ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:22

Haradinaj takon ambasadorin gjerman, flasin për takimin e Berlinit

Haradinaj takon ambasadorin gjerman, flasin për takimin e Berlinit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim të rregullt me ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Siç njofton kryeministri në Facebook, me Heldt kanë biseduar për takimin e Berlinit, ...
Telegrafi | 15-May-2019 15:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim të rregullt me ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Siç njofton kryeministri në Facebook, me Heldt kanë biseduar për takimin e Berlinit, ...

Haradinaj: Përkrahja e policisë është interes jetik për Kosovën
Kryeministri i Kosovs, Ramush Haradinaj pas një takimi që pati me të parin e Policisë, Rashit Qalajn kërkoi që policia e Kosovës të vazhdoj të përkrahet nga shteti dhe nga qytetarët, raporton “Zëri” “Institucionet e ...
Zeri | 16-May-2019 16:34
Kryeministri i Kosovs, Ramush Haradinaj pas një takimi që pati me të parin e Policisë, Rashit Qalajn kërkoi që policia e Kosovës të vazhdoj të përkrahet nga shteti dhe nga qytetarët, raporton “Zëri” “Institucionet e ...

Ministri Hamza priti në takim drejtoreshën e Misionit të USAID në Kosovë Lisa Magno
Ministri i Financave Bedri Hamza ka pritur në takim drejtoreshën e Misionit të USAID-it në Kosovë Lisa Magno dhe ekipin e saj. Ministri Hamza falënderoi znj. Magno për mbështetjen dhe bashkëpunimin e ngushtë të USAID-it ...
EkonomiaOnline | 16-May-2019 15:27
Ministri i Financave Bedri Hamza ka pritur në takim drejtoreshën e Misionit të USAID-it në Kosovë Lisa Magno dhe ekipin e saj. Ministri Hamza falënderoi znj. Magno për mbështetjen dhe bashkëpunimin e ngushtë të USAID-it ...

Hamza e Mango pajtohen për forcimin e pozitës ekonomike e fiskale të Kosovës
Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka pritur në takim drejtoreshën e Misionit të USAID-it në Kosovë Lisa Magno dhe ekipin e saj. Ministri Hamza e falënderoi për mbështetjen dhe bashkëpunimin e ngushtë të USAID-it me ...
Arbresh | 16-May-2019 15:23
Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka pritur në takim drejtoreshën e Misionit të USAID-it në Kosovë Lisa Magno dhe ekipin e saj. Ministri Hamza e falënderoi për mbështetjen dhe bashkëpunimin e ngushtë të USAID-it me ...

Haradinaj zhvillon një vizitë pune në Polici
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot do të bëjë një vizitë pune në një institucion të sigurisë. Bëhet fjalë për Policinë, ku Haradinaj do të zhvillojë vizitë, përkatësisht në Drejtorinë e Përgjithshme. Kjo ...
Arbresh | 16-May-2019 08:10
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot do të bëjë një vizitë pune në një institucion të sigurisë. Bëhet fjalë për Policinë, ku Haradinaj do të zhvillojë vizitë, përkatësisht në Drejtorinë e Përgjithshme. Kjo ...

Haradinaj zhvillon një vizitë pune në Polici
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot do të bëjë një vizitë pune në një institucion të sigurisë. Bëhet fjalë për Policinë, ku Haradinaj do të zhvillojë vizitë, përkatësisht në Drejtorinë e Përgjithshme. Kjo ...
Indeks Online | 16-May-2019 07:24
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot do të bëjë një vizitë pune në një institucion të sigurisë. Bëhet fjalë për Policinë, ku Haradinaj do të zhvillojë vizitë, përkatësisht në Drejtorinë e Përgjithshme. Kjo ...

Haradinaj: Asnjë herë nuk i kemi pasur marrëdhëniet më të mira me Amerikën
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ata që të japing ide për ndarje të Kosovës, ndikojnë që rusia ta rrit ndikimin e saj në rajon.
Kosova Press | 15-May-2019 22:36
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ata që të japing ide për ndarje të Kosovës, ndikojnë që rusia ta rrit ndikimin e saj në rajon.

Gjermania mbështet Kosovën me 2 milionë euro për Qeverisjen e Mirë Financiare
Qeveria e Republikës së Kosovës dhe Qeveria e Republikës Federale të Gjermanisë, kanë nënshkruar sot Marrëveshjen Implementuese për Fazën e IV të Projektit të Qeverisjes së Mirë Financiare, në vlerë prej 2 milionë euro. ...
InFokusi | 15-May-2019 18:42
Qeveria e Republikës së Kosovës dhe Qeveria e Republikës Federale të Gjermanisë, kanë nënshkruar sot Marrëveshjen Implementuese për Fazën e IV të Projektit të Qeverisjes së Mirë Financiare, në vlerë prej 2 milionë euro. ...

Haradinaj në takim me ambasadorin gjerman, flasin për takimin e Parisit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka shkruar se me ambasadorin ka ...
EkonomiaOnline | 15-May-2019 15:40
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka shkruar se me ambasadorin ka ...

Haradinaj takon Ambasadorin e Gjermanisë; Në fokus të takimit Samiti i Berlinit
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka takuar Ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Në takim Haradinaj dhe Heldt kanë biseduar për takimin e Berlinit, pritjet nga takimi i Parisit dhe rolin konstruktiv dhe ...
Klan Kosova | 15-May-2019 15:37
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka takuar Ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Në takim Haradinaj dhe Heldt kanë biseduar për takimin e Berlinit, pritjet nga takimi i Parisit dhe rolin konstruktiv dhe ...

Haradinaj në takim me ambasadorin gjerman, flasin për takimin e Parisit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot ambasadorin gjerman në Kosovë, Christian Heldt. Në këtë takim të rregullt, Haradinaj ka bërë të ditur se është biseduar për takimin e Berlinit dhe pritjet nga ai i ...
Arbresh | 15-May-2019 15:37
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot ambasadorin gjerman në Kosovë, Christian Heldt. Në këtë takim të rregullt, Haradinaj ka bërë të ditur se është biseduar për takimin e Berlinit dhe pritjet nga ai i ...

Ramush Haradinaj takohet me Ambasadorin e Gjermanisë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim Ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë Christian Heldt. Haradinaj përmes një postimi në faqën e tij zyrtare ka shkruar se me ambasadorin ka bisedur për takimin e ...
Gazeta Monitor | 15-May-2019 15:34
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim Ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë Christian Heldt. Haradinaj përmes një postimi në faqën e tij zyrtare ka shkruar se me ambasadorin ka bisedur për takimin e ...

Franca bllokon vizat, Kosova mban shpresat tek Samiti i Parisit
Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook teksa ka thënë se me Heltdt ka biseduar edhe pritjet nga takimi i Parisit, shkruan . Ai po ashtu ka falënderuar Gjermaninë për qëndrimin e saj karshi Kosovës. ...
Lajminet | 15-May-2019 15:32
Këtë ai e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook teksa ka thënë se me Heltdt ka biseduar edhe pritjet nga takimi i Parisit, shkruan . Ai po ashtu ka falënderuar Gjermaninë për qëndrimin e saj karshi Kosovës. ...

Haradinaj takon ambasadorin gjerman – e falenderon për këtë gjë
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadorin e Gjermanisë në Prishtinë, Christian Heldt. Përmes një shkrimi në facebook, Haradinaj ka bërë të ditur se takimi ka qenë i rregullt, teksa ka shtuar se e ka ...
InFokusi | 15-May-2019 15:28
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadorin e Gjermanisë në Prishtinë, Christian Heldt. Përmes një shkrimi në facebook, Haradinaj ka bërë të ditur se takimi ka qenë i rregullt, teksa ka shtuar se e ka ...

Haradinaj takohet me ambasadorin e Gjermanisë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka shkruar se me ambasadorin ka ...
Zeri | 15-May-2019 15:22
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka shkruar se me ambasadorin ka ...

Haradinaj në takim me ambasadorin gjerman, flasin për takimin e Parisit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot ambasadorin gjerman në Kosovë, Christian Heldt. Në këtë takim të rregullt, Haradinaj ka bërë të ditur se është biseduar për takimin e Berlinit dhe pritjet nga ai i ...
Indeks Online | 15-May-2019 15:08
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar sot ambasadorin gjerman në Kosovë, Christian Heldt. Në këtë takim të rregullt, Haradinaj ka bërë të ditur se është biseduar për takimin e Berlinit dhe pritjet nga ai i ...

Ramush Haradinaj takohet me ambasadorin e Gjermanisë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka shkruar se me ambasadorin ka ...
Gazeta Express | 15-May-2019 15:07
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt. Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka shkruar se me ambasadorin ka ...

Haradinaj takon ambasadorin gjerman, flasin për takimin e Berlinit
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim të rregullt me ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt.
Kosova Press | 15-May-2019 15:07
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim të rregullt me ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt.

Gjermania jep edhe 2 milionë euro për qeverisje të mirë
Qeveria e Kosovës dhe Qeveria e Gjermanisë kanë nënshkruar marrëveshjen implementuese për Fazën e IV të Projektit për Qeverisjen e Mirë Financiare. Marrëveshja u nënshkrua nga Ministri i Financave, Bedri Hamza, dhe ...
Telegrafi | 15-May-2019 10:09
Qeveria e Kosovës dhe Qeveria e Gjermanisë kanë nënshkruar marrëveshjen implementuese për Fazën e IV të Projektit për Qeverisjen e Mirë Financiare. Marrëveshja u nënshkrua nga Ministri i Financave, Bedri Hamza, dhe ...

Kosova merr edhe 2 milionë euro nga Gjermania për qeverisje të mirë
Qeveria e Kosovës dhe Qeveria e Republikës Federale e Gjermanisë kanë nënshkruar marrëveshjen implementuese për Fazën e IV të Projektit për Qeverisjen e Mirë Financiare . Marrëveshja u nënshkrua nga Ministri i Financave ...
AlbInfo | 15-May-2019 13:22
Qeveria e Kosovës dhe Qeveria e Republikës Federale e Gjermanisë kanë nënshkruar marrëveshjen implementuese për Fazën e IV të Projektit për Qeverisjen e Mirë Financiare . Marrëveshja u nënshkrua nga Ministri i Financave ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved