ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2019 23:21

Kështu mund ta kuptoni nëse po ju përgjojnë në WhatsApp

Kështu mund ta kuptoni nëse po ju përgjojnë në WhatsApp
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...
Zeri | 16-May-2019 15:37
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...

Kështu mund ta kuptoni nëse po ju përgjojnë në WhatsApp
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 14:56
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...

Kështu mund ta kuptoni nëse po ju përgjojnë në WhatsApp
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...
Ina-Online | 16-May-2019 12:24
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...

Kështu mund ta kuptoni nëse po ju përgjojnë në WhatsApp
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...
TetovaSot | 16-May-2019 12:18
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...

Kujdes! Përdoruesit e WhatsApp rrezikojnë të përgjohen. Ja si ta zbuloni nëse jeni të prekur
Është zbuluar një kërcënim i madh i WhatsApp-it që ka infektuar telefonat celularë të përdoruesve të shumëfishtë përmes thirrjeve të humbura në aplikacion nga numrat e panjohur. Facebook ka konfirmuar raporte që ...
Telegraf | 15-May-2019 12:41
Është zbuluar një kërcënim i madh i WhatsApp-it që ka infektuar telefonat celularë të përdoruesve të shumëfishtë përmes thirrjeve të humbura në aplikacion nga numrat e panjohur. Facebook ka konfirmuar raporte që ...

Kështu mund ta kuptoni nëse po ju përgjojnë në WhatsApp
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...
Gazeta Express | 16-May-2019 09:56
WhatsApp ka përgatitur me urgjencë një përditësim sigurie pasi mendohet se përdoruesit e kësaj platforme mund të jene të rrezikuar nga hakerat. Kompania zbuloi të martën se në platformën e mesazheve ka një lloj “çarje” ...

DASH do të merret me rastin e hakerimit të WhatsApp
WhatsApp tha se sulmi i hakerëve në aplikacionin WhatsApp do t’i lihet Departamentit amerikan të Drejtësisë. WhatsApp përdor rreth një miliard njerëz në muaj, dhe kompania mburret me sigurinë e aplikimit, raporton ...
BalkanWeb | 15-May-2019 08:10
WhatsApp tha se sulmi i hakerëve në aplikacionin WhatsApp do t’i lihet Departamentit amerikan të Drejtësisë. WhatsApp përdor rreth një miliard njerëz në muaj, dhe kompania mburret me sigurinë e aplikimit, raporton ...

Ministria amerikane e Drejtësisë do të merret me rastin e hakimit të WhatsApp
WhatsApp tha se sulmi i hakerëve në aplikacionin WhatsApp do t’i lihet Departamentit amerikan të Drejtësisë. WhatsApp përdor rreth një miliard njerëz në muaj, dhe kompania mburret me sigurinë e aplikimit, raporton ...
Gazeta Observer | 14-May-2019 23:47
WhatsApp tha se sulmi i hakerëve në aplikacionin WhatsApp do t’i lihet Departamentit amerikan të Drejtësisë. WhatsApp përdor rreth një miliard njerëz në muaj, dhe kompania mburret me sigurinë e aplikimit, raporton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved