ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 08:22

Laçianët që tmerruan Francën, të paktën 70 apartamente të grabitura

Laçianët që tmerruan Francën, të paktën 70 apartamente të grabitura
Shtatë persona janë vënë në pranga pas një hetimi 3 mujor i policisë shqiptare dhe asaj franceze, 3 prej të cilëve u kapën në vendin tonë. Ata akuzohen për vjedhje me forcë të rreth 70 apartamenteve në zonën e Nancy-t. ...
VizionPlus | 14-May-2019 20:38
Shtatë persona janë vënë në pranga pas një hetimi 3 mujor i policisë shqiptare dhe asaj franceze, 3 prej të cilëve u kapën në vendin tonë. Ata akuzohen për vjedhje me forcë të rreth 70 apartamenteve në zonën e Nancy-t. ...

Operacion i koordinuar nga Europol, 8 të arrestuar, 5 jetonin në Francë
Policia e Shtetit ka dhënë detaje në lidhje me grupin e strukturuar kriminal të shkatërruar, me 8 persona të arrestuar. Në njoftimin e policisë thuhet se ndër 8 të arrestuarit, 5 jetonin në Francë dhe 3 në Shqipëri. ...
Lapsi | 14-May-2019 19:50
Policia e Shtetit ka dhënë detaje në lidhje me grupin e strukturuar kriminal të shkatërruar, me 8 persona të arrestuar. Në njoftimin e policisë thuhet se ndër 8 të arrestuarit, 5 jetonin në Francë dhe 3 në Shqipëri. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved