ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 09:48

Kosnett: SHBA thellësisht të përfshira në procesin e dialogut

Kosnett: SHBA thellësisht të përfshira në procesin e dialogut
Ambasadori i SHBA në Prishtinë, Philip Kosnett tha sot se Shtetet e Bashkuara janë “thellësisht të përfshira” në procesin e dialogut midis Kosovës dhe Serbisë, i cili zhvillohet me mbështetjen e BE dhe se bashkëpunojnë ...
Arbresh | 16-May-2019 18:11
Ambasadori i SHBA në Prishtinë, Philip Kosnett tha sot se Shtetet e Bashkuara janë “thellësisht të përfshira” në procesin e dialogut midis Kosovës dhe Serbisë, i cili zhvillohet me mbështetjen e BE dhe se bashkëpunojnë ...

Kosnett: SHBA thellësisht të përfshira në procesin e dialogut
Ambasadori i SHBA në Prishtinë, Philip Kosnett tha sot se Shtetet e Bashkuara janë “thellësisht të përfshira” në procesin e dialogut midis Kosovës dhe Serbisë, i cili zhvillohet me mbështetjen e BE dhe se bashkëpunojnë ...
Indeks Online | 16-May-2019 17:26
Ambasadori i SHBA në Prishtinë, Philip Kosnett tha sot se Shtetet e Bashkuara janë “thellësisht të përfshira” në procesin e dialogut midis Kosovës dhe Serbisë, i cili zhvillohet me mbështetjen e BE dhe se bashkëpunojnë ...

Kosnett: SHBA thellësisht të përfshira në procesin e dialogut
Ambasadori i SHBA në Prishtinë, Philip Kosnett tha sot se Shtetet e Bashkuara janë "thellësisht të përfshira" në procesin e dialogut midis Kosovës dhe Serbisë, i cili zhvillohet me mbështetjen e BE dhe se bashkëpunojnë ...
Kosova Press | 16-May-2019 17:20
Ambasadori i SHBA në Prishtinë, Philip Kosnett tha sot se Shtetet e Bashkuara janë "thellësisht të përfshira" në procesin e dialogut midis Kosovës dhe Serbisë, i cili zhvillohet me mbështetjen e BE dhe se bashkëpunojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved