ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/05/2019 17:25

Informata rreth biletave për ndeshjen, Feronikeli – Prishtina

Informata rreth biletave për ndeshjen, Feronikeli – Prishtina
Baseli e ka mposhtur Luzernin me rezultat 3-2, në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin zviceran. Në këtë ndeshje shkëlqyen përfaqësuesit e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon Zhegrova tek Luzerni, kurse tek Baseli ka ...
GazetaBlic | 15-May-2019 23:51
Baseli e ka mposhtur Luzernin me rezultat 3-2, në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin zviceran. Në këtë ndeshje shkëlqyen përfaqësuesit e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon Zhegrova tek Luzerni, kurse tek Baseli ka ...

Shqiptarët shpërthejnë me gola në Zvicër, Demhasaj shënon dy herë në portën e Baselit
Lojtarët e Kosovës, Shkëlqim Demhasaj dhe Benjamin Kololli, kanë shënuar në ndeshjet e javës së 34-të në Superligën e Zvicrës. Elita e futbollit zviceran këtë mesjavë i ka zhvilluar ndeshjet e xhiros së 34-të. Baseli në ...
Telegrafi | 15-May-2019 23:46
Lojtarët e Kosovës, Shkëlqim Demhasaj dhe Benjamin Kololli, kanë shënuar në ndeshjet e javës së 34-të në Superligën e Zvicrës. Elita e futbollit zviceran këtë mesjavë i ka zhvilluar ndeshjet e xhiros së 34-të. Baseli në ...

3 ndeshje, 5 gola nga futbollistët shqiptarë
Futbollistët shqiptarë edhe një herë janë treguar shumë të rëndësishëm dhe vendimtarë në skuadrën ku luajnë, shkruan albinfo.ch. Në tri ndeshje të zhvilluara në mesjavë, futbollistët shqiptarë kanë shënuar plot pesë ...
AlbInfo | 15-May-2019 23:20
Futbollistët shqiptarë edhe një herë janë treguar shumë të rëndësishëm dhe vendimtarë në skuadrën ku luajnë, shkruan albinfo.ch. Në tri ndeshje të zhvilluara në mesjavë, futbollistët shqiptarë kanë shënuar plot pesë ...

??????Nata e shqiptarëve në kampionatin zviceran
Baseli e ka mposhtur Luzernin me rezultat 3-2, në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin zviceran. Në këtë ndeshje shkëlqyen përfaqësuesit e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon Zhegrova tek Luzerni, kurse tek Baseli ka ...
Alsat-M | 15-May-2019 22:48
Baseli e ka mposhtur Luzernin me rezultat 3-2, në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin zviceran. Në këtë ndeshje shkëlqyen përfaqësuesit e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon Zhegrova tek Luzerni, kurse tek Baseli ka ...

Shkëlqim Demhasaj shënon dy gola për tre minuta ndaj Baselit (FOTO+VIDEO)
Reprezentuesi kosovar, Shkëlqim Demhasaj ka rikthyer në lojë skuadrën e tij, Luzern kundër Baselit në kuadër të Superligës së Zvicrës. Demhasaj ka shënuar dy gola të shpejt brenda tre minutave, për rezultatin 3:2. Golin ...
Klan Kosova | 15-May-2019 22:28
Reprezentuesi kosovar, Shkëlqim Demhasaj ka rikthyer në lojë skuadrën e tij, Luzern kundër Baselit në kuadër të Superligës së Zvicrës. Demhasaj ka shënuar dy gola të shpejt brenda tre minutave, për rezultatin 3:2. Golin ...

Sa shumë gola kosovarë në Zvicër, Demhasaj shkëlqen ndaj Baselit!
Derbin e shqiptarëve në Zvicër e fituan Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti. Baseli mposhti 3-2 Luzernin, në një sfidë ku Xhaka u aktivizua nga stoli që në pjesën e parë ndërkohë që Albian Ajeti, kosovari që luan për Zvicrën ...
SuperSport | 15-May-2019 22:22
Derbin e shqiptarëve në Zvicër e fituan Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti. Baseli mposhti 3-2 Luzernin, në një sfidë ku Xhaka u aktivizua nga stoli që në pjesën e parë ndërkohë që Albian Ajeti, kosovari që luan për Zvicrën ...

?Nata e shqiptarëve në kampionatin zviceran
Baseli e ka mposhtur Luzernin me rezultat 3-2, në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin zviceran.
Kosova Press | 15-May-2019 22:19
Baseli e ka mposhtur Luzernin me rezultat 3-2, në ndeshjen e zhvilluar në kampionatin zviceran.

Liga e Zvicrës 'pushtohet' nga shqiptarët, Bastien Thoma shënon supergol në minutën e fundit
Bastien Thoma bëhet shqiptari i katërt që shënon gol sonte në Superligës e Zvicrës. Thoma u bë hero i skuadrës së Sionit në ndeshjen e sotme, duke shënuar gol në minutën e 90-të, për rezultatin 1:0 ndaj Xamax, raporton ...
Zeri | 15-May-2019 22:17
Bastien Thoma bëhet shqiptari i katërt që shënon gol sonte në Superligës e Zvicrës. Thoma u bë hero i skuadrës së Sionit në ndeshjen e sotme, duke shënuar gol në minutën e 90-të, për rezultatin 1:0 ndaj Xamax, raporton ...

Momenti kur Zhegrova 'trullos' dy kundërshtarë me këtë lëvizje
Edon Zhegrova nisi ndeshjen si titullar sonte ndaj Luzernit, ndeshje e cila ende është duke u zhvilluar. Basel është duke e fituar këtë ndeshje me rezultat 3:2, por kisht epërsi prej tre golave. Golin e tretë për Basel ...
Zeri | 15-May-2019 22:14
Edon Zhegrova nisi ndeshjen si titullar sonte ndaj Luzernit, ndeshje e cila ende është duke u zhvilluar. Basel është duke e fituar këtë ndeshje me rezultat 3:2, por kisht epërsi prej tre golave. Golin e tretë për Basel ...

Dy yjet e Kosovës, Zhegrova dhe Demhasaj më të mirën në derbin Basel – Luzern Luzerni ka bërë një hap prapa në përpjekje për t’u kualifikuar në Ligën e Evropës sezonin e ardhshëm, pasi u mposht 3:2 nga Baseli në një ndeshje ku shkëlqeu dyshja sulmu
Luzerni ka bërë një hap prapa në përpjekje për t’u kualifikuar në Ligën e Evropës sezonin e ardhshëm, pasi u mposht 3:2 nga Baseli në një ndeshje ku shkëlqeu dyshja sulmuese e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon ...
Kosova Sot | 15-May-2019 22:12
Luzerni ka bërë një hap prapa në përpjekje për t’u kualifikuar në Ligën e Evropës sezonin e ardhshëm, pasi u mposht 3:2 nga Baseli në një ndeshje ku shkëlqeu dyshja sulmuese e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon ...

Dy yjet e Kosovës, Zhegrova dhe Demhasaj shkëlqejnë në derbin Basel – Luzern
Luzerni ka bërë një hap prapa në përpjekje për t’u kualifikuar në Ligën e Evropës sezonin e ardhshëm, pasi u mposht 3:2 nga Baseli në një ndeshje ku shkëlqeu dyshja sulmuese e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon ...
Gazeta Express | 15-May-2019 22:06
Luzerni ka bërë një hap prapa në përpjekje për t’u kualifikuar në Ligën e Evropës sezonin e ardhshëm, pasi u mposht 3:2 nga Baseli në një ndeshje ku shkëlqeu dyshja sulmuese e Kosovës, Shkelqim Demhasaj dhe Edon ...

Superliga e Zvicrës: Shënojnë Demhasaj dhe Kololli
Elita e futbollit zviceran këtë mesjavë po zhvillon ndeshjet e xhiros së 34-të. Baseli në këtë xhiro ka shënuar fitore 3:2 në shtëpi përballë Luzernit. Për mysafirët e Luzren, të dy golat i shënoi sulmuesi i Kosovës, ...
Lajminet | 15-May-2019 22:04
Elita e futbollit zviceran këtë mesjavë po zhvillon ndeshjet e xhiros së 34-të. Baseli në këtë xhiro ka shënuar fitore 3:2 në shtëpi përballë Luzernit. Për mysafirët e Luzren, të dy golat i shënoi sulmuesi i Kosovës, ...

Përfundon ndeshja Basel – Luzern, tri gola realizohen nga shqiptarët (VIDEO)
Baseli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Luzernit me rezultat 3—2, në duelin e vlefshëm për xhiron e 34-të në kampionatin elitar zviceran, shkruan Gazeta inFokus. Sulmuesi shqiptar i Zvicrës, Albian Ajeti realizoi një ...
InFokusi | 15-May-2019 22:03
Baseli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Luzernit me rezultat 3—2, në duelin e vlefshëm për xhiron e 34-të në kampionatin elitar zviceran, shkruan Gazeta inFokus. Sulmuesi shqiptar i Zvicrës, Albian Ajeti realizoi një ...

Benjamin Kololli shënon në fitoren e Zurichut (VIDEO)
Zurichiu ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Thunit me rezultat 3-0, në duelin e vlefshëm për javën e 34-të në Superligën e Zvicrës, shkruan Gazeta inFokus. Golin e parë për Zurichun e realizoi mbrojtësi i Kombëtares ...
InFokusi | 15-May-2019 21:56
Zurichiu ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Thunit me rezultat 3-0, në duelin e vlefshëm për javën e 34-të në Superligën e Zvicrës, shkruan Gazeta inFokus. Golin e parë për Zurichun e realizoi mbrojtësi i Kombëtares ...

Shpërthen sulmuesi i Kosovës Demhasaj, i shënon dy super gola ndaj Baselit të Zhegrovës
Shkelqim Demhasaj e ka kthyer skuadrën e tij Luzren në lojë ndaj Baselit, në një ndeshje derbi të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës Demhasaj shënoi dy gola ...
Zeri | 15-May-2019 21:42
Shkelqim Demhasaj e ka kthyer skuadrën e tij Luzren në lojë ndaj Baselit, në një ndeshje derbi të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës Demhasaj shënoi dy gola ...

Shkëlqen sulmuesi i Kosovës, i shënon dy super gola Baselit
Shkelqim Demhasaj e ka kthyer skuadrën e tij Luzren në lojë ndaj Baselit, në një ndeshje derbi të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës Demhasaj shënoi dy gola ...
Kosova Sot | 15-May-2019 21:40
Shkelqim Demhasaj e ka kthyer skuadrën e tij Luzren në lojë ndaj Baselit, në një ndeshje derbi të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës Demhasaj shënoi dy gola ...

Basel – Luzern, ylli kosovar shënon supergol
Basel ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Luzernit. Me të filluar pjesa e dytë Basel ka arritur të shënojë edhe golin e tretë. Golin e ka shënuar sulmuesi Albian Ajeti në minutën e 47-të, për rezultatin 3:0. Kujtojmë se ...
Zeri | 15-May-2019 21:36
Basel ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Luzernit. Me të filluar pjesa e dytë Basel ka arritur të shënojë edhe golin e tretë. Golin e ka shënuar sulmuesi Albian Ajeti në minutën e 47-të, për rezultatin 3:0. Kujtojmë se ...

Kololli shënon gol nga penalltia për Zurich
Reprezentuesi kosovar, Benjamin Kololli ka shënuar gol për skuadrën e tij FC Zurich. Mbrojësi kosovar është treguar i saktë nga penalltia. Ai shënoi në minutën e 31 për rezultatin 1:0. Rezultati momental FC Zurich 3:0 ...
Zeri | 15-May-2019 21:33
Reprezentuesi kosovar, Benjamin Kololli ka shënuar gol për skuadrën e tij FC Zurich. Mbrojësi kosovar është treguar i saktë nga penalltia. Ai shënoi në minutën e 31 për rezultatin 1:0. Rezultati momental FC Zurich 3:0 ...

Ajeti shënon për Baselin, Zhegrova përfshihet në aksionin e golit Baseli është duke e mundur 3:0 Luzernin në një ndeshje të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi shqiptar i Zvicrës, Albian Ajeti e trefishoi...
Baseli është duke e mundur 3:0 Luzernin në një ndeshje të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi shqiptar i Zvicrës, Albian Ajeti e trefishoi epërsinë e Baselit në minutën e 47-të. ...
Kosova Sot | 15-May-2019 21:20
Baseli është duke e mundur 3:0 Luzernin në një ndeshje të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi shqiptar i Zvicrës, Albian Ajeti e trefishoi epërsinë e Baselit në minutën e 47-të. ...

Shpërthen sulmuesi i Kosovës Demhasaj, i shënon dy super gola ndaj Baselit të Zhegrovës
Shkelqim Demhasaj e ka kthyer skuadrën e tij Luzren në lojë ndaj Baselit, në një ndeshje derbi të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës Demhasaj shënoi dy gola ...
Gazeta Express | 15-May-2019 21:19
Shkelqim Demhasaj e ka kthyer skuadrën e tij Luzren në lojë ndaj Baselit, në një ndeshje derbi të Superligës së Zvicrës, që po zhvillohet momentalisht në Basel. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës Demhasaj shënoi dy gola ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved