ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2019 07:11

Këmbimi Valutor / Euro kap vlerën e tij më të ulët që prej janarit. Në luhatshmëri dhe monedhat e tjera.

Këmbimi Valutor / Euro kap vlerën e tij më të ulët që prej janarit. Në luhatshmëri dhe monedhat e tjera.
Euro e ka nisur ditën e sotme sërish në rënie, duke shënuar vlerën e tij më të ulët që prej muajit janar të këtij viti në kuotën e 122.8 lekëve. Dollari Amerikan ka pasur një zbritje me 0.2 pikë duke u këmbyer sot me ...
ScanTv | 16-May-2019 10:14
Euro e ka nisur ditën e sotme sërish në rënie, duke shënuar vlerën e tij më të ulët që prej muajit janar të këtij viti në kuotën e 122.8 lekëve. Dollari Amerikan ka pasur një zbritje me 0.2 pikë duke u këmbyer sot me ...

Euro prek nivelin më të ulët, ekspertët e këmbimit valutor japin disa arsye
Euro ka prekur nivelin më të ulët të këmbimit me lekut që prej fillimit të vitit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro është këmbyer me 123.26 lekë, rreth 0.08 pikë më pak se një ditë më parë. Ky është ...
Telegraf | 15-May-2019 16:32
Euro ka prekur nivelin më të ulët të këmbimit me lekut që prej fillimit të vitit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro është këmbyer me 123.26 lekë, rreth 0.08 pikë më pak se një ditë më parë. Ky është ...

Këmbimi valutor, zhvlerësohet Euro në raport me Lekun
Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën euro preku nivelin më të ulët në raport me lekun që prej fillimit të vitit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot me 123.26 lekë, rreth 0.08 ...
Gazeta Dita | 15-May-2019 17:57
Në tregun e këmbimit valutor vendas, të mërkurën euro preku nivelin më të ulët në raport me lekun që prej fillimit të vitit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro këmbehet sot me 123.26 lekë, rreth 0.08 ...

Kriza “prek’ dhe kursin, euro arrin nivelin më të ulët të vitit
Euro ka prekur nivelin më të ulët të këmbimit me lekut që prej fillimit të vitit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro është këmbyer me 123.26 lekë, rreth 0.08 pikë më pak se një ditë më parë. Ky është ...
Monitor | 15-May-2019 14:51
Euro ka prekur nivelin më të ulët të këmbimit me lekut që prej fillimit të vitit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro është këmbyer me 123.26 lekë, rreth 0.08 pikë më pak se një ditë më parë. Ky është ...

Këmbimi valutor / Monedhat e huaja shfaqin qëndrueshmëri ndaj Lekut. Forcohet Dollari amerikan
Dita e mërkurë ka nisur me një qëndrueshmëri të monedha të huaja kundrejt monedhës vendase. Euro sot vazhdon të këmbehet me 123 lekë, sipas të dhënave të Credins Bank. Ndërkaq të njëjtën ecuri ka ndjekur dhe Paundi ...
ScanTv | 15-May-2019 10:04
Dita e mërkurë ka nisur me një qëndrueshmëri të monedha të huaja kundrejt monedhës vendase. Euro sot vazhdon të këmbehet me 123 lekë, sipas të dhënave të Credins Bank. Ndërkaq të njëjtën ecuri ka ndjekur dhe Paundi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved