ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:22

Eroll Salihu mesazh Feronikelit: Jeni të obliguar të ndani bileta për “Plisat”, absurd ndalimi i fëmijëve

Eroll Salihu mesazh Feronikelit: Jeni të obliguar të ndani bileta për “Plisat”, absurd ndalimi i fëmijëve
Feronikeli dhe Prishtina kanë para tyre edhe 90 minuta për të përcaktuar kampionin e ri të Kosovës në futboll. Nikli do të jetë nikoqir i skuadrës prishtinase më 19 maj (e diele), me fillim prej orës 16:00 në stadiumin ...
Telegrafi | 16-May-2019 14:23
Feronikeli dhe Prishtina kanë para tyre edhe 90 minuta për të përcaktuar kampionin e ri të Kosovës në futboll. Nikli do të jetë nikoqir i skuadrës prishtinase më 19 maj (e diele), me fillim prej orës 16:00 në stadiumin ...

Pas pesë vitesh lëndimesh, rikthehet në fushë me Llapin
Ai shijoi sërish ndjenjën e fushës së futbollit pas një kohe të gjatë futbollisti i LLapit. Bëhet fjalë për Lorik Aliun, i cili dikur konsiderohej si ndër talentët e së ardhmes së futbollit të Kosovës. Pas pesë vitesh ...
Telegrafi | 16-May-2019 12:02
Ai shijoi sërish ndjenjën e fushës së futbollit pas një kohe të gjatë futbollisti i LLapit. Bëhet fjalë për Lorik Aliun, i cili dikur konsiderohej si ndër talentët e së ardhmes së futbollit të Kosovës. Pas pesë vitesh ...

Feronikeli njofton rreth shitjes së biletave ndaj Prishtinës
Feronikeli dhe Prishtina kanë para tyre edhe 90 minuta për të përcaktuar kampionin e ri të Kosovës në futboll. Nikli do të jetë nikoqir i skuadrës prishtinase më 19 maj (e diele), me fillim prej orës 16:00 në stadiumin ...
Telegrafi | 16-May-2019 08:51
Feronikeli dhe Prishtina kanë para tyre edhe 90 minuta për të përcaktuar kampionin e ri të Kosovës në futboll. Nikli do të jetë nikoqir i skuadrës prishtinase më 19 maj (e diele), me fillim prej orës 16:00 në stadiumin ...

Llumnica: Na pret një ndeshje shumë interesante, Josa shpëton veç me fitore!
Zëdhënësi i klubit të Feronikelit, Erlind Krasniqi ka njoftuar se klubi nga Drenasi nuk do t’i ndalojë ‘Plisave’ paraqitjen në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’. Feronikeli ka njoftuar mbrëmë për shitjen e biletave – me ç’rast ...
GazetaBlic | 16-May-2019 15:52
Zëdhënësi i klubit të Feronikelit, Erlind Krasniqi ka njoftuar se klubi nga Drenasi nuk do t’i ndalojë ‘Plisave’ paraqitjen në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’. Feronikeli ka njoftuar mbrëmë për shitjen e biletave – me ç’rast ...

Feronikeli mesazh Prishtinës para finales në Superligë
Feronikeli është zotuar se do t’i ofrojë rivalit për titull, Prishtinës, pritje korrekte në Drenas në ndeshjen që do ta përcaktojë kampionin e Kosovës në ditën finale të Superligës. Prishtina do të udhëtojë të dielën ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 15:46
Feronikeli është zotuar se do t’i ofrojë rivalit për titull, Prishtinës, pritje korrekte në Drenas në ndeshjen që do ta përcaktojë kampionin e Kosovës në ditën finale të Superligës. Prishtina do të udhëtojë të dielën ...

Plisat: S’ka qare pa na dhënë Feronikeli biletat, do të festojmë titullin në Drenas
Të dielën zhvillohet finalja e Superligës së Kosovës në futboll, ku Feronikeli pret Prishtinën në xhiron e fundit të sezonit. Fitorja dhe barazimi i jep titullin vendasve derisa kryeqytetasit mund të festojnë atë vetëm ...
InFokusi | 16-May-2019 15:33
Të dielën zhvillohet finalja e Superligës së Kosovës në futboll, ku Feronikeli pret Prishtinën në xhiron e fundit të sezonit. Fitorja dhe barazimi i jep titullin vendasve derisa kryeqytetasit mund të festojnë atë vetëm ...

Zbulohet oferta – Pogba tek Real Madridi
Sfidë e madhe, finale – ndeshje që do të vendosë gjithçka. Kështu mund të përshkruhet dueli i futbollit mes klubit të Feronikelit dhe Prishtinës, që do të zhvillohet me 19 maj në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas. ...
GazetaBlic | 16-May-2019 15:17
Sfidë e madhe, finale – ndeshje që do të vendosë gjithçka. Kështu mund të përshkruhet dueli i futbollit mes klubit të Feronikelit dhe Prishtinës, që do të zhvillohet me 19 maj në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas. ...

Ja sa kushtojnë biletat për ta parë nga afër sfidën, Feronikeli – Prishtina
Feronikeli dhe Prishtina të dielën takohen në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas për të përcaktuar se kush do të jetë kampioni Kosovës në futboll për sezonin 2018/19, shkruan Gazeta inFokus. Feronikeli edhe me barazim ...
InFokusi | 16-May-2019 15:14
Feronikeli dhe Prishtina të dielën takohen në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas për të përcaktuar se kush do të jetë kampioni Kosovës në futboll për sezonin 2018/19, shkruan Gazeta inFokus. Feronikeli edhe me barazim ...

Modric: Kam qarë nga lumturia për “Topin e Artë”
“Ndeshje veç për burra”! Feronikeli dhe Prishtina takohen të dielën, në kuadër të xhiros së fundit të Ipko Superligës së Kosovës, me ç’rast edhe do të kuptojmë fituesin e kampionatit, për shkak se Feronikeli ndodhet në ...
GazetaBlic | 16-May-2019 15:08
“Ndeshje veç për burra”! Feronikeli dhe Prishtina takohen të dielën, në kuadër të xhiros së fundit të Ipko Superligës së Kosovës, me ç’rast edhe do të kuptojmë fituesin e kampionatit, për shkak se Feronikeli ndodhet në ...

Feronikeli kërkon titullin kampion, por fëmijëve hyrjen në stadium ua ndalon
Feronikeli ka mundësin që të dielën të shpallet kampion i Kosovës në futboll, pasi pret në shtëpi skuadrën e Prishtinës që gjendët dy pikë prapa, shkruan Gazeta inFokus. Fakti që luanë para tifozëve të vet dhe që edhe ...
InFokusi | 16-May-2019 14:50
Feronikeli ka mundësin që të dielën të shpallet kampion i Kosovës në futboll, pasi pret në shtëpi skuadrën e Prishtinës që gjendët dy pikë prapa, shkruan Gazeta inFokus. Fakti që luanë para tifozëve të vet dhe që edhe ...

Eroll Salihu mesazh Feronikelit: Jeni të obliguar të ndani bileta për “Plisat”, absurd ndalimi i fëmijëve
Feronikeli dhe Prishtina kanë para tyre edhe 90 minuta për të përcaktuar kampionin e ri të Kosovës në futboll. Nikli do të jetë nikoqir i skuadrës prishtinase më 19 maj (e diele), me fillim prej orës 16:00 në stadiumin ...
Zeri | 16-May-2019 14:47
Feronikeli dhe Prishtina kanë para tyre edhe 90 minuta për të përcaktuar kampionin e ri të Kosovës në futboll. Nikli do të jetë nikoqir i skuadrës prishtinase më 19 maj (e diele), me fillim prej orës 16:00 në stadiumin ...

Feronikeli mesazh Prishtinës para finales në Superligë
Feronikeli është zotuar se do t’i ofrojë rivalit për titull, Prishtinës, pritje korrekte në Drenas në ndeshjen që do ta përcaktojë kampionin e Kosovës në ditën finale të Superligës. Prishtina do të udhëtojë të dielën ...
Gazeta Express | 16-May-2019 14:38
Feronikeli është zotuar se do t’i ofrojë rivalit për titull, Prishtinës, pritje korrekte në Drenas në ndeshjen që do ta përcaktojë kampionin e Kosovës në ditën finale të Superligës. Prishtina do të udhëtojë të dielën ...

2 Feronikeli “paralajmëron trazira”, asnjë fëmijë në stadium, “Plisat” e komentojnë vendimin
Të dielën në Drenas në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, do të zhvillohet njëra nga ndeshjet më joshëse të viteve të fundit. Feronikeli si lider i tabelës e pret Prishtinën dhe fituesi i këtij ballafaqimi edhe do të shpallet ...
Kosova Sot | 16-May-2019 14:18
Të dielën në Drenas në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, do të zhvillohet njëra nga ndeshjet më joshëse të viteve të fundit. Feronikeli si lider i tabelës e pret Prishtinën dhe fituesi i këtij ballafaqimi edhe do të shpallet ...

Feronikeli – Prishtina, vjen lajmi i rëndësishëm nga Drenasi
Feronikeli është nikoqir i Prishtinë në duelin e fundit për këtë edicion në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus. E ashtuquajtura “finale” pasi do të përcaktoj fituesin e titullit kampion do të zhvillohet ...
InFokusi | 16-May-2019 14:17
Feronikeli është nikoqir i Prishtinë në duelin e fundit për këtë edicion në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus. E ashtuquajtura “finale” pasi do të përcaktoj fituesin e titullit kampion do të zhvillohet ...

Ky është kapaciteti i stadiumit ‘Rexhep Rexhepi’ ku do të zhvillohet ndeshja Feronikli – Prishtina
Të dielën zhvillohet finalja e Superligës së Kosovës në futboll, ku Feronikeli pret Prishtinën në xhiron e fundit të sezonit, raporton Zëri.info. Fitorja dhe barazimi i jep titullin vendasve derisa kryeqytetasit mund të ...
Zeri | 16-May-2019 13:29
Të dielën zhvillohet finalja e Superligës së Kosovës në futboll, ku Feronikeli pret Prishtinën në xhiron e fundit të sezonit, raporton Zëri.info. Fitorja dhe barazimi i jep titullin vendasve derisa kryeqytetasit mund të ...

Feronikeli: Tifozët e Prishtinës të vijnë në Drenas dhe t'i blejnë biletat
Sfida kryesore e këtij edicioni në Superligën e Kosovës në futboll do të zhvillohet të dielën në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, raporton Zëri.info. Në këtë ndeshje, Feronikelit i mjafton edhe vetëm barazimi për ...
Zeri | 16-May-2019 13:13
Sfida kryesore e këtij edicioni në Superligën e Kosovës në futboll do të zhvillohet të dielën në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, raporton Zëri.info. Në këtë ndeshje, Feronikelit i mjafton edhe vetëm barazimi për ...

Plisat: S’ka qare pa na dhënë Feronikeli biletat, do të festojmë titullin në Drenas
Të dielën zhvillohet finalja e Superligës së Kosovës në futboll, ku Feronikeli pret Prishtinën në xhiron e fundit të sezonit. Fitorja dhe barazimi i jep titullin vendasve derisa kryeqytetasit mund të festojnë atë vetëm ...
Indeks Online | 16-May-2019 13:13
Të dielën zhvillohet finalja e Superligës së Kosovës në futboll, ku Feronikeli pret Prishtinën në xhiron e fundit të sezonit. Fitorja dhe barazimi i jep titullin vendasve derisa kryeqytetasit mund të festojnë atë vetëm ...

Feronikeli: “Plisat” le të vijnë, por jo si grup i organizuar
Feronikeli e sqaron për Gazetën Express situatën rreth stadiumit “Rexhep Rexhepi”, ku të dielën e pret Prishtinën në ndeshjen vendimtare për titullin e kampionit Feronikeli ka konfirmuar për Gazetën Express se nuk do ...
Gazeta Express | 16-May-2019 12:47
Feronikeli e sqaron për Gazetën Express situatën rreth stadiumit “Rexhep Rexhepi”, ku të dielën e pret Prishtinën në ndeshjen vendimtare për titullin e kampionit Feronikeli ka konfirmuar për Gazetën Express se nuk do ...

Kryetari i Plisave: ‘’Llapi o me Prishtinën, jo me Patatinën’’
Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir Batatinës dhe tifozëve të Llapit. Llapi dje u mposht 1-3 nga Feronikeli në Podujevë, por para ndeshjes ndodhën disa ...
Kosova Sot | 16-May-2019 12:45
Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir Batatinës dhe tifozëve të Llapit. Llapi dje u mposht 1-3 nga Feronikeli në Podujevë, por para ndeshjes ndodhën disa ...

De Jong largohet si kampion nga Ajaxi: Mezi po pres të stërvitem me Messin!
“Finalja e madhe” po afron. Skuadra e Feronikelit e pret Prishtinën të dielën me fillim nga ora 16:00 në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’, në kuadër të xhiros së fundit të Ipko Superligës së Kosovës, përcjell GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 16-May-2019 12:44
“Finalja e madhe” po afron. Skuadra e Feronikelit e pret Prishtinën të dielën me fillim nga ora 16:00 në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’, në kuadër të xhiros së fundit të Ipko Superligës së Kosovës, përcjell GazetaBlic. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved