ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 02:02

Kontrolle për rritjen e sigurisë, 23 të arrestuar në Korçë

Kontrolle për rritjen e sigurisë, 23 të arrestuar në Korçë
Strukturat e Policisë Korçë, kanë vijuar punën dhe kontrollet e vazhdueshme për rritjen e parametrave të sigurisë dhe goditjen e paligjshmërisë. 23 shtetas janë arrestuar në flagrancë dhe 34 të tjerë janë proceduar ...
VizionPlus | 16-May-2019 11:11
Strukturat e Policisë Korçë, kanë vijuar punën dhe kontrollet e vazhdueshme për rritjen e parametrave të sigurisë dhe goditjen e paligjshmërisë. 23 shtetas janë arrestuar në flagrancë dhe 34 të tjerë janë proceduar ...

Të “çmendurit” në timon, ndalohen tre shoferë të dehur në Elbasan
Tre persona kanë rënë në pranga pas një kontrolli “blitz” nga Policia e Elbasanit. Referuar raportimit zyrtar, mësohet se ata drejtonin automjetet e tyre në gjendje të dehur. Më poshtë po përcjellim detajet e aksionit ...
GazetaTema | 16-May-2019 09:53
Tre persona kanë rënë në pranga pas një kontrolli “blitz” nga Policia e Elbasanit. Referuar raportimit zyrtar, mësohet se ata drejtonin automjetet e tyre në gjendje të dehur. Më poshtë po përcjellim detajet e aksionit ...

Shqipëri, arrestohet i kërkuari nga Interpoli
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...
Telegrafi | 16-May-2019 09:37
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...

Italia mbledh “skifterët” në Shqipëri! Arrestohet me qëllim ekstradimi 44 vjeçari në Kurbin
Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës të Policisë italiane,arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Italisë shtetasin shqiptar të shpallur në ...
ScanTv | 16-May-2019 11:02
Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës të Policisë italiane,arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Italisë shtetasin shqiptar të shpallur në ...

Në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, pranga kurbinasit
Një 44-vjeçar nga Kurbini është arrestuar në Shqipëri për llogari të drejtësisë italiane. Shtetasi me iniciale, H.I, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian për akuzën ‘vjedhje në rrethana rënduese’. ...
BalkanWeb | 16-May-2019 09:18
Një 44-vjeçar nga Kurbini është arrestuar në Shqipëri për llogari të drejtësisë italiane. Shtetasi me iniciale, H.I, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian për akuzën ‘vjedhje në rrethana rënduese’. ...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin
Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Kosova Press | 16-May-2019 10:58
Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...
TetovaSot | 16-May-2019 10:38
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin
Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 16-May-2019 09:12
Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, arrestohet kurbinasi
Një 44 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia është arrestuar përkohësisht nga policia e Kurbinit. Shtetasi i arrestuar është me inicialet H.I., banues në Kurbin. Sipas policisë, 44 vjeçari ishte shpallur ...
VizionPlus | 16-May-2019 09:29
Një 44 vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia është arrestuar përkohësisht nga policia e Kurbinit. Shtetasi i arrestuar është me inicialet H.I., banues në Kurbin. Sipas policisë, 44 vjeçari ishte shpallur ...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...
Alsat-M | 16-May-2019 10:12
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...

Në kërkim ndërkombëtar për vjedhje, pranga 44-vjeçarit
Një 44-vjeçar nga Kurbini është arrestuar në Shqipëri për llogari të drejtësisë italiane. 44-vjeçari H.I, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian për akuzën ‘vjedhje në rrethana rënduese’. Pas ...
Lapsi | 16-May-2019 09:34
Një 44-vjeçar nga Kurbini është arrestuar në Shqipëri për llogari të drejtësisë italiane. 44-vjeçari H.I, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian për akuzën ‘vjedhje në rrethana rënduese’. Pas ...

?Arrestohet i kërkuari nga Interpoli
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44-vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 09:50
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44-vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...

“Skifteri” shqiptar i dënuar me burg në Itali, arrestohet në Laç
Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin. Njoftimi Kurbin Vijon ...
Gazeta Express | 16-May-2019 09:50
Një tjetër shtetas shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin H.I.,44 vjeç, banues në Kurbin. Njoftimi Kurbin Vijon ...

Arrestohet 44-vjeçari me qëllim ekstradimi në Itali
Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, pas informacioneve të marra në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës të Policisë italiane ,arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Italisë ...
TV Klan | 16-May-2019 09:31
Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, pas informacioneve të marra në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe me Zyrën e Interforcës të Policisë italiane ,arrestuan përkohësisht me qëllim ekstradimi drejt Italisë ...

?Arrestohet i kërkuari nga Interpoli
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...
Indeks Online | 16-May-2019 09:32
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale “Vjedhje në rrethana rënduese” dhe “Mbajtja e sendeve të vjedhura”. ...

Elbasan/ Të dehur dhe pa dokumente, 3 shoferë në pranga
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të gjitha ...
BalkanWeb | 16-May-2019 09:07
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të gjitha ...

Në gjendje të dehur dhe pa leje drejtimi, arrestohen 3 persona
Tre persona janë arrestuar në flagrancë nga policia e Elbasanit pasi shkelën rregullat e qarkullimit rrugor. Shtetasit e arrestuar janë A.K., 60 vjeç dhe M.Xh., 24 vjeç, banues në Cërrik, si dhe shtetasi I.M., 50 vjeç ...
VizionPlus | 16-May-2019 09:09
Tre persona janë arrestuar në flagrancë nga policia e Elbasanit pasi shkelën rregullat e qarkullimit rrugor. Shtetasit e arrestuar janë A.K., 60 vjeç dhe M.Xh., 24 vjeç, banues në Cërrik, si dhe shtetasi I.M., 50 vjeç ...

Arrestohet i kërkuari nga Interpoli
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale "Vjedhje në rrethana rënduese" dhe "Mbajtja e sendeve të vjedhura".
Kosova Press | 16-May-2019 09:31
Policia në Shqipëri ka arrestuar një 44 vjeçar në Kurbin, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për veprat penale "Vjedhje në rrethana rënduese" dhe "Mbajtja e sendeve të vjedhura".

Të dehur dhe pa dokumente, arrestohen 3 persona në Elbasan
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të gjitha ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 09:21
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga tre persona, të cilët u ndaluan duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njoftimi i policisë: “Vijojnë kontrollet e pandërprera nga Policia Rrugore në të gjitha ...

Kapet 44-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombatër
Një 44-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është ndalur nga policia në Kurbin. Ai është arrestuar në bazë të një urdhri kërkimi ndërkombëtar, për veprat penale”Vjedhje në rrethana rënduese”. “Vijon puna për kapjen ...
ABCNews | 16-May-2019 09:09
Një 44-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është ndalur nga policia në Kurbin. Ai është arrestuar në bazë të një urdhri kërkimi ndërkombëtar, për veprat penale”Vjedhje në rrethana rënduese”. “Vijon puna për kapjen ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved