ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 00:51

Kosovarja bën kërdi në Zvicër, shtiret si mjeke dhe u merr pacientëve mijëra franga

Kosovarja bën kërdi në Zvicër, shtiret si mjeke dhe u merr pacientëve mijëra franga
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Koha.mk | 16-May-2019 17:35
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Policia arreston edhe një kosovare, u paraqit si mjeke në një spital
Policia kontrolloi shtëpinë e mjekes në kantonin e Schaffhausen. Ajo u arrestua. Pas raportit prej 20 minutash: Disa oficerë u çuan të enjten në mëngjes në rezidencën e Imera I. (36). Gruaja me rrënjë kosovare thuhet se ...
AlbInfo | 16-May-2019 16:44
Policia kontrolloi shtëpinë e mjekes në kantonin e Schaffhausen. Ajo u arrestua. Pas raportit prej 20 minutash: Disa oficerë u çuan të enjten në mëngjes në rezidencën e Imera I. (36). Gruaja me rrënjë kosovare thuhet se ...

Kosovarja bën kërdi në Zvicër, shtiret si mjeke dhe u merr pacientëve mijëra franga
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Republika | 16-May-2019 12:55
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Shqiptarët në “shënjestër” të shtetit zviceran për vjedhje e mashtrime
Skandalet e kosovarëve në Zvicër nuk kanë të ndalur. Pas reperes Loredana Zefi, edhe një kosovare tjetër po akuzohet për mashtrim. 36 vjeçarja, Imera I, ashtu siç i referohet mediumi zviceran “20 minuten”, po akuzohet ...
Gazeta Express | 16-May-2019 12:50
Skandalet e kosovarëve në Zvicër nuk kanë të ndalur. Pas reperes Loredana Zefi, edhe një kosovare tjetër po akuzohet për mashtrim. 36 vjeçarja, Imera I, ashtu siç i referohet mediumi zviceran “20 minuten”, po akuzohet ...

Kosovarja shtiret si mjeke, ua merr 200 mijë franga fqinjëve zviceran
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Arbresh | 16-May-2019 12:31
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

“Doktoresha” nga Kosova akuzohet se përfitoi mbi 200 mijë franga në Zvicër
Një grua nga Kosova, Imera I., 36-vjeçare akuzohet se ka mashtruar duke përfituar mbi 200 mijë franga. Ajo është paraqitur si mjeke, por nuk ishte në të vërtetë, shkruan “20min.ch”. Ajo ka mashtruar disa fqinjë dhe disa ...
AlbInfo | 16-May-2019 12:26
Një grua nga Kosova, Imera I., 36-vjeçare akuzohet se ka mashtruar duke përfituar mbi 200 mijë franga. Ajo është paraqitur si mjeke, por nuk ishte në të vërtetë, shkruan “20min.ch”. Ajo ka mashtruar disa fqinjë dhe disa ...

Kosovarja bën kërdi në Zvicër, shtiret si mjeke dhe u merr pacientëve mijëra franga
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
TetovaSot | 16-May-2019 12:08
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Kosovarja bën kërdi në Zvicër, shtiret si mjeke dhe u merr pacientëve mijëra franga
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Albportali | 16-May-2019 11:59
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Kosovarja bën kërdi në Zvicër, shtiret si mjeke dhe u merr pacientëve mijëra franga
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Indeks Online | 16-May-2019 11:54
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Plas skandali tjetër në Zvicër, kosovarja ‘mjeke’ mashtroi familjet zvicerane – rrëmben 200 mijë franga
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Ina-Online | 16-May-2019 11:54
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Kosovarja shtiret si mjeke, ua merr 200 mijë franga fqinjëve zviceran
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
InFokusi | 16-May-2019 11:52
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Kosovarja shtiret si mjeke, ua merr 200 mijë franga fqinjëve zviceranë
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçe, shfaqet ...
Gazeta Express | 16-May-2019 11:43
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçe, shfaqet ...

Plas skandali tjetër në Zvicër, kosovarja ‘mjeke’ mashtroi familjet zvicerane – rrëmben 200 mijë franga
Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare shfaqet në llogarinë e saj në Facebook. Një tjetër foto tregon zeshkanen e bukur me prejardhje nga Kosova para një kabineti me ilaçe. ...
Lajminet | 16-May-2019 11:38
Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare shfaqet në llogarinë e saj në Facebook. Një tjetër foto tregon zeshkanen e bukur me prejardhje nga Kosova para një kabineti me ilaçe. ...

Kosovarja aktron mjeken në Zvicër, iu merr mijëra franga fqinjëve dhe pacientëve
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36-vjeçare ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 11:20
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36-vjeçare ...

Kosovarja aktron mjeken në Zvicër, iu merr mijëra franga fqinjëve dhe pacientëve
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...
Zeri | 16-May-2019 11:20
Një mjeke e rreme nga kantoni i Schaffhausen ia ka marrë nga xhepi mbi 200.000 franga Georg G. Por ai nuk është viktima e vetme. Në mantelin e saj të bardhë dhe me një stetoskop rreth qafës, Imera I.*, 36 vjeçare ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved