ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2019 01:52

Krimet e luftës,Haradinaj: I përkushtuar në përkrahjen e policisë

Krimet e luftës,Haradinaj: I përkushtuar në përkrahjen e policisë
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar sot fotografinë e publikuar nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina ku shihej një grua kosovare duke u dhunuar nga ushtarakët serb. Haradinaj, tha se ...
BalkanWeb | 16-May-2019 18:21
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar sot fotografinë e publikuar nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina ku shihej një grua kosovare duke u dhunuar nga ushtarakët serb. Haradinaj, tha se ...

Haradinaj: Gjithë ata që kanë kryer krime në Kosovë e kanë vendin në burg
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
TetovaSot | 16-May-2019 18:32
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Haradinaj: Kush mohon krimet e luftës s’ka vend në institucionet e Kosovës
Prishtinë, 16 maj 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar fotografinë e publikuar sot nga deputetja Flora Brovina ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serbë, ka thënë se ...
Illyriapress | 16-May-2019 18:29
Prishtinë, 16 maj 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar fotografinë e publikuar sot nga deputetja Flora Brovina ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serbë, ka thënë se ...

Haradinaj: Ata që mohojnë krimet e luftës nuk kanë vend në institucionet e Kosovës
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
Portalb | 16-May-2019 18:12
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Haradinaj: Gjithë ata që kanë kryer krime në Kosovë e kanë vendin në burg
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
Indeks Online | 16-May-2019 17:50
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Kryeministri Haradinaj viziton Policinë e Kosovës
Sot Policinë e Kosovës e ka vizituar kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ku janë diskutuar çështje të rëndësishme rreth sigurisë së përgjithshme në vend dhe mirëqenies së zyrtarëve policor. ...
Gazeta Express | 16-May-2019 17:31
Sot Policinë e Kosovës e ka vizituar kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ku janë diskutuar çështje të rëndësishme rreth sigurisë së përgjithshme në vend dhe mirëqenies së zyrtarëve policor. ...

Haradinaj komenton dëshminë e publikuar nga Flora Brovina
Kryeministri, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të qëndrojnë pranë ...
Telegrafi | 16-May-2019 16:54
Kryeministri, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të qëndrojnë pranë ...

Kryeministri Haradinaj viziton Policinë e Kosovës
Policinë e Kosovës sot e ka vizituar kryeministri i Republikës së Kosovës, z.Ramush Haradinaj, ku janë diskutuar çështje të rëndësishme rreth sigurisë së përgjithshme në vend dhe mirëqenies së zyrtarëve policor. ...
Indeks Online | 16-May-2019 17:13
Policinë e Kosovës sot e ka vizituar kryeministri i Republikës së Kosovës, z.Ramush Haradinaj, ku janë diskutuar çështje të rëndësishme rreth sigurisë së përgjithshme në vend dhe mirëqenies së zyrtarëve policor. ...

Haradinaj: Trishtuese pamjet e publikuar nga Brovina, kriminelët e kanë vendin në burg
Ai ka thënë se është ndjerë i trishtuar me atë çfarë ka parë në fotografi, teksa shtoi se ata që i kanë bërë këto krime e kanë vendin në burg. “Zonja Brovina është vetë një e përndjekur dhe viktimë e krejt veprimeve ...
Lajminet | 16-May-2019 16:55
Ai ka thënë se është ndjerë i trishtuar me atë çfarë ka parë në fotografi, teksa shtoi se ata që i kanë bërë këto krime e kanë vendin në burg. “Zonja Brovina është vetë një e përndjekur dhe viktimë e krejt veprimeve ...

Haradinaj: Institucionet do të qëndrojnë gjithnjë pranë viktimave të dhunës seksuale
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
Gazeta Observer | 16-May-2019 16:50
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Haradinaj: Institucionet do të qëndrojnë gjithnjë pranë viktimave të dhunës seksuale
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
Alsat-M | 16-May-2019 16:50
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Haradinaj: Institucionet do të qëndrojnë gjithnjë pranë viktimave të dhunës seksuale
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
Indeks Online | 16-May-2019 16:44
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Haradinaj: Kosova ka interes jetik që të përkrahë policinë
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë një vizite ka thënë që është në interesin e vendit që të përkrahë policinë e Kosovës, njofton Klan Kosova. Haradinaj përmes një statusi në rrjetin social Facebook, është ...
Klan Kosova | 16-May-2019 16:44
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë një vizite ka thënë që është në interesin e vendit që të përkrahë policinë e Kosovës, njofton Klan Kosova. Haradinaj përmes një statusi në rrjetin social Facebook, është ...

Haradinaj: Institucionet do të qëndrojnë gjithnjë pranë viktimave të dhunës seksuale
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...
Kosova Press | 16-May-2019 16:43
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duke komentuar fotografinë e publikuar gjatë ditës sotme ku shihet një grua duke u dhunuar nga paramilitarët serb është shprehur se institucionet e Kosovës gjithmonë do të ...

Haradinaj viziton Policinë e Kosovës, u premton mbështetje
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka zhvilluar sot një vizitë pune në Policinë e Kosovës. Pas një takimi një orësh të mbajtur me zyrtarët policorë, Haradinaj tha se Kosova ka interes jetik që ta përkrah Policinë ...
Arbresh | 16-May-2019 16:30
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka zhvilluar sot një vizitë pune në Policinë e Kosovës. Pas një takimi një orësh të mbajtur me zyrtarët policorë, Haradinaj tha se Kosova ka interes jetik që ta përkrah Policinë ...

Haradinaj: Kosova ka interes të fuqizojë kapacitetet operative të Policisë
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka vizituar Policinë e Kosovës. Ai ka thënë Kosova ka interes jetik të përkrah Policinë. “Kosova ka interes të fuqizoj kapacitetet operative të Policisë, të mbështesë Policinë me ...
Telegrafi | 16-May-2019 16:12
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka vizituar Policinë e Kosovës. Ai ka thënë Kosova ka interes jetik të përkrah Policinë. “Kosova ka interes të fuqizoj kapacitetet operative të Policisë, të mbështesë Policinë me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved