus-Cheek ka pësuar një lëndim të rëndë dhe do të humb finalen e Ligës së Evropës dhe fillimin e sezonit të ardhshëm të Ligës Premier. Mesfushori i Chelseat ka lënduar rëndë thembrën e Akilit pas miqësores ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:09
Ruben Loftus-Cheek ka pësuar një lëndim të rëndë dhe do të humb finalen e Ligës së Evropës dhe fillimin e sezonit të ardhshëm të Ligës Premier. Mesfushori i Chelseat ka lënduar rëndë thembrën e Akilit pas miqësores ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved