ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 09:58

Momenti prekës/ I mbijetoi shpërthimit, Kapaj përlotet në homazhe

Momenti prekës/ I mbijetoi shpërthimit, Kapaj përlotet në homazhe
I vetmi që i mbijetoi shpërthimit të fuqishëm në Camp Adazi në Letoni, rreshter Julian Kapaj, i mbështetur në paterica ka kryer homazhe mes mijëra kolegëve për major Klodian Tanushin. Momenti ka qenë i mbushur plot me ...
BalkanWeb | 16-May-2019 16:35
I vetmi që i mbijetoi shpërthimit të fuqishëm në Camp Adazi në Letoni, rreshter Julian Kapaj, i mbështetur në paterica ka kryer homazhe mes mijëra kolegëve për major Klodian Tanushin. Momenti ka qenë i mbushur plot me ...

Lamtumirë Major! Klodian Tanushi mungon në apelin e fundit…
TIRANE Është përcjellë për në banesën e fundit major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një mine në kamp Adazi në Letoni. Major Tanushi prehet në Varrezat e Dëshmorëve. Pas apelit të fundit ...
BalkanWeb | 16-May-2019 14:12
TIRANE Është përcjellë për në banesën e fundit major Klodian Tanushi, i cili humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një mine në kamp Adazi në Letoni. Major Tanushi prehet në Varrezat e Dëshmorëve. Pas apelit të fundit ...

Balla: Shqipëri-NATO gjithmonë mirënjohëse major Tanushit
TIRANE Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka përcjellë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushi, që humbi jetën gjatë misionit në Letoni. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Balla ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:24
TIRANE Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka përcjellë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushi, që humbi jetën gjatë misionit në Letoni. Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Balla ...

Lamtumirë “Dëshmori i Atdheut”! Rama mesazh 3 fëmijëve të majorit
TIRANË Kryeministri Edi Rama teksa mbajti fjalën në lamtumirën e fundit të major Klodian Tanushit tha se komandanti dha jetën për të qenë në anë e duhur të historisë. Ai kishte një mesazh për tre fëmijët e majorit , ku ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:16
TIRANË Kryeministri Edi Rama teksa mbajti fjalën në lamtumirën e fundit të major Klodian Tanushit tha se komandanti dha jetën për të qenë në anë e duhur të historisë. Ai kishte një mesazh për tre fëmijët e majorit , ku ...

Lamtumira për Klodian Tanushin/ Rama: Majori u kthye si hero
Kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi.
Top Channel | 16-May-2019 13:10
Kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi.

Major Tanushi prehet në varrezat e Dëshmorëve
I është dhënë lamtumira e fundit major Klodian Tanushit, ku për nder të tij kanë bërë homazhe qindra të afërm, familjarë ushtarakë e personalitete të rëndësishme të vendit tonë. ”Dëshmori i Atdheut”, major Klodian ...
Telegraf | 16-May-2019 15:58
I është dhënë lamtumira e fundit major Klodian Tanushit, ku për nder të tij kanë bërë homazhe qindra të afërm, familjarë ushtarakë e personalitete të rëndësishme të vendit tonë. ”Dëshmori i Atdheut”, major Klodian ...

“’Flamuri kombëtar mbështolli një tjetër hero”, Rama mesazh prekës 3 fëmijëve të major Tanushit: Kur të bëheni prindër do e kuptoni…
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e lamtumirës pranë akrivolit të major Klodian Tanushit në Muzeun Historik Kombëtar. “Flamuri kombëtar mbështolli një tjetër hero”, e nisi kështu fjalën e tij Rama, ndërsa në fund ...
GazetaTema | 16-May-2019 13:21
Kryeministri Edi Rama ka mbajtur fjalën e lamtumirës pranë akrivolit të major Klodian Tanushit në Muzeun Historik Kombëtar. “Flamuri kombëtar mbështolli një tjetër hero”, e nisi kështu fjalën e tij Rama, ndërsa në fund ...

“Për pak kohë do përkëdhelte fëmijët” Rama: Majori u kthye si hero
TIRANE Me zë të mekur, ashtu si rrallë herë mund ta dëgjojmë, kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i ...
BalkanWeb | 16-May-2019 13:05
TIRANE Me zë të mekur, ashtu si rrallë herë mund ta dëgjojmë, kryeministri Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i ...

Homazhet/ Xhaçka: Njerëz si Klodiani na bëjnë krenar!
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi.
Top Channel | 16-May-2019 12:58
Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi.

Shqipëria në zi, përcillet me nderime majori Klodian Tanushi, që humbi jetën në një bazë të NATO
“Shqipëria në zi: Percillet me nderime majori Klodian Tanushi, i cili humbi jeten ne nje baze te NATO-s ne Letoni.” kësisoj po e transmeton drejtpërsëdrejti sot, Zëri i Amerikës, ceremonë shtetërore që po zhvillohet për ...
Telegraf | 16-May-2019 13:53
“Shqipëria në zi: Percillet me nderime majori Klodian Tanushi, i cili humbi jeten ne nje baze te NATO-s ne Letoni.” kësisoj po e transmeton drejtpërsëdrejti sot, Zëri i Amerikës, ceremonë shtetërore që po zhvillohet për ...

Rama homazhe për major Tanushin: U kthye për t’u bashkuar në banesën e kombit
Kryeministri Edi Rama ka cenë i pranishëm në ceremoninë e lamtumirës për major Klodian Tanushi. Në fjalën e tij gjatë ceremonisë shefi i qeverisë është shprehur se major Tanushi i bashkohet familjes së Kombit, në ...
VizionPlus | 16-May-2019 13:51
Kryeministri Edi Rama ka cenë i pranishëm në ceremoninë e lamtumirës për major Klodian Tanushi. Në fjalën e tij gjatë ceremonisë shefi i qeverisë është shprehur se major Tanushi i bashkohet familjes së Kombit, në ...

Xhaçka në lot për major Tanushin, zbulon amanetin e tij të fundit
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka shpërthyer në lot, teksa i ka dhënë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushit, i cili po përcillet sot për në banesën e fundit, pasi humbi jetën gjatë misionit të NATO-s në ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:50
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka shpërthyer në lot, teksa i ka dhënë mesazhin e lamtumirës major Klodian Tanushit, i cili po përcillet sot për në banesën e fundit, pasi humbi jetën gjatë misionit të NATO-s në ...

“Do na marrë malli..”, Kollçaku prek me fjalët: Lamtumirë Klodi!
TIRANË Gjeneral Brigade Bardhyl Kollacaku në fjalën e mbajtur në lamtumirën e major Klodian Tanushit tha se punën dhe profesionalizmin e tij, do ta kujtojnë çdo ushtar dhe koleg i tij. Me zërin që i dridhej, gjeneral ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:48
TIRANË Gjeneral Brigade Bardhyl Kollacaku në fjalën e mbajtur në lamtumirën e major Klodian Tanushit tha se punën dhe profesionalizmin e tij, do ta kujtojnë çdo ushtar dhe koleg i tij. Me zërin që i dridhej, gjeneral ...

Me zërin e dridhur dhe lot në sy, Xhaçka përlot dhe kolegët e huaj të Major Tanushit: Na la një boshllëk të madh
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka lotuar sot gjatë fjalës së saj në homazhet e zhvilluara në nder të Major Klodian Tanushit. Teksa fliste dhe përcillte mesazh ngushëllimi për familjarët e Majorit, ministres i ...
GazetaTema | 16-May-2019 12:58
Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka lotuar sot gjatë fjalës së saj në homazhet e zhvilluara në nder të Major Klodian Tanushit. Teksa fliste dhe përcillte mesazh ngushëllimi për familjarët e Majorit, ministres i ...

HOMAZHET: Momenti prekës kur dy djemtë dhe bashkëshortja nderojnë mes lotësh majorin Klodian Tanushi
Kanë nisur homazhet për major Klodian Tanushin e i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine. Homazhet po zhvillohen në muzeun kombëtar. Kujtojmë se Komisioni Qendror i Statutit “Dëshmor i ...
GazetaTema | 16-May-2019 12:58
Kanë nisur homazhet për major Klodian Tanushin e i cili humbi jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine. Homazhet po zhvillohen në muzeun kombëtar. Kujtojmë se Komisioni Qendror i Statutit “Dëshmor i ...

Kuvendi mban një minutë heshtje, nderohet major Klodian Tanushi
TIRANË Me kërkesë të kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruci i ndërpreu fjalën deputetes Antoneta Dhima për të mbajtur një minutë heshtje në nder të major ...
BalkanWeb | 16-May-2019 12:12
TIRANË Me kërkesë të kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruci i ndërpreu fjalën deputetes Antoneta Dhima për të mbajtur një minutë heshtje në nder të major ...

Meta: Lamtumirë major Tanushi!
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kryer homazhe në nder të major, Klodjan Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni.
Top Channel | 16-May-2019 11:32
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kryer homazhe në nder të major, Klodjan Tanushit, i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni.

Rama: Majori u kthye si hero
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i bashkohet familjes së Kombit, në varrezat e ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:47
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama i ka dhënë lamtumirën e fundit, majorit Klodian Tanushi. Në ceremoninë zyrtare mbajtur në nder të tij, Rama tha se major Tanushi i bashkohet familjes së Kombit, në varrezat e ...

Xhaçka: Njerëz si Klodiani na bëjnë krenar!
Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi. Sipas saj, është e vështirë që këtë dhimbje ta përshkruash me fjalë, por nuk ...
Telegrafi | 16-May-2019 13:44
Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka mbajtur fjalimin e saj në homazhet në nder të majorit të rënë në Letoni Klodian Tanushi. Sipas saj, është e vështirë që këtë dhimbje ta përshkruash me fjalë, por nuk ...

Institucionet ulin flamujt në gjysmë shtizë në nderim të Major Tanushit
Flamujt në institucionet kryesore në Tiranë janë ulur në gjysmë shtizë. Kjo për të nderuar kujtimin e Major Klodian Tanushit i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni. Bashkia e Tiranës ...
ABCNews | 16-May-2019 15:43
Flamujt në institucionet kryesore në Tiranë janë ulur në gjysmë shtizë. Kjo për të nderuar kujtimin e Major Klodian Tanushit i cili humbi jetën në krye të detyrës gjatë misionit të NATO-s në Letoni. Bashkia e Tiranës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved