ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:22

Kosova dhe Mbretëria e Bashkuar së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë

Kosova dhe Mbretëria e Bashkuar së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...
Arbresh | 16-May-2019 15:37
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...

Kosova dhe Britania së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...
Telegrafi | 16-May-2019 14:59
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...

Kosova dhe Mbretëria e Bashkuar së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionar i Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...
Gazeta Express | 16-May-2019 15:29
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionar i Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...

Kosova dhe Britania së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...
Klan Kosova | 16-May-2019 15:20
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...

Kosova dhe Mbretëria e Bashkuar së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me AndrewMitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...
Gazeta Monitor | 16-May-2019 15:11
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me AndrewMitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...

Kosova dhe Mbretëria e Bashkuar së shpejti me marrëveshje për tregti të lirë
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...
Kosova Press | 16-May-2019 14:56
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala gjatë takimit që zhvilloi me Andrew Mitchell, Komisionerin e Tregtisë për Evropë të Mbretërisë së Bashkuar, theksoi se Mbretëria e Bashkuar ka kontribuar jashtëzakonisht ...

Haradinaj: Kosova e Britania duan fuqizimin e partneritetit ekonomik
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...
TetovaSot | 16-May-2019 11:05
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...

Haradinaj: Marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë t’i shndërrojmë në një dimension të ri
Sipas tij, mbështetjen e jashtëzakonshme dhe marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe ka ardhur koha t’i shndërrojmë në një dimension të ri të bashkëpunimit me interes të dyanshëm. Ai ka thënë se me e Komisionerin ...
Lajminet | 16-May-2019 10:56
Sipas tij, mbështetjen e jashtëzakonshme dhe marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe ka ardhur koha t’i shndërrojmë në një dimension të ri të bashkëpunimit me interes të dyanshëm. Ai ka thënë se me e Komisionerin ...

“Marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë t’i shndërrojmë në një dimension të ri”
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot me komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 10:50
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot me komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe ...

Haradianaj: Është koha që marrëdhëniet me Britaninë t’i shndërrojmë në një dimension të ri të bashkëpunimit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur sot në një takim Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj ka theksuar se tash është koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me ...
Telegrafi | 16-May-2019 10:47
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur sot në një takim Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj ka theksuar se tash është koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me ...

Haradinaj: Marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë t’i shndërrojmë në një dimension të ri
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...
Klan Kosova | 16-May-2019 10:48
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...

Haradinaj: Kosova e Britania duan fuqizimin e partneritetit ekonomik
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...
Arbresh | 16-May-2019 10:37
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...

Haradinaj: Kosova e Britania duan fuqizimin e partneritetit ekonomik
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...
Indeks Online | 16-May-2019 10:35
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell. Haradinaj tha se ka ardhur koha që marrëdhëniet e shkëlqyera me Britaninë e Madhe t’i ...

Haradinaj: Kosova e Britania duan fuqizimin e partneritetit ekonomik
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell.
Kosova Press | 16-May-2019 10:31
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot Komisionerin për Tregti për Evropë në Britaninë e Madhe, Andrew Mitchell.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved