ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 02:02

Kryemadhi takim në SHBA me Nancy Pelosin: Pres me padurim të përfitoj nga eksperienca e saj për të ndërtuar një Shqipëri më të fortë!

Kryemadhi takim në SHBA me Nancy Pelosin: Pres me padurim të përfitoj nga eksperienca e saj për të ndërtuar një Shqipëri më të fortë!
Gjatë vizitës së saj në SHBA, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka takuar Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. Kryemadhi shprehet se biseduan mbi marrëdhëniet e Shqipërisë dhe ...
Telegraf | 16-May-2019 11:23
Gjatë vizitës së saj në SHBA, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka takuar Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. Kryemadhi shprehet se biseduan mbi marrëdhëniet e Shqipërisë dhe ...

Monika Kryemadhi bën një foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin
Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime. Shpërndan edhe ndonjë njoftim, por ...
GazetaTema | 16-May-2019 10:23
Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime. Shpërndan edhe ndonjë njoftim, por ...

Kryemadhi në SHBA: Më shumë gra e vajza në politikë
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...
Top Channel | 16-May-2019 09:47
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...

Kryemadhi në SHBA: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza
SHBA Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. Me një shënim në “Facebook”, Kryemadhi shprehet se në takimin me ...
BalkanWeb | 16-May-2019 09:34
SHBA Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. Me një shënim në “Facebook”, Kryemadhi shprehet se në takimin me ...

Kryemadhi takon Nancy Pelosin: Të fuqizojmë marrëdhënien tonë me SHBA
Drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me Spiekeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. Takimin e ka njoftuar vetë Kryemadhi në një postim në “Facebook”, e cila zbardhi dhe ...
VizionPlus | 16-May-2019 09:56
Drejtuesja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me Spiekeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosin. Takimin e ka njoftuar vetë Kryemadhi në një postim në “Facebook”, e cila zbardhi dhe ...

Kryemadhi në SHBA, takim me Nancy Pelosin: Politika ka nevojë për më shumë gra e vajza
Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka zhvilluar nje takim ne SHBA, me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Me nje shenim ne faqen e saj ne FB, ajo informon se ka qene nje kenaqesi e ...
Gazeta Express | 16-May-2019 17:05
Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka zhvilluar nje takim ne SHBA, me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Me nje shenim ne faqen e saj ne FB, ajo informon se ka qene nje kenaqesi e ...

Kryemadhi takon kryetaren e Dhomës së Kongresit Amerikan
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...
Illyriapress | 16-May-2019 15:49
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...

Kryemadhi në SHBA: Më shumë gra e vajza në politikë
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...
Klan Kosova | 16-May-2019 11:37
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...

Monika Kryemadhi bën foto në korridor me Nancy Pelosin: Do ta bëj Shqipërinë më të fortë, kur të marrim pushtetin
Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime. Shpërndan edhe ndonjë njoftim, por ...
Lexo | 16-May-2019 10:59
Monika Kryemadhi prej së shtunës ndodhet në SHBA. Ajo thotë se është për një vizitë pune dhe poston herë pas here foto korridoreve me ndonjë kongresmen, të cilat i konsideron takime. Shpërndan edhe ndonjë njoftim, por ...

Kryemadhi foto me Nancy Pelosin: Kënaqësi që e takova
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës në SHBA ka takuar dhe drejtuesen e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosi. Në një status në facebook, Kryemadhi shkruan: Ishte kënaqësi e madhe të ...
Lajmi i Fundit | 16-May-2019 10:56
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë vizitës në SHBA ka takuar dhe drejtuesen e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan, Nancy Pelosi. Në një status në facebook, Kryemadhi shkruan: Ishte kënaqësi e madhe të ...

Kryemadhi në SHBA: Nevojiten më shumë gra në politikë
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka disa ditë në SHBA, ku po zhvillon takime me një sërë përfaqësuesish të lartë politikë. Ajo, gjatë vizitave, ka takuar dhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...
Dritare | 16-May-2019 10:52
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka disa ditë në SHBA, ku po zhvillon takime me një sërë përfaqësuesish të lartë politikë. Ajo, gjatë vizitave, ka takuar dhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...

Kryemadhi në SHBA: Më shumë gra e vajza në politikë
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...
Gazeta Dita | 16-May-2019 10:26
Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë mes tyre edhe Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan ...

Kryemadhi takime në DASH: Situata e rëndë politiko-sociale në Shqipëri
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ndau me Falatko opinionet dhe shqetësimet sipas ...
VizionPlus | 15-May-2019 22:36
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ndau me Falatko opinionet dhe shqetësimet sipas ...

Zbardhet takimi i Monika Kryemadhit me Nancy Pelosi
Gjatë vizitës zyrtare në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. I fundit ka qenë me Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan Nancy Pelosi. ...
Gazeta Express | 16-May-2019 09:50
Gjatë vizitës zyrtare në SHBA, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh me përfaqësues të lartë. I fundit ka qenë me Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan Nancy Pelosi. ...

Kryemadhi takim me zyrtaren e DASH, ndan shqetësimet e Shqipërisë
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ndau me zj.Falatko opinionet dhe shqetësimet ...
BalkanWeb | 15-May-2019 19:28
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ndau me zj.Falatko opinionet dhe shqetësimet ...

Kryemadhi takon zyrtaren e Kongresit Amerikan: Dua të përfitoj nga eksperienca e saj, për një Shqipëri më të fortë
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar në SHBA me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Gjatë një statusi në rrjetet sociale, Kryemadhi e cilëson zyrtaren amerikane një model ...
Politiko | 16-May-2019 09:18
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar në SHBA me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Gjatë një statusi në rrjetet sociale, Kryemadhi e cilëson zyrtaren amerikane një model ...

SHBA/ Kryemadhi takon Nancy Pelosin: Model i fortë për gratë dhe vajzat e Shqipërisë
Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi zhvilloi në SHBA një takim me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Në një postim në Facebook Kryemadhi ka njoftuar se me znj. Pelosi bisedoi mbi ...
Gazeta55 | 16-May-2019 09:15
Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi zhvilloi në SHBA një takim me Nancy Pelosin, Spikeren e Dhomës së Përfaqësuesve në Kongresin Amerikan. Në një postim në Facebook Kryemadhi ka njoftuar se me znj. Pelosi bisedoi mbi ...

Kryemadhi në DASH, shpreh shqetësimet për krizën politike në Shqipëri
Uashington, 15 maj 2019 – Gjatë vizitës në SHBA, Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ...
Illyriapress | 16-May-2019 01:21
Uashington, 15 maj 2019 – Gjatë vizitës në SHBA, Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi u prit në Departamentin Amerikan të Shtetit nga Susan Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ...

Kryemadhi takon zyrtaren amerikane, ndan shqetësimet mbi situatën e rëndë
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim zyrtar në Departamentin Amerikan të Shtetit me Zj.Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ndau me K.Falatko ...
Lajmi i Fundit | 15-May-2019 20:28
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim zyrtar në Departamentin Amerikan të Shtetit me Zj.Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Cështjet e Europës Qendrore e Jugore. Kryemadhi ndau me K.Falatko ...

Departamenti i Shtetit pret opozitën, Gjermania ofron negocim, ‘Bild’ jep përgjimet
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi është pritur sot në Departamentin e Shtetin ku ka takuar zyrtaren e këtij departamenti Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e ...
Gazeta55 | 15-May-2019 20:27
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi është pritur sot në Departamentin e Shtetin ku ka takuar zyrtaren e këtij departamenti Susan K.Falatko, Drejtore e Zyrës për Çështjet e Europës Qendrore e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved