ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:22

Anna Falchi mbetet topless pas fitores së Lazios

Anna Falchi mbetet topless pas fitores së Lazios
“Pa fjalë, vetëm shumë lumturi… Kurrë mos u dorëzo. Kjo do të jetë gjithmonë motoja jonë… Forza Lazio’. Kështu shkruan Anna Falchi pas fitores së skuadrës së saj të zemrës në finalen e Kupës së Italisë. Showgirli ka ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:05
“Pa fjalë, vetëm shumë lumturi… Kurrë mos u dorëzo. Kjo do të jetë gjithmonë motoja jonë… Forza Lazio’. Kështu shkruan Anna Falchi pas fitores së skuadrës së saj të zemrës në finalen e Kupës së Italisë. Showgirli ka ...

FOTOT/ Zhvishet aktorja e njohur pas fitores së Lacios: Mbajta premtimin para tifozëve
Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion. Një tifoze e flaktë e Lacios, Ana Falçi, ...
GazetaTema | 16-May-2019 13:15
Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion. Një tifoze e flaktë e Lacios, Ana Falçi, ...

Strakosha bën Strakoshën, Gjimshiti ngel në klasë, notat
Finalja e Kupës së Italisë kishte një copëz kuqezi, një sfidë brenda sfidës, Strakosha kundër Gjimshitit, dy nga legjionarët më në formë në Serie A. Fati e desh që në fund të festonte Tomasi, Lazio siguroi për herë të ...
BalkanWeb | 16-May-2019 10:20
Finalja e Kupës së Italisë kishte një copëz kuqezi, një sfidë brenda sfidës, Strakosha kundër Gjimshitit, dy nga legjionarët më në formë në Serie A. Fati e desh që në fund të festonte Tomasi, Lazio siguroi për herë të ...

Tare: Trofeun ia dedikojmë tifozëve, Inzagi do qëndrojë!
Lacio arriti mbrëmjen e djeshme të triumfonte në finalen e Kupës së Italisë ku mposhti me rezultatin 2-0, Atalantën. Pjesë e suksesit të bardhekaltërve është edhe drejtori shqiptar, Igli Tare. Ish-futbollisti i ...
GazetaTema | 16-May-2019 11:23
Lacio arriti mbrëmjen e djeshme të triumfonte në finalen e Kupës së Italisë ku mposhti me rezultatin 2-0, Atalantën. Pjesë e suksesit të bardhekaltërve është edhe drejtori shqiptar, Igli Tare. Ish-futbollisti i ...

VIDEO/ Trajneri serb kërkon të zihet me grushta me tifozët në Itali, ndërhyrja e policisë shmang përplasjen
Para finales së Kupës së Italisë mes Lazios dhe Atalantës ka pasur tensione dhe përplasje. Në to është përfshirë edhe trajneri serb i Bolognës, Sinisa Mihajlovic. Ai ka debatuar me tifozët të cilët e kanë ofenduar dhe ...
GazetaTema | 16-May-2019 10:37
Para finales së Kupës së Italisë mes Lazios dhe Atalantës ka pasur tensione dhe përplasje. Në to është përfshirë edhe trajneri serb i Bolognës, Sinisa Mihajlovic. Ai ka debatuar me tifozët të cilët e kanë ofenduar dhe ...

Tare: Një vit me ulje dhe ngritje, por trofeu mbetet në histori
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...
BalkanWeb | 16-May-2019 06:34
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...

Juventus uron Lacion për fitoren e Kupës së Italisë
Lazio fitoi Kupën e shtatë të Italisë pasi mposhti në finale Atalantën me rezultatin 2-0 në ‘Olimpico’. Juventusi, i cili do të jetë kundërshtari i Lacios në Superkupën e italisë verën e ardhshme, përgëzoi ekipin e ...
BalkanWeb | 16-May-2019 00:39
Lazio fitoi Kupën e shtatë të Italisë pasi mposhti në finale Atalantën me rezultatin 2-0 në ‘Olimpico’. Juventusi, i cili do të jetë kundërshtari i Lacios në Superkupën e italisë verën e ardhshme, përgëzoi ekipin e ...

Lacio fiton kupën e Italisë, Strakosha i rrëmben trofeun Gjimshitit
Lacio fiton Kupën e Italisë në finale ndaj Atalantës, por pati shumë polemika pas ndeshjes, për një penallti të padhënë. Tomas Strakosha i mori suksesin Berat Gjimshitit. Kjo skuadër mund të quhet anti-Juventusi, të ...
ABCNews | 16-May-2019 12:47
Lacio fiton Kupën e Italisë në finale ndaj Atalantës, por pati shumë polemika pas ndeshjes, për një penallti të padhënë. Tomas Strakosha i mori suksesin Berat Gjimshitit. Kjo skuadër mund të quhet anti-Juventusi, të ...

“Kupa është e jona”: Kjo është festa e tre shqiptarëve të Lazios pasi e fituan Kupën e Italisë
Valon Berisha e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet së bashku me dy shqiptarët tjerë të Lazios, Riza Durmishi e Thomas Strakosha me trofeun e Kupës së Italisë Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në ...
Kosova Sot | 16-May-2019 14:23
Valon Berisha e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet së bashku me dy shqiptarët tjerë të Lazios, Riza Durmishi e Thomas Strakosha me trofeun e Kupës së Italisë Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në ...

“Kupa është e jona”: Kjo është festa e tre shqiptarëve të Lazios pasi e fituan Kupën e Italisë
Valon Berisha e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet së bashku me dy shqiptarët tjerë të Lazios, Riza Durmishi e Thomas Strakosha me trofeun e Kupës së Italisë Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në ...
Gazeta Express | 16-May-2019 14:08
Valon Berisha e ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet së bashku me dy shqiptarët tjerë të Lazios, Riza Durmishi e Thomas Strakosha me trofeun e Kupës së Italisë Lazio e ka fituar Kupën e Italisë pasi në ...

Lacio fiton Kupën e Italisë, Strakosha mposht Gjimshtin e Berishën
Lacio fiton Kupën e Italisë duke mposhtu në finale Atalantën, me Tomas Strakoshën që fiton derbin kuqezi ndaj Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës. Ka qenë një takim i luftuar në “Olimpico të Romës”, por që është ...
BalkanWeb | 15-May-2019 23:13
Lacio fiton Kupën e Italisë duke mposhtu në finale Atalantën, me Tomas Strakoshën që fiton derbin kuqezi ndaj Berat Gjimshitit dhe Etrit Berishës. Ka qenë një takim i luftuar në “Olimpico të Romës”, por që është ...

Strakosha bën Strakoshën, Gjimshiti ngel në klasë, notat
Finalja e Kupës së Italisë kishte një copëz kuqezi, një sfidë brenda sfidës, Strakosha kundër Gjimshitit, dy nga legjionarët më në formë në Serie A. Fati e desh që në fund të festonte Tomasi, Lazio siguroi për herë të ...
E Dua Sportin | 16-May-2019 13:01
Finalja e Kupës së Italisë kishte një copëz kuqezi, një sfidë brenda sfidës, Strakosha kundër Gjimshitit, dy nga legjionarët më në formë në Serie A. Fati e desh që në fund të festonte Tomasi, Lazio siguroi për herë të ...

Aktorja e njohur mban premtimin, zhvishet pas triumfit të Lazios së Valon Berishës
Lazio arriti të fitonte 2:0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion. Një tifoze e flaktë e Lazios, Ana Falçi, ...
Zeri | 16-May-2019 12:14
Lazio arriti të fitonte 2:0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ishte trofeu i shtatë për kryeqytetasit në këtë kompedicion. Një tifoze e flaktë e Lazios, Ana Falçi, ...

Trajneri serb e humb kontrollin, bëri gjestin e turpshëm!
Ish futbollisti serb, Sinisha Mihajlloviqi, ka bërë një gjest të turpshëm dhe ka habitur edhe botën e futbollit! Ai ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:30
Ish futbollisti serb, Sinisha Mihajlloviqi, ka bërë një gjest të turpshëm dhe ka habitur edhe botën e futbollit! Ai ka tentuar ta sulmojë një tifoz i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reagoi ...

Lazio fiton Kupën e Italisë, ja deklarata e Tare
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...
Shenja | 16-May-2019 09:04
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...

Para finales së Kupës së Italisë, trajneri serb humb kontrollin dhe niset për ta sulmuar tifozin
Lazio është fitues i Kupës së Italisë për edicionin 2018/2019 pas triumfit në finalen e mbrëmshme kundër Atalantas. Skuadra nga kryeqyteti italian arriti ta fitojë ndeshjen me rezultat të pastër 2:0 dhe të shpallet ...
Zeri | 16-May-2019 08:38
Lazio është fitues i Kupës së Italisë për edicionin 2018/2019 pas triumfit në finalen e mbrëmshme kundër Atalantas. Skuadra nga kryeqyteti italian arriti ta fitojë ndeshjen me rezultat të pastër 2:0 dhe të shpallet ...

Ka diçka që nuk shkon me Barcelonën – De Ligt në dyshime
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...
GazetaBlic | 16-May-2019 08:35
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...

Lazio fiton Kupën e Italisë
Golat e Milinkovic-Saviç dhe Correa në fundin e pjesës së dytë i dhanë Lazios Kupën e Italisë në finalen me Atalanta. Ekipi i Thomas Strakoshës triumfoi me rezultatin 2 – 0 në një finale të luftuar gjatë të gjithë ...
TV Klan | 15-May-2019 23:41
Golat e Milinkovic-Saviç dhe Correa në fundin e pjesës së dytë i dhanë Lazios Kupën e Italisë në finalen me Atalanta. Ekipi i Thomas Strakoshës triumfoi me rezultatin 2 – 0 në një finale të luftuar gjatë të gjithë ...

Lazio fiton Kupën e Italisë, ja deklarata e Tare
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 08:21
Lacio ia doli që këtë sezon të rrëmbejë një trofe si ai i Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes kundër Atalantës, drejtori sportiv i Lazios Igli Tare foli për mikrofonin e Lazio Style Channel: “Ishte një vit i vështirë ...

Triumfon Lazio, Strakosha fiton Kupën e Italisë në “derbin” me Gjimshitin
Lazio ka fituar Kupën e Italisë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën grupe të Europa League pasi ka mundur Atalanta-n në finale me rezultatin 2-0. Heronjtë e ndeshjes, e cila dukej se do të shkonte me shtesë, ka qenë ...
GazetaTema | 15-May-2019 22:55
Lazio ka fituar Kupën e Italisë dhe ka siguruar kualifikimin në fazën grupe të Europa League pasi ka mundur Atalanta-n në finale me rezultatin 2-0. Heronjtë e ndeshjes, e cila dukej se do të shkonte me shtesë, ka qenë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved